New
Langstraat 35428 NA VenhorstVerspreide huizen Venhorst
€ 1,310,000 k.k.
- 252 m²living area
- 5,200 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherUniek wooncomplex met zwembad, privacy en luxe buitenleven
Description
Exclusief uniek wooncomplex, wonen op resortniveau
Dit bijzondere wooncomplex biedt een zeldzame combinatie van luxe wonen, ruimte, zelfstandige wooneenheden en hoogwaardige buitenvoorzieningen, gelegen op ruim 5.000 m² eigen grond. Alles is ontworpen om optimaal te genieten van comfort, privacy en een permanent vakantiegevoel, met daarbij moderne techniek, duurzame voorzieningen en uitstekende onderhoudsstaat.
Buitenleven – vakantie in eigen tuin
De buitenruimte is een absolute eyecatcher en vormt het kloppend hart van het wooncomplex. Centraal in de tuin ligt het moderne zwembad van ca. 5 x 8,5 meter en ca. 1,60 meter diep, strak vormgegeven en voorzien van een solar deck. Rondom het zwembad ligt een ruim terras, waardoor je de hele dag optimaal kunt genieten van zon, water en rust.
Direct naast het zwembad bevindt zich het stijlvolle poolhouse, voorzien van een technische ruimte voor de zwembadinstallaties, extra bergruimte en een fantastische overdekte zithoek. Vanuit deze plek heb je een prachtig overzicht over zowel het zwembad als de fraai aangelegde tuin – ideaal om te ontspannen tot in de late uurtjes.
Aangrenzend aan het zwembad ligt een royale overkapping met grote eettafel, perfect voor lange zomeravonden, uitgebreid dineren met familie en vrienden of een ontspannen ontbijt aan het water. Hier komt het resortgevoel volledig tot leven: buiten leven, eten en genieten in volledige rust en privacy.
Hoofdwoning – royaal, sfeervol en doordacht ingedeeld
Begane grond Leefruimte, comfort en verbinding
De entree van de hoofdwoning bevindt zich aan de achterzijde, aan een centraal gelegen binnenplaats. Je komt binnen in een ruime berging grenzend aan de keuken; een praktische en prettige binnenkomst, ideaal voor opslag, provisie en garderobe. Vanuit deze ruimte is via een trap tevens toegang tot een grote zolder, perfect voor extra bergruimte.
Vanuit de berging stap je direct de royale leefkeuken binnen, zonder twijfel het hart van de woning.
De moderne keuken is volledig uitgerust, inclusief kokendwaterkraan, hoogwaardige inbouwapparatuur en volop werk en kastruimte. Dankzij de pelletkachel, vloerverwarming en het royale oppervlak is dit een warme, comfortabele en uitnodigende leefruimte waar koken, eten en samen zijn moeiteloos samenkomen.
De leefkeuken loopt naadloos over in de grote woonkamer, waardoor een open en ruimtelijk geheel ontstaat.
De woonkamer is licht en prettig ingedeeld en voorzien van:
• een moderne pelletkachel (WiFi bedienbaar),
• airconditioning,
• vloerverwarming, en
• aansluiting op het cv systeem.
Deze combinatie garandeert het hele jaar door een aangenaam woonklimaat en biedt volop mogelijkheden voor diverse woon en zitopstellingen.
Aansluitend bereik je een ruime hal met toegang tot:
• een praktische opkamer.
• een modern afgewerkt toilet, en
• meterkast met zeer moderne (recente) groepen kast
• een fraaie inbouwkast voor extra opslag en garderobe
Eerste verdieping | Slapen, werken en ontspannen
Via de trap bereik je de eerste verdieping, waar je uitkomt op een zeer ruime multifunctionele ruimte. Deze ruimte is momenteel ingericht als sport en kantoorruimte, maar leent zich uitstekend voor andere functies, zoals een extra lounge, hobbyruimte of speelkamer. Dankzij de grote inbouwkasten en royale bergruimte is deze verdieping praktisch én flexibel.
Aan de linkerzijde bevindt zich een royale slaapkamer met vaste inbouwkasten.
Aan de rechterzijde van de trap ligt de hoofdslaapkamer, een comfortabele en rustige ruimte met directe toegang tot de ensuite badkamer.
De badkamer is luxe en compleet uitgevoerd met:
• een ligbad,
• een ruime inloopdouche,
• een toilet, en
• grote inbouwkasten en lades, stijlvol en praktisch afgewerkt.
Tweede wooneenheid – gelijkvloers en volledig zelfstandig
Via het centrale binnenplaatsje bereik je de tweede wooneenheid, die vast is verbonden met de hoofwoning. Bij binnenkomst kom je in een halletje waar de centrale cv-installatie is geplaatst.
Rechts bevindt zich een zeer royale badkamer, uitgerust met inloopdouche, vloerverwarming, toilet en een grote moderne wastafel, afgewerkt met mat-witte kranen.
Links loop je de keuken binnen, uitgevoerd met een fraai kookeiland/schiereiland en hoogwaardige inbouwapparatuur met geïntegreerde kookafzuiging en praktische lades.
Vanuit de keuken is toegang tot een grote kelder, ideaal voor opslag.
