Sales history
- Listed since
- August 11, 2025
- Date of sale
- September 4, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Direct online een bezichtiging inplannen? Ga naar onze website!
OPGELET: LICHT, RUIM EN CENTRAAL WONEN
Zoek je een woning die praktisch, comfortabel en goed gelegen is? Dan is dit appartement precies wat je zoekt! Het biedt alles wat je nodig hebt: instapklaar, slim ingedeeld en gelegen op een levendige locatie. Met een lichte woonkamer, twee slaapkamers van een goed formaat, een gezellig balkon met prachtig uitzicht en een moderne keuken biedt dit appartement alles wat je nodig hebt. Gelegen in winkelcentrum Emiclaer en uitstekend bereikbaar, zowel met het openbaar vervoer als met de auto of fiets. De perfecte plek voor een nieuwe start!
WAAROM DIT APPARTEMENT JOUW NIEUWE PLEK IS:
Lichte en ruime woonkamer: Ideaal voor een gezellige zithoek en eetgedeelte. Vanuit de woonkamer stap je via de deur zo je eigen balkon op.
Balkon: Geniet van een prachtig uitzicht over de vijver! Het balkon biedt voldoende ruimte om het naar eigen smaak in te richten. Plaats bijvoorbeeld een paar comfortabele stoelen met gezellige kussens en creëer een fijne plek om in de zon te ontspannen en van het mooie uitzicht te genieten.
Open keuken: De keuken is praktisch ingericht en voorzien van een 4-pits gaskookplaat, een koel-vriescombinatie, een oven en een vaatwasser. Hier kook je met gemak de lekkerste maaltijden.
Twee slaapkamers: De ruime hoofdslaapkamer biedt alle comfort en de tweede slaapkamer is multifunctioneel te gebruiken. Deze kan dienen als logeerkamer, kinderkamer, werkruimte of hobbyruimte, afhankelijk van jouw wensen.
Locatie, locatie, locatie: Dit appartement ligt op een toplocatie, midden in winkelcentrum Emiclaer. Het heeft een uitstekende bereikbaarheid, zowel naar de uitvalswegen als naar de binnenstad van Amersfoort. Daarnaast ligt Park Schothorst op slechts vijf minuten loopafstand, ideaal voor een wandeling.
MODERN 3-KAMERAPPARTEMENT
Dit appartement op de tweede verdieping combineert ruimte met een praktische indeling. Zodra je binnenstapt, valt op hoe licht en uitnodigend de woonkamer is. De grote raampartijen laten het daglicht rijkelijk naar binnen stromen en zorgen voor een prettige, warme sfeer.
De woonkamer is ruim opgezet, maar voelt tegelijkertijd knus en gezellig aan. Of je nu kiest voor een royale bank om heerlijk op te ontspannen of een grote eettafel voor gezellige diners met vrienden, de ruimte en mogelijkheden zijn er. Vanuit de woonkamer loop je moeiteloos door naar het balkon: een fijne buitenruimte waar je kunt ontsnappen en genieten van het prachtige uitzicht over de vijver. Ideaal om even te zitten met een kop koffie of een drankje.
De keuken is strak en modern, heeft een praktische hoekopstelling en is voorzien van alle benodigdheden. Of je nu een snelle maaltijd in elkaar zet of uitgebreid de tijd neemt om iets nieuws uit te proberen, alle apparatuur die je nodig hebt is er: een 4-pits gaskookplaat, een koel-vriescombinatie, een oven en een vaatwasser.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers. De ruime hoofdslaapkamer biedt voldoende plaats voor een tweepersoonsbed en een grote garderobekast. De tweede slaapkamer is veelzijdig in te richten: je kunt er een logeerkamer van maken, een rustige thuiswerkplek creëren of het gebruiken als royale inloopkast.
De locatie is perfect. Wandel door het winkelcentrum van Emiclaer voor je dagelijkse boodschappen. Daarnaast vind je hier de kapper, drogisterij en diverse andere winkels. Ook zijn er meerdere restaurants in de buurt voor een gezellig hapje buiten de deur. Park Schothorst ligt op vijf minuten loopafstand, net zoals de vijver van Emiclaer. De binnenstad van Amersfoort ligt ook op korte (fiets)afstand. Uitvalswegen A1 en A28 zijn ook goed te bereiken.
Kortom, dit appartement biedt alles dat je nodig hebt: functioneel, ruim, licht, goed onderhouden en op een centrale plek. Een betere basis voor je nieuwe thuis kun je je niet wensen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 160 per month
- Last asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,730
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 160.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1991
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 74 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 244 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, elevator, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2004, in ownership
Cadastral data
- AMERSFOORT O 6107
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 160.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
5,277x
Viewed
85x
Saved
11-8-2025
On Funda
Neighborhood

Emiclaer
Amersfoort- Residents
- 745
- Family with children
- 23%
- Avg. asking price / m²
- € 4,732
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




