Sold
Elckerlijcstraat 151055 AK AmsterdamErasmusparkbuurt-West
€ 625,000 k.k.
- 87 m²living area
- 2bedrooms
- A+energy label
Sales history
- Listed since
- October 6, 2025
- Date of sale
- October 30, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
HEERLIJK LICHT EN RUIM 3-KAMER HOEK APPARTEMENT MET VRIJ UITZICHT OVER WATER EN GROEN.
Aan de Erasmusgracht en met uitzicht op het Erasmuspark, ligt dit lichte en ruime 3-kamer hoekappartement (87 m²). De gevel in de woonkamer met glazen vouwdeuren en franse balkons biedt een prachtig en vrij uitzicht op het water en het groen, een unieke combinatie van stad en natuur in het bruisende Bos en Lommer.
Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping van het moderne appartementencomplex De Buskenblaser II, voorzien van een lift en gebouwd in 2008. In de onderbouw beschik je over een eigen berging én een privéparkeerplaats (!).
De royale woonkamer aan de waterzijde heeft maar liefst acht ramen van vloer tot plafond, die allemaal open kunnen. Hierdoor valt het licht rijkelijk naar binnen en heb je een spectaculair uitzicht op het water, de passerende bootjes en het omliggende groen. Dankzij de ligging op het zuidwesten geniet je volop van de zon, terwijl de bomen aan de kade voor natuurlijke verkoeling zorgen.
De open keuken heeft een raam boven het stenen werkblad, lekker veel opbergruimte en inbouwapparatuur: een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combimagnetron, stoomoven, koelkast en aparte vriesladen.
De fraaie lamelparketvloer loopt door in de gehele woning: van de lichte woonkamer tot aan de twee slaapkamers en de brede hal. De badkamer is in 2019 smaakvol vernieuwd en voorzien van een inloopdouche met glazen wand, dubbele wastafel met meubel, handdoekradiator en modern tegelwerk.
INDELING
Begane grond:
Gemeenschappelijke entree met lift en trappenhuis.
Tweede verdieping:
Entree, ruime hal met apart toilet en fonteintje, praktische bergkast met aansluiting voor wasmachine en droger. Grote woonkamer aan de waterzijde met open keuken. Twee fijne slaapkamers en een moderne badkamer.
Onderbouw:
Eigen berging van ca. 5 m² en een overdekte privéparkeerplaats.
OVER HET GEBOUW
De Buskenblaser II is een ontwerp van Tangram Architekten en werd in 2008 opgeleverd. Het complex is bijzonder vanwege de ligging aan het water, de groene dek-tuin boven de parkeergarage en de moderne uitstraling. Het gebouw werd genomineerd voor meerdere architectuurprijzen, waaronder de Gouden A.A.P. en BNA Beste Gebouw van het Jaar.
LOCATE: Bos en Lommer op zijn best
Gelegen in de populaire wijk Bos en Lommer in Amsterdam-West, met het Erasmuspark schuin aan de overzijde en het Westerpark op korte fietsafstand. In de directe omgeving vind je tal van winkels en gezellige horeca, zoals Buurman & Buurman en taco-hotspot MasMais.
Binnen 12 minuten fietsen sta je in de Jordaan of bij het Vondelpark. Met de auto zit je zo op de Ring A10, en het openbaar vervoer is uitstekend geregeld met tram 7 en bus 21 op loopafstand.
VVE
Goede en actieve VVE de Buskenblaser II
Professioneel beheer door Munnik VvE Beheer
De maandelijkse bijdrage is € 209,57.
KENMERKEN
• Woonoppervlak 87 m2 (NEN2580 meetrapport aanwezig)
• 3-kamers
• Vrij uitzicht op de Erasmusgracht en het Erasmuspark
• Grote glazen gevel aan de waterzijde
• Bouwjaar 2008
• Energielabel A+
• Lift aanwezig
• Eigen overdekte parkeerplaats
• Eigen berging in de onderbouw
• Erfpacht afgekocht tot en met 15-12-2055
• VVE bijdrage € 209,57 per maand
• Oplevering in overleg
Van harte welkom voor een bezichtiging!
Disclaimer
De op deze website getoonde vrijblijvende informatie is door ons (met zorg) samengesteld op basis van gegevens van de verkoper (en/of derden). Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 625,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,184
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 209.57 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2008
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 87 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 283 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- French balcony, elevator, and mechanical ventilation
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Xtreme ( combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- SLOTEN NOORD-HOLLAND L 3345
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease (end date of long-term lease: 15-12-2055)
- Fees
- Paid until 15-12-2055
- AMSTERDAM L 3345A
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease (end date of long-term lease: 15-12-2055)
- Fees
- Paid until 15-12-2055
Exterior space
- Location
- Alongside park, along waterway, alongside waterfront and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Underground parking and parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, parking on gated property, parking on private property, public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 209.57 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
5,429x
Viewed
138x
Saved
6-10-2025
On Funda
Neighborhood

Erasmusparkbuurt-West
Amsterdam- Residents
- 3,975
- Family with children
- 18%
- Avg. asking price / m²
- € 8,020
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




