Sold
Bruggensingel-Noord 683823 BC AmersfoortPaddenstoelenbuurt
€ 485,000 k.k.
- 84 m²living area
- 133 m²plot size
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- July 18, 2025
- Date of sale
- September 8, 2025
- Term
- 7 weeks
Description
In de populaire en groene Amersfoortse wijk “Kattenbroek” staat deze verzorgde en eigentijdse tussenwoning (84m²) uit 1991 met een voortuin, zonnige achtertuin, stenen berging, overkapping en achterom.
Deze kindvriendelijke wijk staat bekend om haar speelse opzet en veel groen. De woning is volledig geïsoleerd en beschikt over energielabel C. Dankzij een recent uitgevoerde renovatie in 2024 is de woning instapklaar, met onder meer een nieuwe badkamer, toilet en strakke wand- en vloerafwerkingen. De woning heeft een gebruiksoppervlak van ca. 84 m² en staat op een perceel van 133 m². In de directe omgeving is volop openbare parkeergelegenheid aanwezig.
INDELING
Begane grond:
Overdekte entree, ruime hal met meterkast en een modern toilet met fonteintje (2021). De tuingerichte royale woon-/eetkamer (ca. 34 m²) heeft glad gestuukte wanden, hoge witte plinten en een mooie “houtlook” laminaatvloer. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de stoere keuken (2017) met granieten werkblad, schouw met afzuigkap, diverse inbouwapparatuur en een vaste proviandkast. Via de achter deur is de zonnige achtertuin bereikbaar, voorzien van een stenen berging met overkapping en een praktische achterom.
Eerste verdieping
Grote overloop, thans ingericht als werkruimte. De badkamer (2021) is uitgevoerd in natuurlijke tinten en voorzien van een inloop-stortdouche met drain, 2e toilet, wastafelmeubel en designradiator. Daarnaast is er een separate wasruimte met aansluiting voor de wasmachine en CV-opstelling (2024). De verdieping beschikt over 2 goed bemeten slaapkamers die via robuuste houten schuifdeuren met elkaar zijn verbonden.
Omgeving
In de omgeving zijn alle noodzakelijke voorzieningen ruim aanwezig en zijn er tal van speelmogelijkheden voor kinderen. Op steenworpafstand ligt stadspark Schothorst, wandelgebieden en het winkelcentrum “Emiclaer”. Ook zijn er diverse scholen, sportverenigingen, een zwembad en een NS-station in de nabije omgeving. De uitvalswegen A1 en A28 zijn uitstekend bereikbaar. Binnen 12 minuten fietsen staat u in het centrum van Amersfoort!
Dus zoekt u een woning waar u zo in kan en instapklaar is, komt u dan de sfeer proeven met een bezoek, dan voelt u zich gelijk thuis!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 485,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,774
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1991
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 84 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 133 m²
- Volume in cubic meters
- 283 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- AMERSFOORT O 7003
- Cadastral map
- Area
- 133 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 64 m² (11.75 metre deep and 5.45 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,230x
Viewed
39x
Saved
18-7-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




