Sold
Tulpstraat 21815 XG AlkmaarBloemwijk en Zocherkwartier
€ 250,000 k.k.
- 63 m²living area
- 1bedroom
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- July 8, 2025
- Date of sale
- July 28, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
ECHT wonen met alles binnen handbereik — compact, comfortabel en centraal!
Ben je op zoek naar een fijne plek, dicht bij het bruisende hart van de stad? Dan is deze keurige, maar eenvoudige benedenwoning in de gezellige Bloemwijk precies wat je zoekt! Hier woon je gelijkvloers, met alles wat je nodig hebt binnen handbereik én op loopafstand van het centrum. De woning beschikt over een verrassend ruime woonkamer, met plek genoeg voor zowel een gezellige zithoek als een fijne eettafel. De half open keuken is praktisch ingedeeld, met volop werkruimte voor de dagelijkse maaltijden. De slaapkamer is comfortabel van formaat en in de hiernaast gelegen berging met cv-opstelling, kun je perfect de kledingkasten en het witgoed kwijt. Ideaal voor wie overzichtelijk maar efficiënt wil wonen! Buiten de voordeur zit je perfect: station, winkels, terrasjes liggen allemaal op korte afstand. Ook het verkeersplein kooimeer bereik je binnen 10 minuten met de auto. Ook qua onderhoud zit je hier goed: het dak- en gootwerk is in 2024 vernieuwd en het schilderwerk binnen én buiten is in april 2025 uitgevoerd.
Kortom: een nette, compacte woning op een toplocatie. Alles wat je nodig hebt, zonder overbodige meters – perfect voor de volgende stap in je woon carrière!
Indeling:
Begane grond:
Bij binnenkomst betreed je de gezamenlijke hal met de bovenwoning. Via de voordeur aan je rechterhand betreed je de benedenwoning en kom je binnen in de woonkamer welke heerlijk ruim en licht is. Aan je rechterhand vind je de praktische keuken met vanuit de keuken toegang tot de compacte slaapkamer, berging met cv en aansluitingen witgoed. Als laatste nog het eenvoudige toilet en badkamer.
Belangrijk om te weten:
- Energielabel E
- Zeer centrale ligging
- Nieuw gootwerk en diverse dak reparaties (2024)
- In de gezellige Bloemwijk!
- Schilderwerk binnen en buiten in april 2025
- Voorzien van eigen aansluiting voor gas, water en elektra
- Kleinschalig complex (2 appartementen) welke net is gesplitst. De kopers van nummer 2 en 4 zullen samen verder invulling geven aan het opstarten van de VvE.
- Dit appartement word met de 'as-is' en 'niet bewoond door verkoper' clausules verkocht
- Kijk voor meer informatie op echtmakelaar.nl
Interesse in deze woning? Schakel direct je NVM aankoopmakelaar in.
Je aankoopmakelaar bespaart je veel tijd, geld en zorgen.
DISCLAIMER
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoekplicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
NEN-CLAUSULE
De gebruiksoppervlakte is berekend conform de branchebrede meetinstructie op basis van de NEN 2580- norm. De oppervlakte kan derhalve afwijken van vergelijkbare panden en/of oude referenties. Dit heeft vooral te maken met deze (nieuwe) rekenmethode. Koper verklaart voldoende te zijn geïnformeerd over de hiervoor bedoelde normering. Verkoper en diens makelaar doen hun uiterste best de juiste oppervlakte en inhoud te berekenen aan de hand van eigen metingen en dit zoveel mogelijk te ondersteunen door het plaatsen van plattegronden met maatvoering. Mocht de maatvoering onverhoopt niet (volledig) overeenkomstig de normering zijn vastgesteld, wordt dit door koper aanvaard. Koper is voldoende in de gelegenheid gesteld de maatvoering zelf te (laten) controleren. Verschillen in de opgegeven maat en grootte geven geen der partijen enig recht, zo ook niet op aanpassing van de koopsom. Verkoper en diens makelaar aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid in deze.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,968
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1925
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 63 m²
- Volume in cubic meters
- 204 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- TV via cable
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- VR (gas-fired combination boiler from 2005, in ownership)
Cadastral data
- ALKMAAR E 6901
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
Parking
- Type of parking facilities
- Resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,443x
Viewed
67x
Saved
8-7-2025
On Funda
Neighborhood

Bloemwijk en Zocherkwartier
Alkmaar- Residents
- 1,505
- Family with children
- 23%
- Avg. asking price / m²
- € 4,671
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




