Sold
Achthuizensedijk 82-B3256 AR AchthuizenAchthuizen woonkern
€ 425,000 k.k.
- 158 m²living area
- 193 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- December 10, 2024
- Date of sale
- September 9, 2025
- Term
- 8½ month
Description
In een gezellige buurt in Achthuizen wordt u deze leuke 2-onder-1 kap woning aangeboden. De dijkwoning, gelegen op een perceel van 193 m², heeft een gezellige woon-/eetkamer, vier slaapkamers, tuin en een royaal balkon. De achtertuin en het balkon zijn op het westen gelegen. De woning heeft verrassend veel ruimte.
INDELING
Begane grond:
Vanuit de entreehal, met toilet en trap naar de eerste verdieping en het souterrain, zijn de woon-/eetkamer en de keuken bereikbaar. De gezellige woonkamer, aan de voorzijde van de woning gelegen, is voorzien van een natuurstenen vloer met vloerverwarming en in de hoek een sfeervolle gaskachel. De ramen zorgen voor veel natuurlijke lichtinval. In het verlengde van de woonkamer is de eetkamer gesitueerd. Vanuit de eetkamer heeft u toegang tot de halfopen keuken. De hoekkeuken is voorzien van opbergruimte en diverse apparatuur: kookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, koelkast en vaatwasser. In de hoek van de keuken is een hal die toegang geeft tot het balkon.
Eerste verdieping:
De overloop geeft toegang tot twee slaapkamers, de badkamer en een berging met daarin de CV-ketel. De slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer en een vaste kast. De slaapkamer rechts achter is voorzien van een dakraam. De geheel betegelde badkamer is voorzien van een douche, een ligbad, een wastafel, een radiator en een dakraam.
Vliering:
De vliering is vanaf de overloop bereikbaar middels een vlizotrap.
Souterrain:
Het souterrain, met vergelijkbaar oppervlak als de begane grond, is bereikbaar vanuit de entreehal. De hal, met meterkast, geeft toegang tot een berging, de wasruimte en een ruime (woon/slaap)kamer. De wasruimte, met keukenblok en witgoedaansluitingen, is voorzien van een plavuizen vloer en een deur naar de overkapping/tuin. De ruime (woon/slaap)kamer is voor allerlei doeleinden geschikt en voorzien van vloerbedekking. Vanuit de (woon/slaap)kamer is de tweede slaapkamer bereikbaar. De slaapkamer is voorzien van vloerbedekking. De ramen zorgen voor veel lichtinval.
Balkon & Tuin:
Via de hal in de keuken is het balkon bereikbaar. Het is heerlijk vertoeven op het royale balkon. De tuin is aan drie zijden van de woning gelegen. De achtertuin, op het westen gelegen, is voorzien van bestrating en daardoor onderhoudsarm. Het royale balkon is in de tuin een grote overkapping/carport.
Bijzonderheden:
– Oplevering: in overleg
– Vloerverwarming in woonkamer en keuken
– Twee slaapkamers op de eerste verdieping
– Souterrain met veel ruimte waaronder twee (slaap)kamers
– Royaal balkon
– Achtertuin gelegen op het westen
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 450,000 kosten koper
- Last asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,690
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house (dyke house)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 158 m²
- Exterior space attached to the building
- 70 m²
- Plot size
- 193 m²
- Volume in cubic meters
- 526 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 2 stories, a loft, and a basement
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- OOSTFLAKKEE G 99
- Cadastral map
- Area
- 193 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 74 m² (5.80 metre deep and 12.72 metre wide)
Popularity
6,173x
Viewed
50x
Saved
9-12-2024
On Funda
Neighborhood

Achthuizen woonkern
Achthuizen- Residents
- 745
- Family with children
- 28%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.