Sold
- 203 m²living area
- 1,535 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 7, 2025
- Date of sale
- April 2, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Deze prachtige bungalow ligt op een zeer gewilde plek in een bosrijke omgeving, en heeft een ondergrondse garage, uitgebouwde tuinkamer, 4 slaapkamers en een heerlijke tuin van ruim 1.500 m2.
De bosrijke villawijk is gelegen op loopafstand van een natuurgebied en op fietsafstand van het centrum met al haar voorzieningen. De voortuin is weelderig aangelegd en heeft volop parkeergelegenheid op eigen grond. De inrit brengt je naar het souterrain waar een garage is. Via een trapje bereik je de voordeur.
Hal/entree met natuurstenen vloer. De toiletruimte aan de voorzijde is tot plafondhoogte betegeld en ingericht met toilet en fontein.
De slaapvleugel aan de linkerzijde is ruim opgezet en voorzien van een lichtkoepel en diverse inbouwspots. Aan de voorzijde ligt slaapkamer 1 welke momenteel als kantoor in gebruik is. Slaapkamer 2 ligt eveneens aan de voorzijde en heeft goede afmetingen.
Centraal in de slaapvleugel ligt de badkamer welke in lichte tinten is betegeld tot plafondhoogte en ruim is ingedeeld met een bubbelbad, voorzien van thermostaatkraan, een badkamermeubel met dubbele wastafel, een wandcloset en een douchecabine.
Slaapkamer 3 heeft goede afmetingen en een grote raampartij met lichtinval. De ouderslaapkamer aan de achterzijde is ruim uitgebouwd en heeft daardoor perfecte afmetingen, een onderhoudsarme raampartij met zicht op de tuin en een praktische nis met een inbouwkast. Vanuit de gang is tevens een vaste inloopkast te bereiken.
Zeer ruime en speels ingedeelde woonkamer met extra hoog plafond waardoor er een ruimtelijk effect is. Het zitgedeelte geniet van een design-gashaard en het eetgedeelte sluit aan op de leefkeuken. De woonkamer heeft een eiken parketvloer en is enkele jaren geleden aan de achterzijde uitgebouwd met een riante tuinkamer. Deze prachtige kamer, met grote inbouwkast, krijgt veel daglicht dankzij de hoge raampartijen van aluminium met HR beglazing en een tuindeur.
Gezellige leefkeuken aan de zijkant met goede afmeting en volop plek voor een eettafel. De keukenopstelling biedt plaats aan een keramische kookplaat met afzuigkap, een ingebouwde vaatwasser, dubbele spoelbak met mengkraan en boiler en er is een 2e keukenblok met ingebouwde koelkast, vriezer en combi-oven. De keuken heeft een natuursteen vloer en krijgt daglicht vanuit een grote raampartij aan de achterzijde.
Centraal in de woning ligt een praktische en zeer ruime bijkeuken met alle aansluitingen voor het witgoed en een uitstort gootsteen met boiler. De meterkast is uitgebreid met 9 groepen, krachtstroom en een glasvezelaansluiting.
Vanuit een tussenportaal is de manshoge kelder/souterrain te bereiken. Deze kelder is ook bereikbaar vanuit de inrit aan voorzijde en is middels een elektrisch bedienbare deur te sluiten. De CV ketel is van Nefit uit 2003. De garage heeft een tegelvloer voorzien van drainage, diverse ramen waardoor er een prettige lichtinval komt en is verwarmd. Er zijn diverse inbouwkasten en tevens is er een voorraadkelder.
De woning heeft een prachtige tuin rondom met aan voorzijde een inrit met veel parkeergelegenheid. Vanuit de keuken en de uitgebouwde tuinkamer is het zonneterras te bereiken met veel privacy. De tuin is ingericht met een groot gazon, diverse volwassen borders met bosrijke begroeiing en heggen. Het terrein is volledig omheind en biedt aan de achterzijde plaats aan een houten tuinhuis en een poort naar de achtergelegen straat. Ook is er beregening aanwezig met een eigen bron en pomp.
ALGEMEEN:
- Prachtig gelegen bungalow welke ook voor grote gezinnen geschikt is.
- Multifunctionele kelder met goede meters.
- 4 slaapkamers en een uitgebouwde woonkamer.
- Goed onderhouden met o.a. een nieuwe dakbedekking met isolatie.
Verkopers verlangen een waarborgsom/bankgarantie ter grootte van 10% van de koopsom.
Ons kantoor besteedt de uiterste zorg aan de betrouwbaarheid en actualiteit van de gegevens in de door ons samengestelde verkoopbrochure. Onjuistheden en onvolledigheden kunnen echter voorkomen. Aan de door ons gepresenteerde gegevens waaronder de teksten en plattegronden kunnen geen rechten worden ontleend. Twijfelt u aan de juistheid van de gegevens, vraag dan hoe deze zijn verkregen of kom nog een keer kijken. Probeer te allen tijde alle voor u relevante informatie vooraf te verkrijgen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 795,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,916
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1964
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 203 m²
- Other space inside the building
- 48 m²
- Exterior space attached to the building
- 23 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 1,535 m²
- Volume in cubic meters
- 929 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story and a basement
- Facilities
- Alarm installation, flue, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2003, in ownership)
Cadastral data
- BOEKEL I 578
- Cadastral map
- Area
- 1,535 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Back garden, surrounded by garden, front garden and side garden
- Back garden
- 899 m² (31.00 metre deep and 29.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
- Insulation
- Double glazing
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
7,886x
Viewed
156x
Saved
7-3-2025
On Funda
Neighborhood

Boekel
Boekel- Residents
- 5,755
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 3,774
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




