Sold
- 73 m²living area
- 174 m²plot size
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 31, 2025
- Date of sale
- April 15, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Wilt u gelijkvloers wonen maar bent u nog niet toe aan een appartement? Vanaf nu staat deze mooie bungalow uit 2000 in de verkoop. De woning heeft een gezellige woonkamer, nette keuken, twee slaapkamers, keurige badkamer en een fijne voortuin en patio. De woning is goed geïsoleerd en is voorzien van airconditioning. Wij leiden u graag rond. Bij binnenkomst in deze prachtige bungalow wordt u verwelkomd door een lange hal met een kunststof voordeur, wat zorgt voor uitstekende isolatie. De hal biedt toegang tot alle ruimtes behalve de keuken. Halverwege treft u een ruime garderobe aan. De toiletruimte is netjes afgewerkt in lichte kleuren. De gezellige woonkamer heeft hoge plafonds en rolluiken voor dat extra stukje comfort. Aan de voorzijde kunt u de zithoek plaatsen bij de erker met HR++ beglazing. Aan de achterzijde geeft een schuifpui toegang tot de patio. De woonkamer is voorzien van airconditioning. De halfopen keuken is knus met een hoekopstelling in een neutrale kleur. De twee slaapkamers bieden genoeg ruimte voor een goede nachtrust. Beide slaapkamers hebben directe toegang tot de patio. De nette badkamer is voorzien van alle gemakken: een inloopdouche, wastafel en design radiator. De lichtkoepel zorgt voor veel lichtinval. Ook is er een handige stookruimte aanwezig, met een wasmachineaansluiting en opstelplaats voor de Cv-ketel en mechanische ventilatie. Tevens ook extra opbergruimte. De voortuin heeft een carport voor een grote auto of twee kleine auto’s, is volledig betegeld en op het zuidwesten gelegen. De knusse patio aan de achterzijde is voorzien van een zonnescherm, sierbestrating en een nette zwarte schutting. De berging achter de carport biedt u voldoende ruimte voor het stallen van uw fiets en/of andere spullen. Heeft u een elektrische fiets? De berging beschikt over elektra om uw fiets op te laden. De Boezem ligt in een rustige, kindvriendelijke buurt nabij winkels en openbaar vervoer. Ook het recreatiegebied “het Lammetjeswiel” is dichtbij voor ontspanning en recreatie. Is uw interesse gewekt? U kunt contact met ons opnemen via 078-6991344 of
Indeling
Entree: Lange hal met een kunststof voordeur welke bijdraagt in betere isolatie van de woning. Halverwege de hal treft u een grote garderobe aan. De hal geeft toegang tot alle ruimtes, met uitzondering van de keuken. Fijn gelijkvloers wonen! De ruimte is afgewerkt met een laminaatvloer, spachtelputz wanden en een spuitwerk plafond.
Meterkast: Meterkast met 4 elektrische groepen, een aardlekschakelaar en een hoofdaardlekschakelaar.
Toilet: Keurige toiletruimte in lichte kleurstelling. De toiletruimte is deels betegeld en voorzien van een staand closet, fonteintje en mechanische ventilatie.
Woonkamer: De gezellige woonkamer heeft hoge plafonds waardoor er een ruimtelijk gevoel ontstaat. Aan de voorzijde van de woning plaatst u de zithoek, dicht bij de erker met het grote raam (HR++ beglazing). Hier zijn ook rolluiken aanwezig. Aan de achterzijde geeft de schuifpui toegang tot de patio. In de woonkamer is airconditioning aanwezig. De ruimte is afgewerkt met een laminaatvloer, spachtelputz wanden en een spuitwerk plafond.
Keuken: De halfopen keuken heeft een knusse hoekopstelling. De keuken is uitgevoerd in een neutrale kleur en is voorzien van een 4-pits gasstel, afzuigkap, koel/vries combinatie en een apothekerskast. De ruimte is afgewerkt met een laminaatvloer, spachtelputz wanden en een spuitwerk plafond.
Stookruimte: Handige ruimte voorzien van de wasmachineaansluiting en opstelplaats van de Cv-ketel en mechanische ventilatie. De ruimte biedt nog plek voor andere spullen.
Slaapkamer 1: Kleine slaapkamer met een deur naar de patio. De deur is voorzien van een hor. Er is ruimte voor een eenpersoonsbed en een kast. De slaapkamer is gelegen aan de achterzijde van de woning. De ruimte is afgewerkt met een laminaatvloer, behangwanden en een spuitwerk plafond.
Slaapkamer 2: Ruimere slaapkamer gelegen aan de achterzijde van de woning. Ook hier wordt er middels een deur met hor toegang geboden tot de achtertuin. De ruimte is afgewerkt met een laminaatvloer, behangwanden en een spuitwerk plafond.
Badkamer: Nette badkamer is voorzien van een lichtkoepel, wastafel, staand closet, inloopdouche, design radiator en mechanische ventilatie. Echt een strakke ruimte! De badkamer is deels betegeld.
Tuin
Voortuin: Ruime voortuin (afm. ca. 3.00 x 8.00) met een handige carport (afm. ca. 8.70 x 3.10) met ruimte voor een grote auto of twee kleine auto’s. De voortuin is volledig betegeld en is gelegen op het zuidwesten. De tuin maakt u al snel gezellig met een bankje en wat bloempotten. Er is een wateraansluiting aanwezig.
Achtertuin: Knusse patio (afm. ca. 4.15 x 5.20) gelegen op het noordoosten. De tuin is voorzien van een zonnescherm, sierbestrating en een keurig zwarte schutting rondom.
Berging: Achter de carport gelegen berging, voorzien van isolatie, verwarming en elektra. Handig voor het stallen van de fietsen.
Bijzonderheden
De Boezem ligt in een rustige, kindvriendelijke buurt. De woning ligt dicht bij de supermarkt, de bakker, scholen, het openbaar vervoer en ook de molens zijn in de buurt te vinden. Ook is het prachtige recreatiegebied “het Lammetjeswiel” waar u kunt zwemmen en wandelen, nabij gelegen. Een unieke woonplek!
ALGEMEEN
Bouwjaar: 2000
Verwarming: Remeha Avanta Cv-ketel (2019)
Warmwatervoorziening: Remeha Avanta Cv-ketel (2019)
Glas: Dubbele beglazing (HR-glas)
Kozijnen: Grotendeels houten kozijnen
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,411
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Bungalow, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2000
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 73 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- Exterior space attached to the building
- 21 m²
- Plot size
- 174 m²
- Volume in cubic meters
- 336 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, mechanical ventilation, rolldown shutters, and sliding door
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- ALBLASSERDAM C 5078
- Cadastral map
- Area
- 174 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, deck and front garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity and heating
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,862x
Viewed
38x
Saved
31-3-2025
On Funda
Neighborhood

Waterland
Alblasserdam- Residents
- 17,556
- Family with children
- 34%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




