Op zoek naar een ideaal, royaal familiehuis?
In de wijk 'Rijkerswoerd', aan groenstrook gelegen, goed onderhouden, helft van dubbel woonhuis met een dakterras, berging en parkeerplaatsen op eigen terrein. Bouwjaar 1997; woonoppervlakte 168 m2; oppervlakte perceel 332 m2.
De wijk 'Rijkerwoerd, is bekend door haar moderne architectuur en ruime opzet. De typische 'Arnhemse' trolleybussen leggen een goede verbinding tussen Noord en Zuid. Binnen enkele minuten bent u in de binnenstad. Bijzonder gunstig is ook de ligging nabij de recreatieplas 'Rijkerswoerd' en diverse parken (Zeegbos) en landerijen. Voor weggebruikers zijn onder andere de A325, A12, A15, de A50 en de Pleyroute snel te bereiken. Op loopafstand van de winkelcentra 'Rijkerswoerd' en 'Kronenburg', basisscholen en openbaar vervoer.
Indeling:
begane grond: hal, toilet met fontein, eet-/woonkamer (groot 50,9 m2) met gashaard, keuken (groot 11,9 m2 met inbouwapparatuur te weten: afzuigkap, oven, 5-pits gastoestel, koelkast, vaatwasser en magnetron, bijkeuken (groot 15,5 m2; voormalige garage) met keukenblok.
1e Verdieping: overloop, badkamer met douche, toilet, wastafelmeubel en ligbad en drie kamers (groot respectievelijk 14,6 m2, 9,0 m2 en 10,2 m2) waarvan één met dakterras (groot 13,5 m2).
2e Verdieping: overloop, berg-, was- en stookruimte en een kamer (groot 26,6 m2 met twee dakkapellen).
Vliering: bergruimte.
Bijzonderheden:
- natuurstenen vloer (vloerverwarming) begane grond (behalve bijkeuken/garage);
- vrijstaande houten berging;
- c.v. ketel, bouwjaar 2023;
- de tuin is voorzien van een buitenkraan, verlichting en stroomaansluiting.
Komt u kijken?
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 595,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,542
Status
Sold
Construction
Kind of house
Single-family home, double house
Building type
Resale property
Year of construction
1997
Specific
Partly furnished with carpets and curtains
Type of roof
Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
168 m²
Exterior space attached to the building
15 m²
External storage space
6 m²
Plot size
332 m²
Volume in cubic meters
596 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, bath, toilet, and washstand
Number of stories
3 stories and a loft
Energy
Energy label
A
Insulation
Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
Heating
CH boiler, gas heater, fireplace and partial floor heating
Hot water
CH boiler
CH boiler
Intergas (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)