Sold
Saffierstraat 2201074 GZ AmsterdamDiamantbuurt
€ 425,000 k.k.
- 58 m²living area
- 2bedrooms
- Fenergy label
Sales history
- Listed since
- April 9, 2026
- Date of sale
- May 26, 2026
- Term
- 6 weeks
Description
U HEEFT EEN OBJECTCODE NODIG ALS U ONS BELT. DE CODE IS: 8 7 1 5 1
De sluitingsdatum voor de biedingen is bepaald op vrijdag 1 mei om 12.00 uur.
Saffierstraat 220 in Amsterdam biedt een uitstekende kans voor wie op zoek is naar een appartement dat volledig naar eigen smaak te moderniseren is. Dit 3-kamerappartement van ca. 58 m² is gelegen op een centrale locatie in de populaire wijk De Pijp en beschikt over een praktische indeling, twee slaapkamers en een externe berging.
Verdieping
Via het gemeenschappelijke trappenhuis bereikt u de woning op de derde verdieping.
Bij binnenkomst komt u in de hal, die toegang biedt tot vrijwel alle vertrekken. De woonkamer is gelegen aan de voorzijde en kenmerkt zich door een prettige lichtinval dankzij de brede raampartij. De ruimte biedt voldoende mogelijkheden voor het creëren van een comfortabele woon- en eetkamer.
Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de keuken. Deze is eenvoudig uitgevoerd en voorzien van een recht keukenblok met spoelbak. Vanuit de keuken is er toegang tot het balkon, waar u een fijne buitenruimte heeft om even te ontspannen.
De woning beschikt over twee slaapkamers, beide van goed formaat en flexibel in te delen als slaap-, werk- of logeerkamer.
De badkamer is compact en voorzien van een douche en wastafel. Daarnaast is er een separaat toilet aanwezig.
Berging
Op de vierde verdieping grond beschikt de woning over een externe berging, ideaal voor het opbergen van extra spullen.
Bijzonderheden
-Erfpacht afgekocht tot 16-02-2064
-De maandelijkse VvE bijdrage is € 336,39
-De VvE is een (verduurzamings)lening aangegaan t.b.v. kozijnen en glasvervanging. De aflossing is opgenomen in de maandelijkse VvE bijdrage. De werkzaamheden worden in een bouwstroom uitgevoerd.
-De VvE oriënteert zich op verdere verduurzamingsinvesteringen. Indien de verduurzamingsplannen worden goedgekeurd, dan kan dat gevolgen hebben voor de maandelijkse VvE bijdrage.
-Woonoppervlakte ca. 58 m²
-Gelegen op de derde verdieping
-Twee slaapkamers
-Balkon aan de achterzijde
-Externe berging
-Gelegen in de populaire wijk De Pijp
-Gelegen in karakteristiek appartementencomplex
-Nabij winkels, horeca en openbaar vervoer
-In deze woning heeft een asbestinventarisatie plaatsgevonden. Het saneringsplichtige asbest is verwijderd.
-Er zal een ouderdomsclausule worden opgenomen in de koopovereenkomst.
-Er geldt een zelfbewoningsclausule voor 2 jaar.
-Er zal een niet-bewoningsclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen.
-Projectnotaris ten behoeve van de koop- en leveringsakte
Bent u op zoek naar een appartement op een toplocatie in Amsterdam dat u geheel naar eigen smaak kunt inrichten? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging van Saffierstraat 220!
Koper heeft een eigen onderzoeksplicht naar alle zaken, die van belang zijn. Wij adviseren u een aankoopmakelaar of deskundige in te schakelen, die u met zijn/haar deskundigheid zal bijstaan in het aankoopproces. Indien u geen professionele begeleiding wenst in te schakelen, acht u zich volgens de wet deskundig genoeg om alle zaken, die van belang zijn, te kunnen overzien.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,328
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 336.00 per month
Construction
- Type apartment
- Residential property with shared street entrance
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1925
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 58 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 9 m²
- Volume in cubic meters
- 188 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- F
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- AMSTERDAM V 12097
- Cadastral map
- Ownership situation
- Ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- Paid until 16-02-2064
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 336.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,591x
Viewed
100x
Saved
9-4-2026
On Funda
Neighborhood

Diamantbuurt
Amsterdam- Residents
- 2,950
- Family with children
- 23%
- Avg. asking price / m²
- € 8,436
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




