Sold
Maardijk 87606 KV AlmeloOssenkoppelerhoek Midden Noord
€ 325,000 k.k.
- 101 m²living area
- 212 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- October 5, 2025
- Date of sale
- October 30, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Aan de geliefde Maardijk staat deze charmante en goed onderhouden vooroorlogse erkerwoning (bouwjaar 1929), waar karakteristieke details moeiteloos samengaan met moderne voorzieningen. Deze ruime gezinswoning biedt verrassend veel leefruimte, een diepe zonnige tuin én een uitstekende ligging nabij scholen, station, het Beeklustpark en de uitvalswegen. De woning ligt in een kindvriendelijke buurt, met alle dagelijkse voorzieningen op loop- of fietsafstand.
De woning is door de jaren heen goed onderhouden en verduurzamingen zijn doorgevoerd. Zo is het dak voorzien van isolatie, dubbele beglazing en zijn er 11 zonnepanelen geplaatst.
Indeling
Begane grond:
Naast de karakteristieke erker aan de voorzijde stap je binnen in de hal met meterkast, trapopgang naar de 1e verdieping en de sfeervolle woonkamer, voorzien van een fraaie parketvloer, een airconditioning, die zowel koelt als verwarmd en een praktische trapkast. De halfopen keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur en staat in open verbinding met de uitgebouwde achterzijde van de woning. Hier bevindt zich een extra werkkamer ideaal als thuiswerkplek of speelruimte. Achterportaal met modern toilet, wasmachine- en drogeraansluiting, CV-opstelplaats, deur naar de achtertuin en doorgang naar de moderne badkamer (2021). Achter de badkamer bevindt zich de aangebouwde berging met vaste kasten, ideaal voor extra bergruimte.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping zijn drie comfortabele slaapkamers aanwezig, allen voorzien van vaste kasten. De ruimtes zijn licht, goed onderhouden en functioneel ingericht. Op de overloop tref je nog 2 extra kasten en de vaste trap naar de...
Tweede verdieping:
Hier bereik je de tweede verdieping met een vierde slaapkamer. Deze verdieping is voorzien van een kunststof dakkapel, wat zorgt voor extra ruimte en daglicht. Naast een slaapkamer biedt deze verdieping middels afgetimmerde knieschotten extra bergruimte.
Buitenruimte
De diepe achtertuin is gelegen op het zuidoosten en biedt volop privacy en zon. Geniet van lange zomerdagen onder de ruime veranda, met zicht op de grote vrijstaande houten schuur, die uitstekend dienst kan doen als werkruimte, hobbyruimte of extra berging. De tuin beschikt over een eigen achterom en is ideaal voor gezinnen of mensen met groene vingers.
Duurzaamheid & Techniek
Voorzien van 11 zonnepanelen
Energielabel C
Dakisolatie, spouwmuurisolatie en grotendeels dubbel glas
Deels kunststof kozijnen
Verwarming via een Remeha CV-combiketel, bouwjaar 2017 (eigendom)
Kunststof dakkapel op zolder
Airco in de woonkamer - Monoblok airco op zolder
Ben jij op zoek naar een instapklare, karaktervolle woning met ruimte, comfort én een zonnige tuin? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging deze woning aan de Maardijk heeft het allemaal!
Aanvaarding: midden januari 2026
Deze presentatie, alsook onze uitingen op Facebook en Instagram zijn informatief, geheel vrijblijvend en door ons zorgvuldig samengesteld. Aan eventuele onjuist- of onvolledigheden kunnen geen rechten worden ontleend en wordt door ons geen enkele aansprakelijkheid hiervan aanvaard.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,218
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1929
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 101 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- Exterior space attached to the building
- 17 m²
- External storage space
- 16 m²
- Plot size
- 212 m²
- Volume in cubic meters
- 374 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, passive ventilation system, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- AMBT-ALMELO H 5702
- Cadastral map
- Area
- 212 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 110 m² (22.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,566x
Viewed
53x
Saved
4-10-2025
On Funda
Neighborhood

Ossenkoppelerhoek Midden Noord
Almelo- Residents
- 975
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 2,797
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