Doorlopend bereik je de slaapkamer.
Loop je vanuit de hal de keuken in en ga je direct rechts, dan kom je in de sfeervolle woonkamer, met zichtbare houten balken, cv-verwarming, een pelletkachel ,1 inloop kast en een vaste kast. Via de woonkamer bereik je een overdekt terras, met prachtig uitzicht over de bloeiende tuin en het verzorgde gazon.
(B&B) Huisje 1 – ruim, vernieuwd, volledig zelfstandig en gelijkvloers
Bij aankomst op het terrein beschikt dit huisje over vier parkeerplaatsen, waarvan één met elektrische laadpaal. Via een doorgang onder de haag bereik je het recent volledig gerenoveerde huisje, gelegen in een eigen tuin met overkapping, wat zorgt voor privacy en comfort.
Het huisje biedt:
• een ruime slaapkamer met een draai-kiepdeur naar de tuin,
• een gezellige woonkamer met open keuken,
• een vide, flexibel inzetbaar naar eigen wens, en
• een nieuwe pelletkachel die het huisje behaaglijk verwarmt.
De badkamer is in 2025 volledig gerenoveerd. Het huisje is momenteel aangesloten op een septic tank, maar kan desgewenst eenvoudig op het hoofdriool worden aangesloten. Dit huisje wordt momenteel gebruikt als mantelzorgwoning.
(B&B) huisje 2 – sfeervol, modern en charmant
Dit schattige en zeer sfeervolle huisje is circa vier jaar geleden volledig verbouwd en wordt momenteel succesvol gebruikt als B&B. Het beschikt over:
• een slaapkamer,
• een aangrenzende moderne badkamer met inloopdouche, en
• een eigen terras, ideaal om buiten te zitten en te genieten van de rust.
De B&B exploitatie is vergund, kent een hoge bezettingsgraad en een uitstekende Booking.com score van 9,1.
Schuur / bijgebouw met carport | ca. 80 m²
Voor wie wil werken of ondernemen aan huis, vormt dit bijgebouw een absolute meerwaarde binnen het wooncomplex. De schuur is geïsoleerd, verwarmd en uitgerust met:
• een pelletkachel,
• een ruime zolder met extra potentie,
• water en rioolaansluiting, en
• elektra.
Momenteel wordt de ruimte multifunctioneel gebruikt als B&B wasruimte en klus-/verfruimte (gescheiden delen), maar de mogelijkheden zijn eindeloos: kantoor, atelier, praktijkruimte of studio. Tegenover bevindt zich tevens een fietsenberging.
Overige bijgebouwen & terrein
Daarnaast beschikt het wooncomplex over:
• grote schuur met elektra voor fietsen, grasmaaiers en opslag,
• tuinhuisje (voormalig kippenhok), nu in gebruik als opslag voor tuingereedschap,
• klein schuurtje voor houtopslag.
• klein schuurtje met schuifdeur, ideaal voor pelletopslag.
• Groot weiland met een afgezet deel voor de zonnepanelen en ander deel van het weiland is aangelegd met fruitbomen.
Duurzaamheid & techniek
Het wooncomplex is energiezuinig en toekomstbestendig uitgevoerd met:
• 36 zonnepanelen,
• nieuwe meterkasten (recent vernieuwd en voorbereid op huidig en toekomstig gebruik),
• EV laadpunt,
• pelletkachels met WiFi bediening,
• vloerverwarming en airconditioning.
Uniek extra – Herenboeren (beperkt & aanvullend)
Bij de koop is een Herenboeren Landmeerse Loop eigendomscertificaat inbegrepen (waarde ca. € 2.000). Hiermee word je mede eigenaar van een coöperatieve, natuurgedreven boerderij waar wekelijks een oogstdeel kan worden opgehaald tegen een bijdrage per mond. (groenten, fruit, eieren en optioneel vlees). De boerderij ligt direct tegenover het hoofdhuis, wat de landelijke beleving extra bijzonder maakt.
Tot slot
Dit unieke wooncomplex biedt een uitzonderlijke combinatie van luxe wonen, comfort, zelfstandige wooneenheden, verhuurmogelijkheden, duurzaamheid en volledige privacy. Ideaal voor meer generatiewonen, wonen en werken aan huis of een combinatie van wonen en ondernemen – met het gevoel van een privéresort, iedere dag opnieuw.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,310,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,198
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Converted farmhouse, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1880
- Specific
- Double occupancy present
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 252 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 928 m²
- Plot size
- 5,200 m²
- Volume in cubic meters
- 938 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, double sink, bath, toilet, washstand, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Flue and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler, pellet burner and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler, electrical boiler and gas-fired boiler
- CH boiler
- Hr-combiketel (2023, in ownership)
Cadastral data
- BOEKEL D 2303
- Cadastral map
- Area
- 2,925 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BOEKEL D 2304
- Cadastral map
- Area
- 2,275 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Outside the built-up area, rural and open location
Popularity
669x
Viewed
22x
Saved
12-5-2026
On Funda
Neighborhood

Verspreide huizen Venhorst
Venhorst- Residents
- 650
- Family with children
- 47%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.