Sold
- 112 m²living area
- 109 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- September 23, 2025
- Date of sale
- October 13, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Aan de brede Zaagmolenweg, aan een groenstrook en nabij een basisschool, ligt deze uitgebouwde tussenwoning met berging. Het sfeervolle en instapklare huis beschikt o.a. over 3 slaapkamers op de 1e verdieping en een vaste trap naar de extra slaapkamer met brede dakkapel.
De uitbouw op de begane grond zorgt voor extra leefruimte!
Indeling
In de hal zijn de toiletruimte, vernieuwde meterkast, trapopgang en praktische trapkast aanwezig.
De toiletruimte is ingericht met een hangend toilet en fonteintje.
De woonkamer geniet, dankzij de uitbouw aan de achterzijde, van volop ruimte en indelingsmogelijkheden. De centraal gelegen schouw met fraaie ombouw en boekenkasten zorgt voor een sfeervol geheel. Het zitgedeelte is aan de voorzijde gelegen en het eetgedeelte is nu gesitueerd aan de achtergevel.
De complete keuken kent een leuke opstelling over 2 wanden en is voorzien van een gaskookplaat met afzuigkap, vaatwasser, koelkast, vriezer, stoomoven en een combi-oven met magnetron-functie. Daarnaast is er bergruimte in de diverse kastjes.
Vanuit de uitbouw is er toegang tot de achtertuin, welke op het zuidoosten is gelegen. De tuin is ingericht met sierbestrating en een kunstgazon. Verder biedt de aanwezige stenen berging volop stallingsruimte en geeft de poort toegang tot de achtergelegen brandgang. Ideaal voor fiets en container!
Aan de achtergevel is een zonneluifel aanwezig.
1e Verdieping
Aan de overloop liggen 3 slaapkamers en de badkamer. Tevens is hier de trapopgang naar de 2e verdieping aanwezig.
De ouderslaapkamer is gelegen aan de achterzijde en kent goede afmetingen. Slaapkamer 2 ligt aan de voorzijde van het huis en vanuit deze kamer is er toegang tot het balkon.
Slaapkamer 3 ligt aan de achtergevel.
Alle slaapkamers zijn voorzien van een keurige laminaatvloer en screens voor de ramen.
De geheel in lichte tinten betegelde badkamer is ingericht met een inloopdouche met regendouchekop, dubbele wastafel en een hangend toilet.
Een raam zorgt in de badkamer voor daglicht en natuurlijke ventilatie.
2E VERDIEPING
Middels een vaste trap is de bergzolder bereikbaar. Dankzij de komst van de brede dakkapel is er een fraaie 2e verdieping ontstaan welke voor diverse doeleinden geschikt is.
Op de voorzolder zijn de aansluitingen voor de wasmachine en droger aanwezig, alsmede de c.v.-ketel (Intergas 2023).
Aansluitend is de 4e slaapkamer gelegen, welke eveneens geniet van de ruimte die de brede dakkapel biedt. Een fijne ruimte ook geschikt als hobby-, werk- of speelkamer. In de schuinte van de kap is extra bergruimte aanwezig.
ALGEMEEN
- Ruim uitgebouwde tussenwoning met 4 slaapkamers
- Op nagenoeg alle onderdelen gemoderniseerd en instapklaar
- Brede dakkapel op de zolderverdieping!
- C.v.-ketel uit 2023
- Verkopers verlangen een waarborgsom/bankgarantie ter grootte van 10% van de koopsom.
Ons kantoor besteedt de uiterste zorg aan de betrouwbaarheid en actualiteit van de gegevens in de door ons samengestelde verkoopbrochure. Onjuistheden en onvolledigheden kunnen echter voorkomen. Aan de door ons gepresenteerde gegevens waaronder de teksten en plattegronden kunnen geen rechten worden ontleend. Twijfelt u aan de juistheid van de gegevens, vraag dan hoe deze zijn verkregen of kom nog een keer kijken. Probeer te allen tijde alle voor u relevante informatie vooraf te verkrijgen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 375,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,348
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1969
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 112 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 109 m²
- Volume in cubic meters
- 396 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and toilet
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- BEEK EN DONK I 599
- Cadastral map
- Area
- 109 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 30 m² (5.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,727x
Viewed
30x
Saved
23-9-2025
On Funda
Neighborhood

Beek
Beek en Donk- Residents
- 5,760
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 3,540
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




