Sold
Van Ostadelaan 3521816 JL AlkmaarDe Hoef I en II
€ 300,000 k.k.
- 84 m²living area
- 3bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- February 19, 2026
- Date of sale
- March 11, 2026
- Term
- 2 weeks
Description
Heerlijk ruim appartement met fraaie keuken en sanitair, lift en zonnig balkon op het zuidoosten!
Van Ostadelaan 352 te Alkmaar.
Welkom in dit ruime appartement aan de Van Ostadelaan, gelegen in het hart van De Hoef, een van de meest geliefde wijken van Alkmaar. Hier woont u ruim, rustig én centraal, met alles wat het leven comfortabel maakt binnen handbereik. Deze fijne buurt is bijzonder populair bij zowel starters als senioren en dat is niet voor niets.
In De Hoef woont u in een prettige, groene woonwijk op nog geen tien minuten fietsen van de binnenstad. Een boodschap doen, wandelen in het park of de trein pakken? Alles ligt dichtbij. Winkelcentrum De Hoef, met onder andere supermarkten, speciaalzaken en een apotheek ligt direct onder uw appartement en ook het NS-station Alkmaar en het bruisende centrum zijn vlot te bereiken, te voet of per fiets.
Met de auto bent u snel op de ring Alkmaar of richting de A9. Voor de deur is volop gratis parkeergelegenheid, ideaal voor bewoners én bezoek.
De Van Ostadelaan is een brede straat met volwassen bomen en een verzorgde uitstraling. De wijk zelf kenmerkt zich door veel openbaar groen, rustige wandelroutes en een prettige, veilige sfeer. Perfect voor wie houdt van een ontspannen leefomgeving. Dit appartement echter ligt direct boven de winkels, waardoor u zich altijd vergezeld weet van het gezellige geroezemoes van winkelend publiek.
Of u nu een eerste koopwoning zoekt of juist graag gelijkvloers wilt wonen: De Hoef is er voor iedereen. Starters waarderen de bereikbaarheid en het stadse gemak, terwijl senioren juist de winkels in de directe nabijheid, de toegankelijkheid en het groen op prijs stellen. Een wijk waar u fijn woont én u uw buren kent.
Indeling:
Begane grond: we betreden het complex op de begane grond, zowel de lift als het trappenhuis leiden omlaag naar de bergingen of omhoog naar de 4 galerijen. Dit appartement is gelegen op de tweede verdieping.
Appartement:
We komen binnen in een afgesloten voorportaal, dat leidt tot de lange entree, die aan het eind wordt begrensd door een diepe vaste kast.
Direct links vinden we de gesloten keukenruimte (afmetingen: circa 2,65 x 3,18 meter), die is ingericht met een rechte keukenopstelling, afgewerkt met een beukenhouten aanrechtblad voorzien van 1,5 spoelbak. De keuken is voorzien van hoge bovenkasten, waar u comfortabel uw spullen kunt wegbergen. Inbouwapparatuur: inductie kookplaat, afzuigkap in RVS schouw en vaatwasser. In de keuken vindt u een praktische vaste kast en de wasmachine-aansluiting. De vloer is afgewerkt met diagonaal gelegde tegels in een warme terra tint.
Terug naar de entree bereiken we de luxe betegelde separate toiletruimte, die is voorzien van een fonteintje.
De badkamer is in 2022 geheel opnieuw betegeld en ingericht. De wanden zijn voorzien van grote witte wandtegels en de vloer is voorzien van zwarte tegels met vloerverwarming. De ruimte is ingericht met een grote inloopdouche voorzien van thermostaatkraan, stortdouche en easydrain. Verder vindt u een wastafel met daar boven een praktische spiegelkast.
De woonkamer (afmetingen: circa 5,30 x 4,95 meter) is vanuit de hal bereikbaar via een schuifdeur. De grote raampartijen zorgen voor een heerlijke hoeveelheid daglicht en omdat u geen directe overburen heeft geniet u van een wijds uitzicht! Een deur geeft toegang tot het zonnige balkon (afmetingen: circa 3,13 x 1,73 meter), dat is gesitueerd op het zuidoosten. Al vroeg in de ochtend kunt u hier heerlijk van uw eerste kopje koffie in de zon genieten, terwijl het geroezemoes van het winkelende publiek gezellig naar u opstijgt. Op het balkon zijn twee stopcontacten en buitenverlichting aangebracht, die u van binnenuit kunt bedienen.
Eveneens grenzend aan het zonnige balkon vinden we de ouderslaapkamer (afmetingen: circa 4,31 x 3,1 meter). Ook deze slaapkamer is voorzien van een deur naar buiten, waardoor u uw beddengoed gemakkelijk te luchten hangt over de rand van uw balkon! In de slaapkamer zijn vaste kasten aangebracht.
Aan de galerijzijde vinden we nog twee slaapkamers (afmetingen: circa 4,2 x 2,04 meter en 4,2 x 2,07 meter). Sommige eigenaren kiezen ervoor om deze twee slaapkamers samen te trekken tot één zeer riante slaapkamer.
In het souterrain vindt u uw eigen berging (afmetingen: circa 4,0 x 1,61 meter), die is voorzien van verlichting.
Bijzonderheden:
* De servicekosten bedragen € 259,16 per maand. Dit bedrag is inclusief het waterverbruik. De servicekosten worden gereserveerd voor dagelijks onderhoud, schoonmaakkosten, liftonderhoud, tuinonderhoud, verlichting van de algemene ruimten, schoonmaken van de algemene ruimten, beheerkosten, verzekeringen en reserveringen voor groot onderhoud. Naast de servicekosten betaalt u een voorschot van € 72,84 per maand aan stookkosten.
* De puien aan de winkelzijde zijn allen uitgevoerd in kunststof voorzien van isolerende beglazing met ventilatieroosters en horren.
* De groepenkast ten behoeve van de elektra bestaat uit 5 groepen en 2 aardlekschakelaars. In de woonkamer is een glasvezelaansluiting gerealiseerd.
* Het appartement is rondom voorzien van elektrisch bedienbare screens. Op een te warme zomerdag houdt u zo het zonlicht uit uw huis weg, terwijl het zicht op buiten bewaard blijft.
Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van lokale regionale NVM-aankoopmakelaars vindt u ook op Funda.
NVM Zeker weten.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 300,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,571
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 336.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 84 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 259 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, underfloor heating, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, elevator, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Cadastral data
- ALKMAAR D 1169
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- ALKMAAR D 1169
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Sheltered location, in residential district and unobstructed view
- Periodic contribution
- Yes (€ 336.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,041x
Viewed
51x
Saved
19-2-2026
On Funda
Neighborhood

De Hoef I en II
Alkmaar- Residents
- 3,325
- Family with children
- 20%
- Avg. asking price / m²
- € 4,177
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.