Sold under reservation
Burgemeester Honijkstr 411606 XM VenhuizenDe Buurt
€ 800,000 k.k.
- 227 m²living area
- 773 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherRuime sfeervolle vrijstaande woonboerderij met ruime tuin!
Description
Wonen met ruimte voor het hele gezin? Deze sfeervolle, vrijstaande woonboerderij ademt sfeer en comfort met een royale woonkamer, luxe keuken en badkamer, speel- of werkkamer, ruime slaapkamers, een multifunctioneel bijgebouw en een zonnige tuin op maar liefst 773 m² eigen grond.
Deze woning biedt ruimte, karakter en een heerlijke plek om te wonen, werken en genieten.
Nieuwsgierig? Plan snel een bezichtiging bij In Huis Makelaardij — we laten je dit bijzondere huis graag in het echt ervaren!
Indeling van de woning
(197 m² woonoppervlakte en 7 m² overige inpandige ruimte)
Begane grond
De ruime hal met trapopgang en praktische bergkasten geeft toegang tot het woongedeelte en het kamer aan de voorzijde, welke heel geschikt is als speel- of werkkamer.
De woonkamer is licht en sfeervol, met een warme houten vloer, dubbele openslaande deuren en volop ruimte voor een royale zithoek en eettafel. Vanuit hier stap je zo onder de veranda – een verlengstuk van de woonkamer waar binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen.
De trendy keuken is een echte eyecatcher met zwarte fronten, een eiland met veel werk- en opslagruimte, inbouwapparatuur en veel kastruimte. Achter de keuken bevindt zich de ruime bijkeuken met toilet, kastenwand, wasruimte en toegang tot zowel de achtertuin als de kelder.
Altijd al een wijnkelder willen hebben? Hier kan het!
Eerste verdieping
Op de verdieping zijn drie ruime slaapkamers, elk met een eigen karakter. De hoofdslaapkamer beschikt over een riante inloopkast boven de uitbouw. De kinderslaapkamers zijn voorzien van elektrisch bedienbare screens.
De badkamer heeft een stijlvolle uitstraling met een ligbad, een wastafelmeubel met granieten blad en een separate douche. De gehele verdieping is verzorgd afgewerkt en voorzien van voldoende bergruimte.
Zolder
Via een vaste trap is de zolder bereikbaar: een nette, multifunctionele met daglicht. De zolder is perfect als extra werkplek, logeerruimte of bergzolder. Hier is tevens de opstelling van de cv-installatie.
Multifunctioneel bijgebouw
(30 m² woonoppervlakte en 22 m² overige inpandige ruimte)
Het vrijstaande bijgebouw met kap biedt volop mogelijkheden. Op de begane grond vind je een open ruimte met pantry, eigen toilet en berging. Op de verdieping (te bereiken via de zij-entree) is extra werk- of opslagruimte aanwezig. Met eigen cv-installatie en vloerverwarming is dit een comfortabele plek voor thuiswerken, hobby’s of een gezellig feestje.
Tuin en buitenleven
De tuin rondom is verzorgd aangelegd met klinkerpaden, gazon en meerdere zitplekken. De ligging op het zuiden zorgt voor optimale zonligging. Onder de grote veranda van 24 m² geniet je het hele jaar door van het buitenleven. Achter in de tuin staat een houten berging en is meer dan genoeg ruimte om te loungen en voor de kinderen om te spelen. In de tuin is een handig beregeningsstysteem aanwezig. De oprit aan de voorzijde biedt plaats voor meerdere auto’s op eigen terrein.
Ligging en omgeving
De woning ligt aan een rustige straat in een kindvriendelijke woonomgeving. Alle dagelijkse voorzieningen zijn dichtbij: basisschool, supermarkt, drogisterij, gezondheidscentrum, horeca en sportclubs bevinden zich op loop- of fietsafstand. De bushalte ligt om de hoek, met directe verbinding naar station Hoogkarspel. De N307 brengt je snel richting Hoorn en Enkhuizen; Amsterdam is binnen een half uur te bereiken.
Duurzaam, comfortabel en goed onderhouden
• Grondige renovatie in 2003
• Dak-, gevel-, bodem- en vloerisolatie
• Geheel dubbel glas; grotendeels HR++ glas
• 14 zonnepanelen (410 Wp, 2023)
• Cv-installaties uit 2017 en 2018
• Schilderwerk professioneel uitgevoerd (2023)
• Kunststof dakramen 1e verdieping (2023)
• Camerasysteem (2021)
• Energielabel A
Deze woning is het perfecte combinatie van karakter, comfort en functionaliteit — een plek waar je direct het gevoel van thuiskomen ervaart. Kom kijken, voel de ruimte en ontdek hoe bijzonder het hier wonen is!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 800,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,524
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Converted farmhouse, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1972
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 227 m²
- Other space inside the building
- 29 m²
- Exterior space attached to the building
- 24 m²
- External storage space
- 11 m²
- Plot size
- 773 m²
- Volume in cubic meters
- 656 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Skylight and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- VENHUIZEN G 3963
- Cadastral map
- Area
- 626 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- VENHUIZEN G 5203
- Cadastral map
- Area
- 32 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- VENHUIZEN G 3961
- Cadastral map
- Area
- 115 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Not yet present but possible
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
642x
Viewed
11x
Saved
8-12-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





