Sold
Paulus Potterlaan 132902 GN Capelle aan den IJsselSchildersbuurt
€ 450,000 k.k.
- 115 m²living area
- 138 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 4, 2026
- Date of sale
- April 1, 2026
- Term
- 4 weeks
Description
Kopers opgelet! Hier tref je een sfeervolle en uitstekend onderhouden 5 kamer eengezinswoning, met een ruime living voorzien van luxe en complete inbouwkeuken in U- opstelling, maar liefst 4 ruime slaapkamers, een moderne badkamer en een zonnige achtertuin.
Deze woning is zeer gunstig gesitueerd in de wijk Middelwatering, op loopafstand van het gemoderniseerde winkelcentrum "De Koperwiek" met meer dan 100 winkels voor alle dagelijkse en niet-dagelijkse boodschappen, het Isala Theater, bibliotheek en metrostation Capelle Centrum.
Verder diverse scholen op loopafstand voor zowel basis als voortgezet onderwijs, kinderdagverblijf, sportcomplex Aquapelle met o.a. het zwembad en voetbalvereniging De Zwervers. Ook diverse grote uitvalswegen zijn goed te bereiken, hierbij valt te denken aan onder andere de N219, N210, A16 en de A20.
Indeling:
Begane grond:
Voortuin.
Woningentree, hal met trapkast, meterkast en toilet. Ruime en lichte woonkamer met gezellige erker, laminaatvloer, nette wand- en plafondafwerking en toegang tot de achtertuin. Luxe half open keuken in U-opstelling, o.a. voorzien van een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, koelkast, vriezer, oven, kokend waterkraan, vaatwasser, veel bergruimte en eveneens toegang tot de tuin.
Eerste verdieping:
Overloop met vaste kast en toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De ouderslaapkamer aan de voorzijde heeft een zonnig balkon. Daarnaast zijn er een ruime slaapkamer en een kleinere slaapkamer aan de achterzijde van de woning, waarvan de ruime slaapkamer voorzien is van een vaste kast. Moderne badkamer voorzien van een bad met douche, wastafelmeubel, designradiator en moderne betegeling.
Tweede verdieping:
Voorzolder voorzien van aansluitingen voor de wasmachine en droger, omvormer, HR-combiketel en praktische bergruimte. Verder een grote slaapkamer met een dakkapel aan de achterzijde.
Tuin:
Zonnige en onderhoudsarme achtertuin met een stenen berging en fraaie sierbestrating. De tuin is makkelijk bereikbaar via het achtergelegen pad, ideaal voor het stallen van fietsen, een scooter of motor.
Kortom: Kom kijken!!
Benieuwd? Kom gerust kijken en bel Woongoed Makelaars voor een afspraak op 010-258 09 19!
WIL JE ALVAST EVEN BINNENKIJKEN? GA NAAR VOOR DE RONDLEIDING!
Bijzonderheden:
• Energielabel C;
• Vrijwel de gehele woning voorzien van HR+ en HR++ beglazing;
• De 8 zonnepanelen zijn geplaatst in 2020;
• Luxe keuken 2021;
• Moderne badkamer 2020;
• CV combiketel HR 2013;
• Vernieuwde groepenkast;
• Gebruiksoppervlakte wonen (woonoppervlakte): ca. 115 m²;
• Externe bergruimte (berging): ca. 9 m²;
• Balkon voorzijde 3 m2;
• Inhoud ca. 398 m³;
• Perceel 138 m², eigen grond;
• Op 4 min lopen van de oevers van de Hollandse IJssel, waar je heerlijk kunt wandelen;
• Park Hitland op 15 min lopen;
• Winkelcentrum Koperwiek op 3 min fietsen;
• 1e supermarkt op 3 min fietsen;
• Metrostation Slotlaan op 5 min lopen;
• Nabij uitvalswegen zoals de N219, waardoor snel op de A16 en A20/A12;
• Voldoende aanvullende openbare parkeergelegenheid in de directe omgeving;
• Oplevering: in overleg;
• Bouwjaar: 1965.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Toelichtingsclausule Meetinstructie De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen.
Woongoed Makelaars is de makelaar van de verkoper. Wij adviseren jou je eigen NVM aankoopmakelaar mee te nemen voor jouw belangenbehartiging bij de aankoop van jouw toekomstige woning!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,913
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1965
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 115 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 138 m²
- Volume in cubic meters
- 398 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL B 7269
- Cadastral map
- Area
- 138 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 52 m² (8.80 metre deep and 5.95 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,902x
Viewed
139x
Saved
3-3-2026
On Funda
Neighborhood

Schildersbuurt
Capelle aan den IJssel- Residents
- 860
- Family with children
- 43%
- Avg. asking price / m²
- € 4,080
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




