Jan Vermeerstraat 2895914 VS VenloWithuis
€ 265,000 k.k.
- 86 m²living area
- 2bedrooms
- Genergy label
Eye-catcherZeer goed onderhouden, ruim appartement, ook ideaal voor starters!
Description
Jan Vermeerstraat 289, 5914 VS Venlo.
Een ruim, uitstekend onderhouden appartement, gelegen aan de Jan Vermeerstraat 289 in Venlo. Ook ideaal voor starters.
Dit appartement beschikt o.a. over een ruime woonkamer, aparte keuken, bijkeuken, toilet, twee slaapkamers en een badkamer. Verder beschikt dit appartement over een berging en een balkon. Het appartement is gelegen op de tweede verdieping.
Indeling van het appartement
Via de voordeur komt men in de ontvangsthal, voorzien van een laminaatvloer. Vanuit de hal heeft u toegang tot het toilet, de garderobe, de woonkamer, twee slaapkamers, de keuken en de badkamer.
Het geheel betegelde toilet is bestaat uit een zwevend closet, een fonteintje en mechanische ventilatie.
De ruime woonkamer is keurig afgewerkt en voorzien van een laminaatvloer. De raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde zorgen voor veel natuurlijke lichtinval. In de woonkamer is voldoende ruimte voor het plaatsen van een eettafel met stoelen.
Vanuit de ontvangsthal bereikt u de halfopen keuken. De keukenopstelling bestaat uit een inductiekookplaat met afzuigkap erboven, een oven, een vaatwasser en een werkblad met spoelbak. De keuken is voorzien van een tegelvloer.
Via de keuken komt u in de berging, waar zich de witgoedaansluitingen bevinden.
Slaapkamers en badkamer
Vanuit de ontvangsthal heeft u ook toegang tot de twee slaapkamers. Op beide slaapkamers ligt een laminaatvloer. De ramen zijn voorzien van kunststof kozijnen met HR++glas en rolluiken.
Eén slaapkamer biedt toegang tot het balkon.
Ook de geheel betegelde fraaie badkamer is vanuit de ontvangsthal bereikbaar. De badkamer bestaat uit een inloopdouche, een wastafel met wastafelmeubel en mechanische ventilatie.
Overige
Het uitstekend onderhouden appartement heeft een eigen berging.
De ramen van het appartement zijn voorzien van HR++glas.
Vroeger was de woonkamer opgedeeld in een woonkamer en een slaapkamer.
U zou er dus ook weer een appartement van kunnen maken met 3 slaapkamers indien gewenst.
Er bevinden zich 2 lift-installaties.
Vereniging van Eigenaars
Als eigenaar van een appartement wordt u ook lid van de vereniging van eigenaars.
Er is minimaal één maal per jaar een ledenvergadering waarin lopende zaken en onderhoud besproken worden.
Vanuit de maandelijkse servicekosten wordt onder meer de opstalverzekering betaald, en dient de bijdrage verder ter reservering groot onderhoud, schoonmaak en onderhoudskosten gemeenschappelijke vertrekken, alsmede ook het liftonderhoud. De vereniging kent een gezonde financiële balans.
Ligging en voorzieningen
Het appartement ligt in een levendige buurt met alle voorzieningen binnen handbereik. Direct naast de woning bevindt zich een groot winkelgebied met onder andere de Trefbox, diverse woonwinkels en andere speciaalzaken. Daarnaast ligt het bruisende centrum van Venlo op korte fietsafstand, waar u een ruim aanbod aan winkels, horeca en overige voorzieningen vindt.
De stad Venlo is een stad, samen met de omliggende dorpen behorend bij de gemeente Venlo, met ruim 100.000 inwoners. Er is een rijk cultureel leven.
Er wordt véél georganiseerd in en rond de stad en er zijn veel verenigingen in Venlo.
Vanuit deze woning bent u binnen slechts enkele minuten met de auto op de autosnelweg in de richting Eindhoven, Maastricht of naar Duitsland.
Woningspecificaties
Bouwjaar: 1971
Woonoppervlakte: 86 m²
Overige inpandige ruimte: 5 m²
Gebouwgebonden buitenruimte: 10 m²
Externe bergruimte: 5 m²
Inhoud: 294 m³
Opmerking
Ondanks het feit dat wij zeer secuur te werk gaan bij het verzamelen van de gegevens, zijn onjuistheden niet altijd uit te sluiten. Er kunnen aan deze omschrijving geen rechten worden ontleend.
Wij aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheden of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
De meetinstructie is gebaseerd op de NEN 2580. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 265,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,081
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1971
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 86 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 294 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- G
- Heating
- Communal central heating
Cadastral data
- VENLO C 4529
- Cadastral map
- Area
- Part of parcel
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Popularity
528x
Viewed
10x
Saved
6-3-2026
On Funda
Neighborhood

Withuis
Venlo- Residents
- 2,725
- Family with children
- 23%
- Avg. asking price / m²
- € 3,019
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



