Sold
Bos en Lommerweg 301-41055 DX AmsterdamErasmusparkbuurt-West
€ 425,000 k.k.
- 49 m²living area
- 1bedroom
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- October 14, 2025
- Date of sale
- October 27, 2025
- Term
- 13 days
Description
Bos & Lommerweg 301-4 – Amsterdam
Een licht, instapklaar appartement van 49 m² met een royaal dakterras van maar liefst 33 m² (met een Zuidelijk ligging) en eigen opgang – welkom aan de Bos & Lommerweg 301-4. Dit 49 m² grote tweekamerappartement is in 2022 volledig gerenoveerd en ligt op de bovenste verdieping, waardoor je geniet van veel licht, privacy en een prachtig uitzicht over de stad.
Indeling
Via je eigen opgang vanaf de derde etage kom je in dit sfeervolle en moderne appartement. De woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote ramen en de gunstige ligging. De open ruimte voelt ruim aan en biedt genoeg plek voor een comfortabele zithoek en een gezellige eethoek.
De keuken is strak en modern uitgevoerd met alle nodige inbouwapparatuur en biedt directe toegang tot het dakterras – ideaal voor zomerse diners en borrels met vrienden. De slaapkamer is ruim en rustig gelegen, met genoeg ruimte voor een groot bed en kast. De badkamer is eveneens modern afgewerkt en beschikt over een inloopdouche, wastafelmeubel en toilet.
Het absolute hoogtepunt van deze woning is natuurlijk het fantastische dakterras van 33 m². Hier kun je de hele dag door genieten van zon, rust en uitzicht over het levendige Bos en Lommer.
Omgeving
De woning ligt in het hart van Bos en Lommer, een buurt die de afgelopen jaren enorm in populariteit is gestegen. Je vindt hier een mix van gezellige cafés, hippe koffietentjes en leuke eetgelegenheden. Denk aan Spaghetteria, No Man’s Art Gallery & Bar, Buurman & Buurman of Bagels & Beans voor een ontspannen lunch of borrel. Ook het Erasmuspark en Westerpark liggen op loopafstand, ideaal voor een wandeling of sportieve ochtend.
Qua bereikbaarheid zit je hier perfect: met de fiets ben je in 10 minuten in de Jordaan of het centrum, en tram- en busverbindingen stoppen om de hoek. De ring A10 is eveneens binnen enkele minuten bereikbaar.
Bijzonderheden:
-Bouwjaar 1940
- Woonoppervlakte 49 m² (NEN2580)
- Volledig gerenoveerd in 2022
- Licht en modern 2-kamerappartement
- Energielabel C
- Ruim dakterras van 33 m² richting het Zuiden
- Eigen opgang vanaf de derde etage
- Lage stookkosten
- Erfpachtcanon: € 503,64 per jaar
- Huidig tijdvak erfpacht tot 15 juni 2064
- Erfpachtcanon daarna eeuwigdurend vastgezet onder gunstige voorwaarden
- Professioneel beheerd door Delair Vastgoedbeheer
- Gezonde en actieve VvE
- MJOP aanwezig
- Oplevering in overleg
- Koopakte wordt opgemaakt door een notaris in (Groot) Amsterdam
Een perfect afgewerkt appartement met veel licht, een groot dakterras en een geweldige ligging in Bos en Lommer – hier hoef je echt alleen nog maar je koffers uit te pakken.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Verkoper kan niet garanderen dat alle technische installaties voldoen aan de huidige NEN - norm. Koper heeft zijn eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 8,673
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 99.67 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1940
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 49 m²
- Exterior space attached to the building
- 33 m²
- Volume in cubic meters
- 138 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- C
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2021, in ownership
Cadastral data
- SLOTEN C 11988
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease
- Fees
- € 503.64 per year
Exterior space
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 99.67 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,927x
Viewed
83x
Saved
14-10-2025
On Funda
Neighborhood

Erasmusparkbuurt-West
Amsterdam- Residents
- 3,975
- Family with children
- 18%
- Avg. asking price / m²
- € 8,019
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




