Sold
- 128 m²living area
- 249 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- March 13, 2026
- Date of sale
- April 9, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
UITSTEKEND ONDERHOUDEN HALFVRIJSTAANDE WONING MET AANBOUW, OVERKAPPING, BERGING/GARAGE MET CARPORT EN EEN VRIJE ACHTERTUIN, GELEGEN NABIJ HET CENTRUM.
Bouwjaar: 1990. Perceel: 249 m². Inhoud: ca. 536 m³. Woonopp.: ca. 128 m².
Begane grond:
Diepe, bestrate oprit met carport. Via overdekte entree met een hardhouten voordeur met dubbele beglazing toegang tot de royale entree. Met een granieten tegelvloer met vloerverwarming, stucwerk wanden en een spuitwerk plafond. Uitgebreide meterkast (o.a. 7 groepen + 2x aardlekschakelaar + PV groep + glasvezel). Onder de trapopgang bevindt zich het volledig betegelde toilet met een stucwerk plafond met inbouwspots. Met een wandcloset, een hardstenen fonteintje en mechanische afzuiging.
Vanuit de entree met een deur met glas-in-roeden naar de woonkamer, met een granieten tegelvloer met vloerverwarming, spachtelputz wanden en een spuitwerk plafond. O.a. voorzien van een Daikin airco (verwarmen/koelen). Lekker veel licht aanwezig via een drietal hardhouten raamkozijnen met dubbele beglazing en rolluiken aan de voorzijde. Aan de achterzijde via een aluminium schuifpui met dubbele beglazing, met schuif- vliegenhor, toegang tot het overdekte terras.
De halfopen keuken is afgewerkt met granieten tegelvloer met vloerverwarming, spachtelputz wanden en een spuitwerk plafond. De moderne keukeninrichting in een hoekopstelling is voorzien van een RVS spoelbak, een RVS 5-pits gaskookplaat met wokbrander, een RVS schouw afzuigkap, een koelkast, een vaatwasser en een heteluchtoven.
Vanuit de keuken via het aangebouwde portaal naar de aanpandige garage en via een hardhouten terrasdeur, met vliegenhordeur, naar de royale aluminium terrasoverkapping met diverse inbouwspots.
1e Verdieping:
Vanuit de entree met een, met vloerbedekking beklede, trap naar de overloop. Met daglicht middels een kunststof gevelkozijn (draai-/kiep) met dubbele beglazing, vliegenhor en een rolluik. Vanuit de overloop naar een drietal slaapkamers en de badkamer.
De slaapkamers hebben een laminaatvloer, stucwerk wanden en een spuitwerk plafond. De slaapkamer aan de voorzijde heeft toegang tot een inpandige balkon met balustrade. Alle slaapkamers zijn voorzien van hardhouten kozijnen met dubbele beglazing, waarvan twee slaapkamers ook nog met vliegenhorren en rolluiken.
De volledig betegelde luxe badkamer (2021) met vloerverwarming (elektrisch) en een stucwerk plafond met (LED) inbouwspots is voorzien van een breed badmeubel met een tweetal kranen en een verwarmde spiegel met verlichting, een inloopdouche met thermostaatkraan en regendouche en een wandcloset met opzetplateau. Mechanische en natuurlijke ventilatie middels een hardhouten raamkozijn met dubbele beglazing, vliegenhor en een rolluik.
2e Verdieping:
Bereikbaar via een vaste trap op de overloop. Riante open zolderruimte met een vinylvloer en praktische schuifwandkasten onder de schuinten van het dak. Hier bevindt zich de Remeha Avanta HR combiketel (2025), de unit van de mechanische ventilatie, een uitstortgootsteen (warm-/koud water) en de 'SolarEdge' omvormer t.b.v. een 14-tal zonnepanelen (via 'Groene Zone'). Veel daglicht middels een kunststof gevelkozijn (draai-/kiep) met dubbele beglazing, vliegenhor en een rolluik en een tweetal grote dakramen aan de voorzijde en een klein dakraam aan de achterzijde.
Buiten:
Via een royaal bestrate oprit, welke plaats biedt aan meerdere personenauto's, met carport toegang tot de verwarmde garage/berging via hardhouten openslaande deuren (2022) met dubbele beglazing. Met een tegelvloer, schoonmetselwerk wanden en een kunststof schroten plafond. Hier bevinden zich de aansluitingen voor de wasapparatuur. Via een hardhouten terrasdeur met veiligheidsglas en een rolluik rechtstreeks toegang tot de achtertuin.
De vrije en ruime achtertuin is volledig omheind en biedt veel privacy. Met o.a. aangeplante borders, een extra terras en een grindtuin. De tuin is georiënteerd op het zuidwesten.
Bijzonderheden:
- Kindvriendelijke ligging, nabij sportcomplex, Medisch Beweeg Centrum en winkelcentrum
- Volledig geïsoleerd, hardhouten- en kunststof kozijnen met dubbele beglazing (rolluiken)
- Begane grond grotendeels met granieten tegelvloer met vloerverwarming
- Moderne 'greeploze' keukeninrichting en luxe sanitaire voorzieningen
- Diverse speelplantsoenen in de directe omgeving en op loopafstand van basisscholen
- Energielabel van deze woning is A, o.a. 14 zonnepanelen ('Groene Zone')
- Wordt dit jouw nieuwe thuis? Bel ons voor een afspraak en kom zelf kijken!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 429,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,352
- Year of construction
- 1990
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 128 m²
- Other space inside the building
- 23 m²
- Exterior space attached to the building
- 37 m²
- Plot size
- 249 m²
- Volume in cubic meters
- 536 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, sliding door, TV via cable, and solar panels
- CH boiler
- Remeha Calenta HR combiketel (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- BUDEL C 281
- Cadastral map
- Area
- 249 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 86 m² (9.30 metre deep and 9.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Double glazing
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,687x
Viewed
22x
Saved
13-3-2026
On Funda
Neighborhood

Budel
Budel- Residents
- 7,910
- Family with children
- 30%
- Avg. asking price / m²
- € 3,437
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.