Sold
Brandenburg 251761 HH Anna PaulownaElshof Noord
€ 419,000 k.k.
- 114 m²living area
- 210 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- March 25, 2026
- Date of sale
- April 3, 2026
- Term
- 9 days
Description
Vanaf prijs: € 419.000,- k.k.
Met een vanaf prijs wordt bedoeld dat je vanaf dit bedrag kunt bieden op deze woning.
Lagere biedingen worden dan ook niet geaccepteerd. Bij een traditionele verkoop wordt gewerkt met een vraagprijs. Bij een vraagprijs wordt juist vaak een lager bod dan de vraagprijs uitgebracht.
Ontdek deze keurig onderhouden twee-onder-een-kapwoning die comfort en ruimte perfect combineert! Deze fijne gezinswoning heeft een uitbouw aan de achterzijde waardoor er een royale woonkeuken is en aan de voorzijde een ruime living. Via de tuindeuren in de woonkeuken stap je zo de zonnige achtertuin in, gelegen op het zuidoosten en onderhoudsvriendelijk aangelegd. De parterre is stijlvol afgewerkt met een warme eikenhouten vloer. Praktisch is de binnendoor bereikbare, volledig geïsoleerde garage, voorzien van water, elektra, verwarming en openslaande deuren - ideaal voor hobby, werk of extra opslag. Op de verdiepingen vind je maar liefst vier slaapkamers, waaronder een ruime vierde kamer met dakkapel. De luxe ingerichte badkamer biedt alle comfort die je mag verwachten. De royale ouderslaapkamer beschikt bovendien over toegang tot een balkon - een heerlijke plek om de dag te beginnen of af te sluiten. De woning is gelegen in de populaire wijk “De Elshof”. Voorzieningen zoals het NS station, winkelcentrum en scholen zijn binnen slechts vijf fietsminuten te bereiken. Kortom: een instapklare woning met veel ruimte, comfort en een fijne ligging.
Bouwjaar: 1994, perceeloppervlakte 210 m², gebruiksoppervlakte wonen ca. 114 m², inhoud ca. 407 m³, overige inpandige ruimte ca. 17 m² en gebouwgebonden buitenruimte ca. 3 m².
Indeling:
Welkom via de entree met de meterkast (7 groepen + 2 x aardlekschakelaar) en de trapkast onder de vaste trap naar de eerste verdieping. Het volledig betegelde toilet is voorzien van een wandcloset en een fontein. De woonkamer is ruim en heeft een eikenhoutenvloer welke doorloopt in de gehele parterre. In de open woonkeuken is veel daglicht door de openslaande deuren en hier vind je een ruime en moderne hoekopstelling welke is voorzien van een 5-pits gaskookplaat, inbouwoven, rvs-afzuigkap, vaatwasser (2020), koelkast en een close-in boiler. Via de keuken is de geïsoleerde garage met elektra, water, verwarming, wasmachineaansluiting, een stortbakje en openslaande deuren bereikbaar.
Eerste verdieping:
De overloop en de drie slaapkamers zijn voorzien van een keurige laminaatvloer. In de eerste slaapkamer is een kastenwand en de toegang naar het balkon. De volledig betegelde badkamer (2010) is voorzien van een douchecabine, wandcloset, wastafelmeubel en een designradiator.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap is de overloop met dakkapel, bergruimte en stookkast met plaats CV (AWB combi HR 2011) en unit mechanische ventilatie bereikbaar. De vierde slaapkamer heeft een dakkapel en beschikt over bergruimte.
Tuin:
De onderhoudsvriendelijke achtertuin is gelegen op het zuidoosten en voorzien van bestrating en borders. Naast de woning is een ruim oprijpad voor de garage.
Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Je NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 419,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,675
- Year of construction
- 1994
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 114 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- Plot size
- 210 m²
- Volume in cubic meters
- 407 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- AWB (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- ANNA PAULOWNA L 4926
- Cadastral map
- Area
- 210 m²
- Back garden
- 81 m² (9.50 metre deep and 8.50 metre wide)
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,926x
Viewed
32x
Saved
25-3-2026
On Funda
Neighborhood

Elshof Noord
Anna Paulowna- Residents
- 750
- Family with children
- 44%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?