Marcus Aureliuslaan 125926 TG VenloMeuleveld
€ 750,000 k.k.
- 274 m²living area
- 603 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Description
Aan een rustige straat in de geliefde, groene woonomgeving van Meuleveld in Hout-Blerick staat deze royale en uitstekend onderhouden villa met een woonoppervlakte van ca. 275 m². De woning biedt uitzonderlijk veel leefruimte, een multifunctioneel souterrain, vijf slaapkamers, één badkamer, één aparte doucheruimte en een prachtig rondom gelegen tuin op een perceel van 603 m². Dankzij de combinatie van ruimte, comfort en duurzame voorzieningen is dit een ideaal familiehuis met talloze gebruiksmogelijkheden.
Indeling:
Souterrain:
Via de hal is het souterrain bereikbaar. Deze verdieping is verdeeld in vier royale compartimenten van ca. 8 m², 8 m², 29 m² en 34 m². Het grootste compartiment is voorzien van verwarming. De ruimtes zijn multifunctioneel inzetbaar en uitermate geschikt als speelkamer, werkruimte, hobbyruimte of sportruimte.
Begane grond
Via de ruime oprit bereikt u de overdekte entree. De ontvangsthal beschikt over een garderobe en een tegelvloer en geeft toegang tot de meterkast, toiletruimte, keuken en woonkamer.
De toiletruimte is voorzien van een staand closet en fonteintje.
De ruime woonkamer (ca. 41 m²) ligt aan de voorzijde en is voorzien van een laminaatvloer. Grote raampartijen aan de voor- en zijkant zorgen voor veel lichtinval en een prettige verbinding met de tuin. Zowel aan de voor- als zijkant is een zonnescherm aanwezig. Via de schuifpui is er direct toegang tot het zijterras. De sfeervolle open haard vormt het centrale punt van de woonkamer.
De woonkamer staat in open verbinding met de leefkeuken (ca. 18 m²), voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven en koelkast. Vanuit het keukenraam is er zicht op de achtertuin.
De keuken loopt over in de eetkamer in de aanbouw (ca. 20 m²). Deze ruimte is voorzien van een tegelvloer met vloerverwarming, een erker en een houtkachel. Dankzij de grote raampartijen is er ook hier een directe verbinding met de tuin.
Aangrenzend bevindt zich de bijkeuken (ca. 5,5 m²) met witgoedaansluitingen en toegang tot de tuin.
Eerste verdieping
De fraaie trapopgang leidt naar de open overloop met toegang tot vijf slaapkamers en de doucheruimte. De gehele verdieping is voorzien van een laminaatvloer.
De slaapkamers variëren in grootte van ca. 8 m² tot 18 m². Twee slaapkamers beschikken over een eigen wastafel. Eén slaapkamer is voorzien van een vide met toegang tot de zolder. De doucheruimte is voorzien van een douche en een vaste wastafel.
De masterbedroom (ca. 18 m²) is gelegen aan de achterzijde en beschikt over een moderne badkamer en-suite met douche, wastafel en zwevend toilet. Vanuit deze slaapkamer is er toegang tot het balkon (ca. 4,5 m²), gelegen op het zuiden met uitzicht op de tuin.
Zolder
De zolder biedt volop bergruimte en herbergt tevens de technische installaties: de combi CV-ketel (2014), hybride warmtepomp (2022) en omvormer van de zonnepanelen.
Tuin
De fraai aangelegde tuin is rondom de woning gelegen en biedt veel privacy. De tuin is voorzien van meerdere terrassen, volwassen beplanting en een groot gazon. Aan de woningzijde bevindt zich een terras met zonnescherm.
In de tuin staan een houten tuinhuis (ca. 9 m²) en een ruime garage (ca. 19 m²) met elektra en sectionaalpoort. De oprit beschikt over een carport (2025).
Algemeen
Bouwjaar: 1979, woonoppervlakte: ca. 275 m², inhoud: ca. 980 m³, perceeloppervlakte: 603 m².
- Energielabel B (volledig geïsoleerd)
- 21 zonnepanelen (2019)
- Hybride warmtepomp (2022) + CV-ketel (2014)
- Hardhouten kozijnen met dubbel glas
- Aluminium schuifpuien met HR++ glas
- Alarminstallatie aanwezig
- Onderhoudsstaat binnen en buiten zeer goed
Deze riante villa ligt op korte afstand van de Maas en haar uiterwaarden, speeltuintjes en diverse wandelmogelijkheden. Uitvalswegen A67/A73, de Duitse grens en ziekenhuis VieCuri bevinden zich op circa 5 autominuten.
Vraagprijs: € 750.000,- k.k.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 750,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,737
- Year of construction
- 1979
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 274 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 30 m²
- External storage space
- 30 m²
- Plot size
- 603 m²
- Volume in cubic meters
- 980 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, sink, double sink, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Alarm installation, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, flue, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Double glazing, energy efficient window and completely insulated
- Heating
- CH boiler, wood heater, fireplace, partial floor heating and heat pump
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- VENLO P 471
- Cadastral map
- Area
- 603 m²
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 242 m² (11.00 metre deep and 22.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Carport and detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,521x
Viewed
13x
Saved
11-5-2026
On Funda
Neighborhood

Meuleveld