Verrassend groot, verrassend veel mogelijkheden en een fantastische ligging aan de beschermde, karakteristieke Hoofdweg van Bellingwolde dit alles biedt deze zeer royale vrijstaande woning met maar liefst 290 m2 woonoppervlak!! De woning beschikt over 8 slaapkamers, waarvan 4 slaapkamers en 2 badkamers op de begane grond. De woning biedt vele mogelijkheden, zoals kantoor aan huis, atelier, B&B of inwoning (mantelzorg). Ervaar de ruimte, de mogelijkheden en bijzondere lichtinval in deze prachtige woning. Kortom een zeer verrassend object!
Begane grond:
hal/entree met trapopgang – kamer(62,6m2) met openkeuken voorzien van kookeiland en inbouwkeuken voorzien van inductiekookplaat met afzuiging, combi magnetron, Amerikaanse koelkast, vaatwasser en quooker– bijkeuken(9,4m2) – slaapkamer(11,9m2) – toilet – badkamer(5,4m2) voorzien van hoek bad, douche en wastafelmeubel – slaapkamer(15,2m2) – hal - slaap/werkkamer(26,3m2) - slaapkamer(19,6m2) - hal - toilet – badkamer (11,3m2) voorzien van inloopdouche, dubbele wastafel en ligbad – aangebouwde dubbele garage.
1e verdieping:
overloop – slaapkamer(18,6m2) met balkon - slaapkamer(14,9m2) – hal - slaapkamer(16m2) –slaapkamer(7,6m2) – zolder.
Verwarming: Remeha Calenta Ace 40L, bouwjaar 2020
Warm water: via combiketel.
Elektriciteit: 12 groepenkast en PV installatie.
Beglazing: dubbele beglazing.
Overige info:
Bellingwolde is een grensdorp welke is gelegen in de groenste gemeente van Nederland in het gebied 'Westerwolde'. Bellingwolde staat bekend om de karakteristieke herenboerderijen en draagt het karakter van een streekdorp met een ruim 4 kilometer lange Hoofdweg, welke is aangewezen als beschermd dorpsgezicht. Voorzieningen voor dagelijkse benodigdheden, basisscholen en middelbare school zijn in het dorp te vinden. Voor een uitgebreider winkelbestand bent u met de auto binnen 10 minuten in Winschoten en binnen 30 minuten in Groningen.
Grondoppervlak: 25.75 are
Akte passering: bij plaatselijk notariaat
Aanvaarding: in overleg
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 450,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 1,552
Status
Sold
Construction
Kind of house
Single-family home, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
1960
Type of roof
Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles