Sold

Egidiusstraat 109-H1055 GR AmsterdamBosleeuw

€ 500,000 k.k.
Map
  • 71 m²
  • 2
  • C

Sales history

Listed since
May 17, 2025
Date of sale
June 24, 2025
Term
5 weeks

Description

Deze woning is inmiddels verkocht en het is niet meer mogelijk te bezichtigen, wel kunt u uw gegevens achterlaten, dan plaatsen wij u op de reservelijst. Dit 3-kamer appartement (circa 71 m²) op de begane grond met zonnige achtertuin ligt in de wijk Bos en Lommer in Amsterdam west op steenworp afstand van de Bos en Lommerweg en het Erasmuspark. Alles wat je nodig hebt, vind je op loopafstand. Er zijn supermarkten en speciaalzaken, maar ook leuke koffietentjes en restaurants. Met de fiets ben je in slechts enkele minuten in het centrum van de stad. Reis je met het openbaar vervoer dan zijn er diverse tram- en buslijnen waar je uit kunt kiezen. Met de auto ben je binnen mum van tijd op de ringweg A10. Indeling: Via de gang kom je in de centraal gelegen hal van het appartement. Aan de voorkant is de woonkamer. Aan de achterzijde van het appartement liggen de twee slaapkamers en de dichte keuken. De achtertuin is toegankelijk vanuit de beide slaapkamers én de keuken. In het midden van het appartement is de badkamer voorzien van wastafel en douche. In de hal is nog een apart toilet. Zowel in de woning als op de zolder is een eigen berging. Bijzonderheden: - VvE-bijdrage woning: € 164,64 per maand - VvE-bijdrage berging: € 15,22 per maand. - Erfpacht afgekocht tot 31-08-2055 - Wasmachineaansluiting in keuken - Dichte keuken - In deze woning heeft een asbestinventarisatie plaatsgevonden. Het saneringsplichtige asbest is verwijderd. - Er geldt een zelfbewoningsclausule voor 2 jaar. - Er zal een niet bewoners- en ouderdomsclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen. - De VvE onderzoekt de mogelijkheden om op termijn van het gas af te gaan / te verduurzamen - De VvE wenst onderzoekt de vervanging van de rookgasafvoerkanalen - Projectnotaris: S&H Notarissen

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 500,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 7,042
Status
Sold
VVE (Owners Association) contribution
€ 179.86 per month

Construction

Type apartment
Ground-floor apartment (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1950
Type of roof
Flat roof covered with asphalt roofing

Surface areas and volume

Areas
Living area
71 m²
External storage space
4 m²
Volume in cubic meters
261 m³

Layout

Number of rooms
3 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower and sink
Number of stories
1 story

CH boiler
Gas-fired from 2009, in ownership

Cadastral data

SLOTEN NOORD-HOLLAND C 11711
Cadastral map
Ownership situation
Municipal long-term lease (end date of long-term lease: 01-09-2055)
Fees
Paid until 01-09-2055
SLOTEN NOOD-HOLLAND C 11711
Cadastral map
Ownership situation
Fees
Paid until 01-09-2055

Exterior space

Location
In residential district
Garden
Back garden
Back garden
28 m² (4.50 metre deep and 7.20 metre wide)

Periodic contribution
Yes (€ 179.86 per month)
Reserve fund present
Yes
Maintenance plan
Yes
Building insurance
Yes

Popularity

3,331x

Viewed

44x

Saved

16-5-2025

On Funda

Neighborhood

Bosleeuw

Amsterdam
Residents
5,980
Family with children
24%
Avg. asking price / m²
€ 7,382

Discover the neighborhood

Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?

View neighborhood insights

Don’t want to forget this home?

Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.