Sold
Waterlei 57325 GA ApeldoornOsseveld-Oost
€ 749,000 k.k.
- 136 m²living area
- 500 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- September 26, 2025
- Date of sale
- October 20, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Riante lichtinval in deze ruime vrijstaande villa op een zeer royaal perceel!
De indeling van dit fijne woonhuis is niet alledaags maar toch heel praktisch. Een flink gezin kan hier heel plezierig wonen. Maar ook een kantoor aan huis is eenvoudig te realiseren. En het royale perceel van maar liefst 500 m2 biedt nog heel veel extra mogelijkheden.
Deze speelse woning heeft aan de achterzijde een woonkeuken met fraai dubbelhoog plafond en volledig glazen achterpui. Er is een open verbinding met de 1 laag hoger gelegen woonkamer aan de voorzijde van de woning. Ook de woonkamer heeft glas van vloer tot plafond. Dit geeft niet alleen uitzicht op een mooie waterpartij en de levendigheid op straat maar ook heerlijk veel licht in de woonkamer. Onder de woonkamer bevindt zich eveneens aan de voorzijde van de woning de inpandige garage met voorgelegen oprit.
Op de twee verdiepingen boven de woonetage bevinden zich nu 4 slaapkamers. Het creëren van 5 of 6 slaapkamers behoort tot de mogelijkheden. Daarnaast is er op de 1e verdieping een luxe badkamer met tweede toilet en op de 2e verdieping een technische ruimte waar eventueel ook een tweede badkamer gerealiseerd kan worden.
De woning is modern afgewerkt, volledig geïsoleerd en op de 1e en 2e verdieping rondom voorzien elektrisch bedienbare rolluiken.
Osseveld-Oost beschikt over alle voorzieningen, zoals een uitgebreid winkelcentrum, scholen, kinderopvang, medische voorzieningen en de uitvalswegen A1/A50 op korte afstand. Op 500 meter afstand is er ook een NS-station. Fijne plek voor gezinnen en voor wie het belangrijk is op een goed bereikbare locatie te wonen.
Indeling: Entree, hal, meterkast, trapje naar souterrain / inpandige garage en een garderobe. Vanuit de hal ook een trapje naar overloop met toiletruimte met zwevend toilet en fonteintje, ruime lichte L-vormige woonkamer met glas tot aan de grond. Trap naar lager gelegen woonkeuken, hier wil je ontbijten, een spelletje doen, lezen, dineren en urenlang natafelen. Er zijn dubbele openslaande deuren naar de zeer ruime achter-en zijtuin. De keuken is voorzien van vloerverwarming en een praktische keukeninrichting. Onder andere met een Belling Kensington fornuis met 2 heteluchtovens en 1 conventionele oven met grill waar je bijvoorbeeld wel 5 pizza’s tegelijk in kunt bakken.
Op de 1e Verdieping: overloop, 2 royale slaapkamers en een badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel.
Vaste trap naar 2e verdieping: overloop, eveneens 2 royale slaapkamers, technische ruimte waarin een extra badkamer gerealiseerd kan worden. Hier ook de aansluitingen voor de wasapparatuur, de ventilatieunit en de c.v.-ketel.
Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en laat je verrassen door dit heerlijke huis met grote tuin in Osseveld.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 749,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,507
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Mansion, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1999
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 136 m²
- Other space inside the building
- 23 m²
- Plot size
- 500 m²
- Volume in cubic meters
- 634 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Alarm installation, outdoor awning, french balcony, optical fibre, and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired from 2016, in ownership
Cadastral data
- APELDOORN AF 2258
- Cadastral map
- Area
- 500 m²
Exterior space
- Balcony/roof garden
- French balcony present
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 324 m² (27.00 metre deep and 12.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
6,604x
Viewed
94x
Saved
25-9-2025
On Funda
Neighborhood

Osseveld-Oost
Apeldoorn- Residents
- 4,830
- Family with children
- 44%
- Avg. asking price / m²
- € 3,781
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




