Sold
- 192 m²living area
- 590 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- October 24, 2025
- Date of sale
- December 12, 2025
- Term
- 7 weeks
Description
Royale vrijstaande villa met slaapkamer en badkamer op de begane grond – gelegen in het groene Woudhuis
Op een prachtige plek in de kindvriendelijke wijk Woudhuis staat deze ruime en modern vormgegeven vrijstaande woning met eigen oprit en inpandige garage. De woning ligt aan een brede groenstrook, wat zorgt voor een prettige, open uitstraling en veel privacy. Dankzij de slaap- en badkamer op de begane grond is dit huis bovendien levensloopbestendig te noemen.
De fraai aangelegde tuin ligt gunstig op de zon, biedt volop privacy en is een heerlijke plek om te ontspannen, te tuinieren of gezellig te borrelen onder de overkapping.
De woning is altijd keurig onderhouden, maar biedt nieuwe bewoners de kans om het geheel naar eigen smaak te moderniseren. Tijdens de bouw is de woning volledig geïsoleerd en voorzien van een energielabel C.
De omgeving kenmerkt zich door rust, ruimte en veel groen. Op loopafstand bevinden zich het Mariëllepark en diverse speelplekken voor kinderen; het Woudhuizerbos ligt op slechts enkele minuten fietsen. Bovendien is de ligging ten opzichte van de A1 en A50 uitstekend, waardoor steden als Deventer, Zutphen en Arnhem snel bereikbaar zijn.
Kenmerken
Bouwjaar: 1997
Woonoppervlakte: ca. 192 m²
Inpandige garage: ca. 23 m²
Perceeloppervlakte: 590 m²
Energielabel: C
Indeling
Begane grond
Ruime oprit met plek voor meerdere auto’s. Overdekte entree, royale hal met meterkast.
De lichte, speels ingedeelde woonkamer (ca. 50 m²) beschikt over openslaande deuren naar het overdekte terras – een fijne plek om van de tuin te genieten. De half-open keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur en heeft eveneens een deur naar de tuin.
Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken met aansluiting voor wasapparatuur en extra bergruimte, met doorgang naar de ruime inpandige garage (ca. 3,4 m breed en 6,8 m diep) voorzien van een elektrisch bedienbare deur.
Op de begane grond bevindt zich bovendien een grote slaapkamer met vaste kast en eigen badkamer voorzien van dubbele wastafels, toilet en douchehoek.
Eerste verdieping
Op de verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers, een bergkamer en een ruime overloop. Eén van de kamers heeft toegang tot een balkon. De tweede badkamer is compleet uitgevoerd met ligbad, douche, dubbele wastafel en tweede toilet.
Samenvatting
Een ruime, levensloopbestendige villa op een schitterende locatie in een rustige, groene wijk – ideaal voor wie comfort, ruimte en privacy zoekt, met alle voorzieningen binnen handbereik.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 875,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,557
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
- Type of roof
- Shed roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 192 m²
- Other space inside the building
- 23 m²
- Exterior space attached to the building
- 20 m²
- Plot size
- 590 m²
- Volume in cubic meters
- 781 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 double sinks, walk-in shower, 2 toilets, shower, and bath
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Alarm installation, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2014, in ownership
Cadastral data
- APELDOORN M 7547
- Cadastral map
- Area
- 590 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden, side garden and sun terrace
- Back garden
- 300 m² (15.00 metre deep and 20.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage, built-in and parking place
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
6,975x
Viewed
64x
Saved
24-10-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




