Sold
- 160 m²living area
- 176 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- June 19, 2025
- Date of sale
- September 18, 2025
- Term
- 2½ month
Description
Ruim en sfeervol wonen aan vaarwater?
Dat kan in deze karakteristieke vrijstaande woning aan de Burgemeester Colijnstraat 107 in Boskoop.
Deze ruime woning (maar liefst 17 meter diep) is rond 1900 gebouwd en heeft een woonoppervlakte van circa 160 m². De gehele woning is deels in 2008/2009 en deels in 2014 gerenoveerd, gemoderniseerd en geïsoleerd.
De ligging is uniek want de zonnige achtertuin grenst aan de rivier de Gouwe.
Wat is er leuker dan vanuit je eigen tuin genieten van alle langs varende boten. Tevens ligt het huis op loopafstand van de dorpskern van Boskoop, het openbaar vervoer en scholen.
Indeling:
Begane grond:
Ruime hal met vaste kast, kelderkast met vernieuwde groepenkast en een toegang naar de woonkamer.
De woonkamer is gesitueerd aan de voorzijde van de woning en is circa 37 m² groot. De woonkamer is voorzien van een open haard, vlak gestukadoord plafond, gestukadoorde wanden en een massieven houten vloer.
De woonkeuken aan de achterzijde van de woning is maar liefst 38 m² en heeft veel lichtinval door de grote glazen pui aan de achterzijde met dubbele deuren naar de tuin, almede de de hoge ramen aan de zuidzijde.
Deze sfeervolle woonkeuken geeft ruimte voor een grote eettafel en een witte neutrale keuken met kookeiland. De keukeninrichting is voorzien van een wasemkap, inductie kookplaat, combi-oven, oven en koel-vriescombinatie.
Vanuit de keuken is ook de overkapte poort, voor bijvoorbeeld de fietsen en containers bereikbaar. Ook de woonkeuken is voorzien een zelfde licht eiken massieve houten vloer, vlak gestukadoord plafond (met inbouwspots) en gestukadoorde wanden.
Eerste verdieping:
Overloop met twee perspex lichtkoepel van 2 meter x 1 meter, toiletruimte, vaste kast met cv-combiketel en een vaste kast met de aansluitingen voor een wasmachine en een droger.
Vanuit de overloop zijn de drie slaapkamers en de badkamer bereikbaar. De ouder slaapkamer is gesitueerd aan de voorzijde, de andere twee slaapkamers zijn gelegen aan de achterzijde van de woning.
De drie slaapkamers zijn respectievelijk groot 12.5 m², 12.6 m² en 15.3 m². De achterste slaapkamer is voorzien van dubbele deuren richting het dakterras. Het dakterras geeft een fantastisch zicht op de rivier de Gouwe en ook hier is het grootste gedeelte van de dag de zon aanwezig.
De badkamer is ingericht met een ligbad (bubbelbad) wastafel en inloopdouche.
Tuin:
De achtertuin is circa 7 meter breed en circa 8.5 meter diep. In de achtertuin staat een houten berging. Verder is de tuin aangelegd met diverse plantenborders en terrassen.
Bijzonderheden:
Begane grond heeft een woonoppervlakte van circa 93 m². Perceeloppervlakte 176 m². Vloer, gevel, dak en kruipruimte isolatie aanwezig. Houten kozijnen met dubbel glas en gedeeltelijk trippelglas. In 2023 is voorgevel gereinigd, opnieuw gevoegd (knipvoeg) en geïmpregneerd. Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2025. Kortom bent u op zoek naar een goed onderhouden, ruime woning op een fantastische plek, dan is dit huis zeker een bezichtiging waard. Oplevering in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 698,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,362
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Mansion, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1910
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 160 m²
- Exterior space attached to the building
- 27 m²
- External storage space
- 4 m²
- Plot size
- 176 m²
- Volume in cubic meters
- 610 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 separate toilets
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, triple glazed, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR combi (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- BOSKOOP A 3939
- Cadastral map
- Area
- 176 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, in centre and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 60 m² (8.50 metre deep and 7.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
5,273x
Viewed
26x
Saved
19-6-2025
On Funda
Neighborhood

Draaistok
Boskoop- Residents
- 2,025
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 4,359
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




