Sold
dr. Abraham Kuyperlaan 1341402 HR BussumNijverheidswerf
€ 725,000 k.k.
- 154 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- September 17, 2025
- Date of sale
- October 24, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
Ruim en comfortabel semi-penthouse met 2 zonnige balkons en eigen parkeerplaats.
Op de gewilde Dr. Abraham Kuyperlaan in Bussum, bieden wij dit royale en lichte 3-kamer (voorheen 4) semi-penthouse (circa 154 m² woonoppervlakte) met 2 balkons, alsmede een berging en privé parkeerplaats in de ondergrondse parkeergarage aan.
Het appartement is gelegen op de bovenste etage van dit gedeelte van het gebouw waardoor u een fraai uitzicht geniet. U woont straks op een centrale locatie, in het representatieve gebouw “Frija” (2004). Hier worden comfort, veiligheid en een uitstekende bereikbaarheid gecombineerd.
Met een praktische indeling, ruime balkons en voorzieningen als lift, video-intercom en een eigen parkeerplaats in de ondergelegen parkeergarage, is dit appartement uitermate geschikt voor senioren die gelijkvloers en zorgeloos willen wonen.
Ligging en bereikbaarheid
Het appartement ligt op korte afstand van theater Spant!, bos- en heidegebieden en op fietsafstand van het centrum van Bussum, restaurants en medische voorzieningen. Daarnaast bevinden zich op korte afstand het NS-station Bussum Zuid en diverse busverbindingen. De uitvalswegen richting Amsterdam, Utrecht en Amersfoort zijn snel bereikbaar, waardoor ook familiebezoek eenvoudig is.
Indeling
Bij binnenkomst in de ruime hal bevindt zich direct een separaat toilet. Aan de voorzijde van de woning ligt een royale kamer die uitstekend kan dienen als slaapkamer of werkruimte. De hal leidt verder naar de badkamer, die via twee toegangsdeuren bereikbaar is en compleet is uitgerust met een ligbad, een tweede toilet, dubbele wastafels, een handdoekradiator en een comfortabele inloopdouche. Helemaal aan het einde van de hal bevindt zich de hoofdslaapkamer met een aangrenzende walk-in closet (indien gewenst kan hier eenvoudig een derde slaapkamer worden gerealiseerd). Vanuit de hoofdslaapkamer is tevens toegang tot een groot balkon van circa 5 bij 2 meter op het zuid-zuidoosten, waar u van de zon kunt genieten.
Centraal in de woning bevindt zich een praktische berging met aansluitingen voor wasmachine en droger, voorzien van twee toegangsdeuren en mechanische ventilatie. Vanuit de hal bereikt u de woonkamer, die door de dubbele openslaande deuren een ruim en licht karakter heeft. De woonkamer staat in directe verbinding met de open keuken, die veel bergruimte biedt en is uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een combi-oven, kookplaat met afzuiging, koelkast, vriezer en vaatwasser. Vanuit de keuken is er toegang tot een tweede balkon op het westen, ideaal voor de middag- en avondzon.
Vereniging van Eigenaars (VvE)
De woning maakt deel uit van de actieve en gezonde VvE Frija en is professioneel beheerd. De servicekosten bedragen thans circa €370,- per maand en de installaties worden goed onderhouden; zo zijn de cv-ketels in 2024 vernieuwd.
Bijzonderheden:
- Semi-penthouse van ca. 154 m² woonoppervlak;
- Servicekosten bedragen thans circa €370,- per maand;
- Energielabel A;
- Twee ruime balkons (ochtend-, middag- en avondzon);
- Twee slaapkamers met mogelijkheid tot derde slaapkamer;
- Eigen parkeerplaats in de ondergelegen parkeergarage (nr. 70);
- Ruime externe berging (ca. 3,5 x 3,5 m);
- Lift, video-intercom en mechanische ventilatie;
- Gezonde en actieve VvE, professioneel beheerd;
- Zonnepanelen op het gebouw aanwezig welke de algemene elektrakosten dekkend maken;
- Spoedige oplevering is bespreekbaar.
Bent u enthousiast geworden over dit royale appartement ? Plan dan snel een bezichtiging in. NVM Register Makelaar Kleis Kooistra leidt u graag rond.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 725,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,708
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 370.00 per month
Construction
- Type apartment
- Penthouse (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2004
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 154 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- External storage space
- 12 m²
- Volume in cubic meters
- 489 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, mechanical ventilation, and solar panels
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2024, in ownership
Cadastral data
- BUSSUM D 6850
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- BUSSUM D 6850
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside busy road, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 370.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,347x
Viewed
35x
Saved
16-9-2025
On Funda
Neighborhood

Nijverheidswerf
Bussum- Residents
- 945
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 5,048
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




