Sold
Eikenhorst 3092402 RW Alphen aan den RijnHorstenbuurt-Noord
€ 269,000 k.k.
- 54 m²living area
- 1bedroom
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- July 8, 2025
- Date of sale
- August 26, 2025
- Term
- 7 weeks
Description
Leuk appartement in een groene omgeving met een eigen (fietsen)berging op de begane grond
We bieden je de Eikenhorst 309 te koop aan, een leuk appartement gelegen in de Horstenbuurt. Deze buurt wordt gekenmerkt door zijn ruime opzet, veel groen en speelgelegenheden. Zo vind je op een steenworpafstand een groot speelveld met een speeltuin en diverse basisscholen.
Ook praktisch gezien is de ligging van de woning bijzonder fijn. Zo is het maar enkele minuten naar winkelcentrum ‘De Herenhof’, hier kun je terecht voor je dagelijkse boodschappen bij diverse supermarkten en verswinkels. Vanaf hier is er ook een directe busverbinding naar Amsterdam Schiphol, het station en centrum van Alphen aan den Rijn. Ook ben je met de auto snel in alle grote steden van de Randstad, dit dankzij de verbindingswegen en N207 en N11.
De Eikenhorst 309 in het kort:
• Een ligging dichtbij winkelcentrum ‘De Herenhof’ en veel groenvoorzieningen
• Een eigen (fietsen)berging op de begane grond
• Een ruim bemeten slaapkamer
• Een strak betegelde badkamer
• Een ruime woonkamer
• Een balkon op het zuidwesten
• Intergas HRE cv-ketel 2018
Wonen aan de Eikenhorst…
…is wonen tussen het groen met winkelcentrum ‘De Herenhof’ op een steenworp afstand.
De indeling is als volgt:
De begane grond:
Rondom het complex tref je veel vergunningsvrije parkeerplaatsen. Je loopt vervolgens naar het binnenterrein waar zich het trappenhuis en de postbussen bevinden. Met de trapopgang kom je bij de 1e verdieping, hier bevindt zich het appartement. Ook zijn de (fietsen)bergingen toegankelijk vanaf het binnenterrein.?
Het appartement:
Op de 1e verdieping aangekomen is het appartement toegankelijk. Je komt binnen in een ruime entreehal met de mogelijkheid voor een kapstok. Ook heb je vanuit hier toegang tot alle ruimten in het appartement, te weten; de cv-kast, de meterkast, de slaapkamer, de badkamer en de woonkamer.
De woonkamer:
Je komt binnen in een ruim opgezette woonkamer met aansluitingen voor een keuken. De ruimte is in totaal ca. 28 m² groot en kan op verschillende manieren worden ingedeeld. Dankzij de grote raampartijen aan de achterzijde is er veel natuurlijke lichtinval. Hier bevindt zich ook een loopdeur naar het balkon.
De keuken:
Met alle benodigde aansluitingen al aanwezig, is dit de perfecte plek voor het creëren van een moderne open keuken. Daarbij zorgen de grote raampartijen voor veel natuurlijk lichtinval.
De badkamer:
De badkamer is geheel en strak betegeld. Er is een ruime douche, een toilet, een wastafel en een spiegel aanwezig. Ook bevinden zich hier de aansluitpunten van de wasmachine.?
De slaapkamer:
De slaapkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning en is ca. 12 m² groot. Met aan de voorzijde een grote raampartij, hierdoor kun je de kamer natuurlijk ventileren.
Het balkon:
Het balkon is toegankelijk vanuit de woonkamer en is gelegen op het zuidwesten. Er is voldoende ruimte voor het creëren van een zitje. Het balkon biedt daarnaast uitzicht over de achterliggende wijk met veel groen.
Overige bijzonderheden:
• Wanneer u een appartement koopt bent u van rechtswege lid van de Vereniging van Eigenaren. De stukken van deze vereniging zijn digitaal bij ons kantoor verkrijgbaar. De servicekosten voor het appartement bedragen € 138,15 per maand. De servicekosten voor de berging bedragen € 13,81
• Om lid te worden van de Vereniging van Eigenaren betaald u eenmalig intredingskosten, de intredingskosten bedragen € 116,16
• Koper is bekend dat het pand een voormalige huurwoning van Woonforte is. Verkoper heeft koper gemeld de woning zelf nooit te hebben bewoond en dus niet kan informeren over mogelijke gebreken van de woning. Dit risico is voor koper en daar is in de koopsom rekening mee gehouden. Koper heeft de mogelijkheid om voor zijn rekening een bouwkundige keurig te laten uitvoeren. Deze keuring dient plaats te vinden voor ondertekening van de koopovereenkomst doch uiterlijk binnen één week na mondelinge overeenkomst.
• Voor de overdracht is een vaste projectnotaris aanwezig te weten notariskantoor Kroes & Partners te Alphen aan den Rijn
• Als u de woning koopt gaat u akkoord met een zelfbewoningsverplichting. De zelfbewoningsverplichting houdt in dat u de woning koopt om zelf te bewonen (of u koopt het voor een eerstegraads familielid). Bij doorverkoop bent u als eigenaar verplicht om de zelfbewoningsplicht op te leggen aan een opvolgende koper (kettingbeding). Alle toekomstige eigenaren dienen de woning dus zelf te bewonen (of eerstegraads familie).
• Als u de woning koopt met de korting van € 5000,= die u als huurder van Woonforte krijgt, dan gaat u akkoord met een verblijvingsbeding. Het verblijvingsbeding houdt in dat u de woning voor minimaal 3 jaar in eigendom dient te houden. In de eerste 3 jaar blijft u er zelf wonen (of eerstegraads familie) en kunt u de woning niet boetevrij verkopen. Koopt u de woning zonder de eerder genoemde korting, dan geldt er geen verblijvingsbeding.
• Woonforte behoudt altijd het recht om de woning te gunnen aan de meest geschikte kandidaat.
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Deze informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echt geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Bijzondere bepaling: Deze aanbieding is geheel vrijblijvend en wordt gedaan onder voorbehoud (schriftelijke) goedkeuring en ondertekening door (directie)eigenaar/eigenaresse/opdrachtgever.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 269,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,981
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 151.96 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1983
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 54 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 177 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and toilet
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- C
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- OUDSHOORN B 5824
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- OUDSHOORN B 5824
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 151.96 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,766x
Viewed
21x
Saved
8-7-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




