Sold
Jan van Galenstraat 115-K1056 BK AmsterdamTrompbuurt
€ 500,000 k.k.
- 56 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- April 27, 2025
- Date of sale
- May 15, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
* english below
WoW! Wat een waanzinnig dakterras (52m2) en werkelijk instapklare bovenwoning!
Rohlof Real Estate mag je deze bijzondere bovenwoning aanbieden om al jouw dromen waar te maken. Dit prachtige en goed ingedeelde 3-kamer appartement bevindt zich op de bovenste woonlaag (geen bovenburen) van dit fantastisch onderhouden pand gedateerd omstreeks 1923 op eigen grond. Met veel (dak-)ramen, dakkoepel met toegang tot het dakterras en een prachtig uitzicht over de groene buurt. Hier wil je nog deze zomer wonen!
De Jan van Galenstraat in Amsterdam, vernoemd naar vlootvoogd Jan van Galen, ontstond in 1925 in stadsdeel West. Oorspronkelijk eindigend bij de Admiralengracht, werd de straat in 1935 verlengd tot de Hoofdweg. Belangrijke mijlpalen: de Centrale Markt (1934, nu Food Center), de Jan van Galenbrug (1936), het metrostation (1997) en het Jan van Galenbad. Architectuur van de Amsterdamse School siert de straat, zoals het Gemaal Mercatorstraat. Van een gebied met vuilnisbelten groeide het uit tot een bruisende stedelijke ader met economische en culturele betekenis.
Indeling
Vierde verdieping
We komen het pand binnen via de gezamenlijke entree en de zeer nette trapopgang begeleid ons naar de voordeur van het appartement. We vervolgen de weg in de hal van het appartement met de toegang tot de vertrekken op deze etage. 2 prettige slaapkamers, garderobe, separate wasruimte, badkamer en de doorloop naar de woonkamer met open keuken. De badkamer is super! Uitgevoerd met een ligbad, douchecabine, wastafel en vrijhangend toilet.
Woonkamer
Een geweldige ruimte! De woonkamer bevindt zich aan de straatzijde en heeft mooi zicht over de Jan van Galenstraat. De woonkamer is voorzien van strak stucwerk, sfeervolle houten vloerdelen en veel lichtinval, mede door de speelse dakramen. De luxe open keuken geeft een mooi ruimtelijk gevoel en is voorzien van alle wenselijke apparatuur. Turnkey wonen kunnen we stellen!
Dakterras
Via de trap kom je op het FANTASTISCHE dakterras waar letterlijk een wereld open gaat. Prachtig uitzicht over de stad en natuurlijk een heerlijke zonnige buitenruimte. Laat de zomer maar komen! En met 52m2! is dit echt een plek waar je alle zonnige dagen wilt doorbrengen met vrienden en familie. En deze laatste 2 groepen zullen je dan ook zeker regelmatig vragen of ze langs mogen komen ;).
De Jan van Galenstraat in Amsterdam biedt vele voorzieningen:
* Openbaar Vervoer: Metrostation Jan van Galenstraat (lijnen 50, 51), tramlijn 13, buslijnen 15, 18, 80.
* Winkels en Markten: Food Center Amsterdam (groothandelsmarkt levensmiddelen), nabijgelegen supermarkten en veel eetgelegenheden
* Sport en Recreatie: Jan van Galenbad (zwembad), Erasmuspark, Jan van Galenplantsoen.
Een dagje uit begint meteen zodra je de woning verlaat - je bevindt zich in het bruisende Amsterdam! Bezoek één van de nabijgelegen kleurrijke koffietentjes of geniet van een koel drankje op de talloze gezellige terrassen. Of fiets naar het Centrum in slechts 10 minuten. Vol historische straten, indrukwekkende monumenten en inspirerende musea. In deze wereldstad is het allemaal mogelijk.
Bijzonderheden:
- Geweldig dakterras
- Spullen mee en wonen (Turnkey)
- 2 goede slaapkamers
- Luxe keuken en zeer complete badkamer
- Energiezuinig
- Eigen grond
- VvE wordt professioneel beheerd en de panden zeer goed onderhouden/verduurzaamd
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 8,929
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 199.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1923
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 56 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Exterior space attached to the building
- 52 m²
- Volume in cubic meters
- 186 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit proline (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- SLOTEN NOORD-HOLLAND L 3451
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 52 m² (7.00 metre deep and 7.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 199.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
5,365x
Viewed
147x
Saved
27-4-2025
On Funda
Neighborhood

Trompbuurt
Amsterdam- Residents
- 3,035
- Family with children
- 19%
- Avg. asking price / m²
- € 8,284
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




