Sold
- 90 m²living area
- 2bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- May 20, 2025
- Date of sale
- June 10, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Wonen in het centrum van Beek, je zoekt ruimte, 2 slaapkamers, een royaal balkon, voldoende bergruimte, een garage en parkeergelegenheid op eigen terrein?
Je wilt wonen op de eerste woonlaag en zó intrekken? Dat kan!!!
Plan de afspraak voor de bezichtiging van deze Topper.
Royaal (90 m²), goed onderhouden en instapklaar hoekappartement met ruime garage (26 m²), ruime berging en parkeergelegenheid op eigen terrein. Het appartement is voorzien van een uitstekende keukeninstallatie, modern sanitair, is keurig afgewerkt, heeft een ruime living met veel lichtinval en aansluitend een royaal balkon van ca. 15 m².
Dit fraaie appartement is centraal gelegen in het centrum van Beek op loopafstand van de markt en nabij winkelcentrum Makado, openbaar vervoer, snelwegen A2 en A76 en op 15 autominuten van Maastricht.
Indeling
Souterrain: privé berging (ca. 2.99 x 2.11), royale garage (ca. 5.97 x 4.29) met elektrische sectionaalpoort;
Parterre: centrale ingang, brievenbussen en trappenhuis;
Eerste woonlaag: galerij, hal/entree met plavuizenvloer, garderobe en meterkast (9 automaten), woonkamer (ca. 5.84 x 4.28) met parketvloer, airco en grote schuifpui naar royaal balkon aan voorzijde, open keuken/ eetkamer (ca. 3.99 x 2.58/4.28) met plavuizenvloer, vloerverwarming en luxe Siematic installatie in hoekopstelling (met granieten werkblad, 2 spoelbakken, Quooker, 5-pits inductiekookplaat, afzuigkap, heteluchtoven, combi-oven, vaatwasser en koel-/vriescombinatie), hal met laminaatvloer en muurkast, slaapkamer I (ca. 4.09 x 4.31) met laminaatvloer, airco en grote schuifpui naar balkon, moderne volledig betegelde badkamer met inloopdouche met regendouche, wastafel in badkamer meubel, 2e (wand-) toilet en aansluitpunt wasmachine en droger, gastentoilet met fontein, slaapkamer II (ca. 3.02 x 4.31) met laminaatvloer.
Bijzonderheden
Ruime woonoppervlakte 90 m²
Royaal balkon (ca. 15 m² aansluitend aan woonkamer én slaapkamer)
Hoekligging
Eigen garage (ca. 26 m²)
Eerste woonlaag
2 ruime slaapkamers
Airco (woonkamer en slaapkamer)
Rolluiken (deels elektrisch bedienbaar)
Glasisolatie HR
Energielabel D
Elektrische vloerverwarming keuken
Bijdrage VvE € 250,-/mnd waarvan €50 voorschot stookkosten
Parkeergelegenheid op eigen terrein
Koppelverkoop
Bij verkoop via ons kantoor staat het belang van onze opdrachtgever voorop. Wij onthouden ons van de in deze overspannen woningmarkt helaas veel voorkomende selectie op basis van 'koppelverkoop'. Bij een koppelverkoop zoekt de makelaar naar een kandidaat-koper, waar hij of zij nogmaals aan kan verdienen. Dit is een vorm van 'economisch machtsmisbruik'. Er zijn hier verschillende manieren voor. Zo kan een makelaar expliciet eisen dat jij als kandidaat alleen de nieuwe woning krijgt, wanneer jij jouw eigen woning door hem of haar laat verkopen. Hierdoor zouden potentiële kopers zonder eigen woning zoals starters kansloos zijn. Vergelijkbare situatie kan plaatsvinden met bijvoorbeeld hypotheken, doordat je uitsluitend de woning mag kopen als je de hypotheek afsluit bij een gelieerd kantoor. Ons kantoor respecteert de NVM-erecode, heeft maar één opdrachtgever en zal hier niet van afwijken.
Ons ADVIES
Schakel je eigen NVM-aankoopmakelaar in! Een NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang, geeft jou advies inzake de waarde en de bouwkundige staat en neemt de onderhandeling van jou over. Hij bespaart je veel tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
Algemeen
Een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak komt eerst dan tot stand, zodra koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”).
De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst.
De koper dient gelijktijdig met het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris een waarborgsom/bankgarantie van 10% van de koopsom te voldoen.
Koper wordt gelegenheid gegeven een bouwkundige keuring te (laten) verrichten om een goed inzicht te verkrijgen aangaande het object.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 249,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,767
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 250.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1976
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 90 m²
- Exterior space attached to the building
- 15 m²
- External storage space
- 32 m²
- Volume in cubic meters
- 298 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 1 story and a basement
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, optical fibre, rolldown shutters, and sliding door
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Energy efficient window
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- BEEK G 1723
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- BEEK G 1723
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- BEEK G 1723
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Garage and built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 250.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,806x
Viewed
44x
Saved
20-5-2025
On Funda
Neighborhood

Beek
Beek (LI)- Residents
- 3,605
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 2,874
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




