Sold
Zuilenstraat 944813 AC BredaPrincenhage
€ 695,000 k.k.
- 132 m²living area
- 747 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- May 14, 2025
- Date of sale
- June 12, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Vrijstaande woning met royaal bijgebouw in Princenhage – ruimte, rust én karakter!
In de fijne en populaire wijk Princenhage ligt deze charmante vrijstaande woning uit 1991 op een royaal perceel van maar liefst 747 m².
Met 132 m² aan woonruimte, een groot vrijstaand bijgebouw én een riante tuin rondom is dit de perfecte plek voor wie op zoek is naar ruimte en vrijheid, zonder concessies te doen aan ligging of sfeer.
De woning is uitstekend onderhouden en biedt volop mogelijkheden voor eigen invulling.
De grote en uitgebouwde woonkamer, ruime woonkeuken en drie slaapkamers maken het geheel zeker geschikt voor zowel gezinnen als levensgenieters.
Buiten tref je een heerlijke tuin met volop privacy en zon, terwijl de grote garage ideaal is voor hobbyisten of als extra opslagruimte.
Gelegen in een mooie en ruim opgezette straat met alle voorzieningen – winkels, scholen, sportclubs – binnen handbereik én met het gezellige dorpscentrum van Princenhage op loopafstand. Ook de uitvalswegen zijn vlot bereikbaar.
Kortom: een unieke kans voor wie vrijstaand wil wonen op een ruim perceel in een geliefde wijk!
Vanaf het moment dat je de brede straat binnenrijdt ervaar je een vriendelijke sfeer.
Stap binnen en ontdek of dit jouw nieuwe thuis kan worden!
Plan vandaag nog een bezichtiging en zie de mogelijkheden met eigen ogen.
Je treft de woning aan een brede straat op een geweldige locatie: dichtbij alle voorzieningen zoals scholen, winkels en sportfaciliteiten, op loopafstand van de sfeervolle ''Haagse Markt''. Het bruisende stadscentrum van Breda bereik je met 10 minuten fietsen en de uitvalswegen en het openbaar vervoer vind je om de hoek.
Indeling
Begane grond:
De ruime hal biedt toegang tot de meterkast, toilet, woonkamer, keuken en trapopgang.
De woonkamer biedt maar liefst 53 m2. Door de uitbouw aan de rechterzijde, de speelse indeling, de grote schuifpui aan de achterzijde en de vele raampartijen is er volop lichtinval en daarmee een aangename ruimte om te verblijven. De schuifpui zorgt voor direct contact met de tuin.
In de woonkeuken vind je een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, close-in boiler, combi-magnetron, vaatwasser, koelkast, magnetron en diverse kasten. Een loopdeur leidt naar de tuin.
Het ruime bijgebouw van maar liefst 87 m2 biedt een betonnen vloer, opstelling keukenblok, groepenkast, opstelling cv, elektra, verwarming, elektra en 3 loopdeuren naar de tuin. De hoge garagedeur zorgt ervoor dat je met gemak een bus binnen kunt stallen.
In de tuin ervaar je direct de rust, ruimte en volledige privacy.
Deze royale tuin is een groene oase waar je ongestoord kunt genieten van het buitenleven. Of je nu houdt van zonnen op het terras, een boek lezen onder een boom, gezellig borrelen met vrienden of lekker tuinieren – hier kan het allemaal.
Dankzij de vrije ligging en de volwassen beplanting heb je geen directe inkijk en voelt het alsof je in je eigen park verblijft. Kinderen hebben alle ruimte om veilig te spelen en ook voor dierenliefhebbers of buitenmensen is dit een droomplek.
Aan de voorzijde zorgt de voortuin voor een vriendelijk beeld. Met gemak parkeer je meerdere auto’s op de oprit.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping tref je 3 slaapkamers, badkamer en de vlizo-trap naar de bergzolder.
In de slaapkamers ligt laminaat en je treft stucwanden, schroten plafonds, diverse inbouwkasten en dakkapellen. De slaapkamer linksachter is nu in gebruik als wasruimte en je treft daar de aansluiting van de wasapparatuur.
De badkamer is geheel betegeld en biedt een ligbad, douche, closet en wastafel.
Bergzolder:
Op de ruime en praktische bergzolder tref je naast veel bergruimte de opstelling van de cv (Remeha, bouwjaar 2014).
Afmetingen
Voor de afmetingen en indeling zie onze gedetailleerde plattegrond en brochure.
Bijzonderheden:
- Het bouwjaar van de woning is 1991;
- Royale tuin;
- Groot bijgebouw;
- Dak is geïsoleerd in 2015;
- Schilderwerk buiten is uitgevoerd in 2022;
- Vaatwasser is vernieuwd in 2019;
- Magnetron en koelkast dateren van 2023;
- Platte dak uitbouw begane grond is vernieuwd in 2020;
- Nagenoeg geheel voorzien van houten kozijnen met dubbele beglazing;.
- De uitvalswegen vind je om de hoek;
- Scholen, winkels en sportfaciliteiten zijn heel goed bereikbaar;
- Een charmante, karakteristieke en royale woning gelegen op een toplocatie!
Bieden
Ben je enthousiast en wil je een bod uitbrengen op deze woning? In jouw eigen Move account, welke vrijgegeven wordt op het moment dat we een bezichtigingsafspraak inplannen, heb je de mogelijkheid een bod te doen.
Op deze manier wordt het bod direct toegevoegd aan het biedlogboek zodat we aan de verplichting van het biedlogboek voldoen.
Biedlogboek
Het biedlogboek geeft inzicht in alle biedingen die op een woning zijn gedaan. Hierdoor wordt het verkoopproces transparanter. Zodra een woning definitief verkocht is (en er geen voorbehouden meer gelden) heb je als bieder inzage in alle gedane biedingen.
In het biedlogboek is het gedane bod inzichtelijk met daarbij aangegeven of dit bod met of zonder voorbehoud financiering en-/of bouwkundige keuring is.
Andere eventuele voorbehouden en voorwaarden zijn niet zichtbaar.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 695,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,265
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1991
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 132 m²
- Other space inside the building
- 15 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 87 m²
- Plot size
- 747 m²
- Volume in cubic meters
- 543 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Outdoor awning, passive ventilation system, and sliding door
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- PRINCENHAGE H 3850
- Cadastral map
- Area
- 347 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- PRINCENHAGE H 3858
- Cadastral map
- Area
- 400 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 432 m² (35.00 metre deep and 14.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door, loft, electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
10,928x
Viewed
154x
Saved
14-5-2025
On Funda
Neighborhood

Princenhage
Breda- Residents
- 8,995
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 4,340
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




