Sold
Briljantstoep 129403 SH AssenDe Stoepen
€ 395,000 k.k.
- 128 m²living area
- 213 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- September 7, 2025
- Date of sale
- October 15, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
In de populaire wijk De Stoepen in Marsdijk staat deze VERRASSEND RUIME en UITGEBOUWDE hoekwoning met bijkeuken, berging, carport en met vrij uitzicht.
De royale woonkamer is dankzij de uitbouw heerlijk licht en biedt via de openslaande deuren direct toegang tot de sfeervolle tuin.
De woning beschikt over drie comfortabele slaapkamers en een zonnig dakterras op het zuiden. De tuin is sfeervol ingericht en de ideale plek om lang na te zomeren. Met de houten berging en carport is er bovendien volop ruimte voor fietsen, opslag en de auto veilig op eigen terrein.
De woning is gelegen in de populaire en kindvriendelijke wijk Marsdijk, op slechts een paar minuten lopen van het wijkwinkelcentrum met verschillende winkels en voorzieningen. In de directe omgeving zijn meerdere basisscholen, sportverenigingen en uitstekende ov-verbindingen te vinden. Ook de uitvalswegen richting Groningen en Zwolle zijn snel te bereiken. Voor de natuurliefhebbers zijn de uitgestrekte natuurgebieden van Loon, Balloo en Rolde eenvoudig bereikbaar voor prachtige wandelingen of fietstochten.
INDELING WOONHUIS
Begane grond:
Binnenkomst in de hal met toilet en trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal is de woonkamer te bereiken, waar ruimte is voor een royale eethoek. In de uitbouw is een lichte zithoek gecreëerd met openslaande deuren naar de tuin. Aangrenzend bevindt zich een praktische bijkeuken met eveneens toegang tot de tuin. Aan de voorzijde van de woning ligt de moderne keuken met prachtig natuurstenen blad en voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven, koelkast en een gezellig aangebouwde tafel, waar je heerlijk kunt zitten aan de voorzijde van de woning.
Eerste verdieping
Via de overloop is toegang tot twee slaapkamers en de badkamer. De badkamer is uitgerust met een wastafelmeubel, douche en tweede toilet. Eventueel is de grote ouderslaapkamer op te splitsen in twee kamers. Zo kun je heel makkelijk een extra kamer realiseren.
Tweede verdieping
Op de tweede verdieping met dakkapel bevindt zich een royale kamer, ideaal als derde slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte. Aangrenzend ligt een praktische berging. Vanuit deze verdieping is toegang tot het zonnige dakterras.
BIJZONDERHEDEN
- Royale uitgebouwde hoekwoning
- Moderne keuken met veel ruimte
- In de geliefde wijk Marsdijk
- Dakkapel op de tweede verdieping
- Dakterras op het zuiden
- Sfeervolle tuin met berging
- Carport voor auto op eigen terrein
- Op loopafstand van de dagelijkse voorzieningen.
Virtueel al te bezichtigen! Deze woning heeft een unieke eigen website met onder andere een virtuele tour. Druk rechts op 'Download Brochure' en kom alles te weten van de woning en de omgeving!
Toelichting meting gebruiksoppervlakte:
De woning is gemeten op basis van de Branche Brede Meetinstructie (BBMI). Deze meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Kenmerk: doorstroomwoning
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,086
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
- Type of roof
- Shed roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 128 m²
- Exterior space attached to the building
- 15 m²
- External storage space
- 13 m²
- Plot size
- 213 m²
- Volume in cubic meters
- 436 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2006, in ownership)
Cadastral data
- ASSEN Z 3567
- Cadastral map
- Area
- 213 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 83 m² (11.00 metre deep and 7.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Carport and possibility for garage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
7,240x
Viewed
77x
Saved
6-9-2025
On Funda
Neighborhood

De Stoepen
Assen- Residents
- 2,135
- Family with children
- 49%
- Avg. asking price / m²
- € 3,396
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




