Sold
- 80 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- November 13, 2025
- Date of sale
- November 21, 2025
- Term
- 8 days
Description
COMFORTABEL WONEN OP EEN FIJNE LOCATIE IN DE BURGT
Papiermakersbeek 12 is een appartement dat aan veel woonwensen voldoet. Ben je starter op de woningmarkt, zoek je samen jullie eerste plek of wil je juist wat kleiner en onderhoudsvriendelijker wonen? Dan is dit appartement absoluut de moeite waard om te bekijken.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers, een ruime woonkamer met open keuken en een balkon op het zuidwesten waar je kunt genieten van de zon en ruimte hebt voor een gezellig zitje en wat groen om dat echte “tuingevoel” te behouden.
De Papiermakersbeek ligt in de populaire en kindvriendelijke wijk De Burgt. Deze wijk staat bekend om haar groene uitstraling, speeltuintjes en het prettige woonklimaat. Het complex is gebouwd in 2004 en bestaat uit meerdere goed onderhouden appartementen.
Dankzij de ligging aan een doorlopende weg binnen de wijk ben je binnen enkele minuten op de rondweg van Barneveld, die direct aansluit op de A30 richting Ede, Amersfoort of Utrecht.
Ook het centrum van Barneveld ligt op korte afstand. Op de fiets ben je er in slechts enkele minuten, waar je een divers aanbod aan winkels, supermarkten, horeca en gezellige terrassen vindt. Daarnaast zijn er scholen, sportvoorzieningen en openbaar vervoer in de directe omgeving aanwezig, wat het wooncomfort compleet maakt.
INDELING
Je komt binnen via het nette, afgesloten portiek met lift en trapopgang. Op de eerste verdieping bevindt zich het appartement.
Bij binnenkomst stap je in een ruime hal van waaruit alle vertrekken toegankelijk zijn.
De woonkamer is een heerlijke lichte ruimte dankzij de grote raampartijen. Er is voldoende plek voor een comfortabele zithoek én een eethoek. De open keuken is uitgevoerd in een neutrale kleurstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een kookplaat, afzuigkap, oven en koelkast.
Vanuit de woonkamer stap je direct het balkon op. Door de ligging op het zuidwesten geniet je hier volop van de middag- en avondzon. Er is ruimte genoeg voor een loungeset. Het uitzicht over de wijk is vrij, wat bijdraagt aan een prettig ruimtelijk gevoel.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers, beide van goed formaat.
De hoofdslaapkamer is ruim genoeg voor een tweepersoonsbed en garderobekast. De tweede kamer is eveneens praktisch en kan uitstekend dienst doen als werkkamer, inloopkast of logeer-/hobbykamer, mede dankzij de vaste kastenwand die hier aanwezig is.
De badkamer is compleet uitgerust met een inloopdouche, toilet, wastafel met spiegel en planchet, en de aansluitingen voor wasmachine en droger. De ruimte is verzorgd en biedt alles wat je nodig hebt voor dagelijks comfort.
Daarnaast is er een actieve VvE aanwezig die het gebouw keurig onderhoudt. Achter het complex is voldoende parkeergelegenheid, al is er geen vaste parkeerplaats verbonden aan het appartement.
Zie jij jezelf hier al wonen? Neem snel contact op om een bezichtiging in te plannen, tot snel!
BIJZONDERHEDEN
- Woonoppervlakte 80 m²
- Bouwjaar 2004
- Energielabel A
- Gelegen in geliefde wijk De Burgt
- Balkon op het zuidwesten
- Twee slaapkamers
- Complex beschikt over een lift
- Actieve VvE
- Centrale ligging nabij uitvalswegen, voorzieningen en centrum
- Vrij uitzicht en fijne lichtinval
- Servicekosten per maand €178,76
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 179 per month
- Last asking price
- € 400,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,000
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 178.76 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2004
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Quality marks
- GIW Waarborgcertificaat
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 80 m²
- Volume in cubic meters
- 220 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower and toilet
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- A
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2004, in ownership)
Cadastral data
- BARNEVELD E 4232
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Popularity
1,421x
Viewed
6x
Saved
13-11-2025
On Funda
Neighborhood

De Burgt
Barneveld- Residents
- 5,150
- Family with children
- 59%
- Avg. asking price / m²
- € 4,058
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




