Sold
Saturnuslaan 794624 BE Bergen op ZoomWarande-Oost
€ 459,000 k.k.
- 107 m²living area
- 2bedrooms
- A+energy label
Sales history
- Listed since
- February 3, 2025
- Date of sale
- March 20, 2025
- Term
- 6 weeks
Description
Dit nette 3-kamerappartement met royaal balkon is gelegen in het luxe appartementencomplex aan de Saturnuslaan in Bergen op Zoom. Het appartementencomplex is in 2005 gebouwd en met eersteklas materialen afgewerkt en bestaat uit 12 appartementen met ondergelegen parkeergarage en bergingen. Per verdieping zijn er 4 appartementen die met 2 liften bereikbaar zijn. Dit appartement is gelegen op de 3e (bovenste) verdieping en heeft een woonoppervlak van 107 m2. Naast de ruime hal beschikt het appartement over een royale woonkamer met open keuken en bijkeuken. Door de grote raampartijen in de woonkamer is er een fraai uitzicht over een deel van Bergen op Zoom. Hiernaast zijn er 2 keurige slaapkamers aanwezig met eveneens een balkon en een riante badkamer met inloopdouche, whirlpool zitbad een groot wastafelmeubel en een wandcloset. In de kelder van het complex zijn nog een berging en een bij het appartement behorende parkeerplaats aanwezig. Het appartement beschikt over eigen zonnepanelen op het dak van het appartementencomplex. Een keurig net en compleet appartement dus!
Het appartementencomplex is gelegen pal achter winkelcentrum ‘het Zonneplein’. Alle basisvoorzieningen, zoals bijvoorbeeld een supermarkt, bakker, slager en groenteboer zijn hier te vinden. Het bourgondische stadscentrum van Bergen op Zoom is op fietsafstand en de snelweg A4/A58 richting Breda, Antwerpen, Vlissingen en Rotterdam is in 3 autominuten bereikt.
Zoek je een groot appartement wat keurig is onderhouden met alle basisvoorzieningen in de onmiddellijke nabijheid van het appartement, bel dan voor een afspraak voor een vrijblijvende bezichtiging.
Indeling
Entree
Het appartementencomplex heeft 2 entrees die beide zijn voorzien van een videofoon systeem. De entree geeft toegang tot de lift, het trappenhuis, de bergingen en de onder het gebouw gelegen parkeergarage.
Hal
Via de trap of de lift komt u uit bij het appartement wat u vervolgens betreedt in de hal. Deze hal geeft toegang tot vrijwel alle vertrekken van het appartement. In de hal zijn tevens aanwezig een bergkast waar de cv-ketel (Ferroli 2022) en de warmte-terug-win installatie hangen en de meterkast. De meterkast beschikt over 9 elektragroepen, 3 aardlekschakelaars, een kookgroep en een PV-groep.
Toilet
Ook is in de hal juist achter de bergkast een toilet aanwezig. Dit nette toilet beschikt over een wandcloset en fontein. Het is afgewerkt met betegelde wanden en vloer. Het plafond is afgewerkt met spuitwerk.
Woonkamer (ca. 40 m2)
Vanuit de hal wordt de woonkamer betreden. Wat hier direct opvalt zijn de grote raampartijen die een prachtig vergezicht geven over een deel van Bergen op Zoom. De woonkamer geeft via een schuifpui toegang tot het balkon. Verder staat de woonkamer in open verbinding met de keuken. In de woonkamer is een sfeervolle gashaard aanwezig. De woonkamer is afgewerkt met glasvezel behang op de wanden, een gespoten plafond en op de vloer ligt een eikenhouten parket.
Balkon (ca. 16,5 m2)
Het grote balkon is aan de voorzijde van het appartement gesitueerd. Door de ligging op het westen is het hiermee ook een zonnig balkon. Mocht de zon te fel schijnen zijn op het balkon een elektrisch bedienbaar zonnescherm aanwezig en voor de ramen van de woonkamer elektrisch bedienbare screens.
Keuken
De keuken ligt in het middengedeelte van het appartement en geeft toegang tot de bijkeuken. De luxe L-vormige Alno keukenopstelling beschikt over een natuurstenen werkblad met spoelbak en mengkraan. Ingebouwd zijn een 5-pits inductie kookplaat met hierboven de afzuigkap, een vaatwasser, een koelkast en een combi-oven/grill/magnetron. Alle inbouwapparatuur is van Siemens. De achterwand van de keuken is eveneens van natuursteen. Verder bestaat de afwerking uit een gespoten plafond en een betegelde vloer.
Bijkeuken
In de bijkeuken zijn de aansluitingen aanwezig voor de wasmachine en de wasdroger. Verder is hier een kastenwand aanwezig waar een vrieskast is ingebouwd. Een erg handige en nette ruimte om spullen op te bergen.
Slaapkamer 1 (ca. 18,25 m2)
Deze riante slaapkamer is aan de achterzijde van het appartement gesitueerd en geeft toegang tot een (2e) balkon. De afwerking bestaat uit glasvezelbehang op de wanden, een gespoten plafond en een eikenhouten parket op de vloer.
Slaapkamer 2 (ca. 10 m2)
Deze slaapkamer ligt eveneens aan de achterzijde van het appartement aan de andere kant van de hal. Het geeft eveneens toegang tot het (2e) balkon. De afwerking is gelijk aan die van slaapkamer 1.
Badkamer
Voor slaapkamer 2 bevindt zich de ruime badkamer. Deze beschikt over een grote instapdouche, een whirlpool zitbad, een wastafel ingebouwd in een fraai badkamermeubel en een wandcloset. De afwerking van de badkamer bestaat uit marmerachtige wandtegels met bijpassende vloertegels en een gestuct plafond waar spots in zijn verwerkt.
Berging en parkeerplaats
In de kelder van het appartementencomplex heeft het appartement haar eigen berging en parkeerplaats. Dit betreft een ruime berging waar bijvoorbeeld de fietsen kunnen worden geplaatst en spullen kunnen worden opgeslagen die niet dagelijks in gebruik zijn. De berging is voorzien van elektra.
Bijzonderheden
* Fraai en met goede materialen gebouwd 3-kamer appartement gelegen op de 3e verdieping
* 107 m2 woonoppervlak
* Het appartementencomplex beschikt over 2 liftinstallaties
* Het appartement beschikt over een groot balkon op het westen en een kleiner balkon op het oosten
* Het appartement beschikt over energielabel A+
* Het appartement heeft elektrisch bedienbare screens voor de ramen van de woonkamer
* Eigen parkeerplaats in de kelder van het appartementencomplex
* Het betreft een gezonde VvE. De bijdrage aan de VvE bedraagt € 400,94 per maand en omvat de VvE exploitatiekosten, het reguliere en planmatige onderhoud (MJOP), bankkosten en verzekering.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 459,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,290
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2004
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 107 m²
- Exterior space attached to the building
- 22 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 335 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, washstand, and sit-in bath
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, elevator, sliding door, TV via cable, and solar panels
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler, gas heater and heat recovery unit
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Ferroli (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- BERGEN OP ZOOM E 2262
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- BERGEN OP ZOOM E 2262
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,576x
Viewed
20x
Saved
3-2-2025
On Funda
Neighborhood

Warande-Oost
Bergen op Zoom- Residents
- 3,295
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 2,984
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




