Sold
Van Speykstraat 172901 BB Capelle aan den IJsselZeeheldenbuurt-west
€ 300,000 k.k.
- 69 m²living area
- 181 m²plot size
- 2bedrooms
- Genergy label
Sales history
- Listed since
- May 8, 2025
- Date of sale
- May 30, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Handige starters en kopers met visie opgelet!
Deze interessante 3 kamer tussenwoning met oprit en royale achtertuin op het zuidwesten is op zoek naar wat liefde en aandacht, zodat het opnieuw een plezierige woonruimte kan worden en door de nieuwe eigenaar ‘thuis’ genoemd wordt. Laat je verrassen door de plezierige ligging in de Zeeheldenbuurt met de nabijheid van de stad Rotterdam om de hoek. Wordt dit jouw nieuwe thuis? Maak een afspraak en kom gezellig kijken.
Deze tussenwoning staat in de kindvriendelijke Zeeheldenbuurt te Capelle West. In de wijk zelf tref je onder andere verschillende verenigingen, maar ook horeca en wat basiswinkels. In de zeer directe nabijheid heb je tevens de beschikking over de wijkvoorzieningen van ’s-Gravenland, zoals onder andere meerdere scholen, kinderopvanglocaties, speelgelegenheden, sportverenigingen en de Puccinipassage met diverse winkels. Openbaar vervoer in de vorm van Metro Capelsebrug en bushaltes zijn op loop- en fietsafstand. Qua uitvalswegen zit je binnen enkele minuten op de N210 en A16.
Indeling:
Begane grond: via de hal betreedt je de sfeervolle woonkamer, waar je direct wordt verwelkomd door een prettige lichtinval. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de functionele royale keukenruimte met een eenvoudige opstelling. Via een tussenruimte komt je in de badkamer met o.a. toilet douchegelegenheid. Vanuit de keuken heb je toegang tot de zeer diepe zonnige achtertuin met royale berging en achterom.
Eerste verdieping: zeer royale overloop met bijvoorbeeld ruimte voor een werkplek, via de overloop heb je toegang tot twee comfortabele slaapkamers. Deze ruimtes zijn ideaal in te richten als slaap-, werk- of hobbykamer en bieden volop mogelijkheden. Tot slot is er via de overloop toegang tot een bergzolder boven de 1e verdieping.
Bergzolder: via een luik op de overloop van de 1e verdieping bereikbaar.
WIL JE ALVAST EVEN BINNENKIJKEN? GA NAAR ONZE WEBSITE VOOR DE RONDLEIDING!
Benieuwd? Kom gerust kijken en bel Woongoed Makelaars voor een afspraak op 010-258 09 19!
Indeling: voor de maatvoering verwijzen we je naar de plattegronden op Funda of in de brochure.
Bijzonderheden:
• Bouwjaar: ca. 1930 ;
• Gebruiksoppervlakte Wonen (woonoppervlakte): ca. 69 m²;
• Gebruiksoppervlakte Externe bergruimte (berging/schuur): ca. 13m²;
• Inhoud: ca. 242 m³;
• Gedeeltelijk dubbelglas;
• Achtertuin van ruim 16 meter diep op het zuidwesten;
• Parkeren in de voortuin;
• 1e supermarkt op 3 min fietsen;
• 5 min fietsen vanaf metrostation Capelsebrug;
• 15 min fietsen vanaf het Kralingse Bos;
• Nabij uitvalswegen zoals de N210, N219 en A16;
• Voldoende openbare gratis parkeergelegenheid in de omgeving;
• Ouderdomsclausule, asbestclausule en niet-zelfbewoningsclausule wordt opgenomen;
• Oplevering in overleg, maar kan snel.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Toelichtingsclausule Meetinstructie De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen.
Woongoed Makelaars is de makelaar van de verkoper. Wij adviseren jou je eigen NVM aankoopmakelaar mee te nemen voor jouw belangenbehartiging bij de aankoop van jouw toekomstige woning.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 300,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,348
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1930
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 69 m²
- External storage space
- 13 m²
- Plot size
- 181 m²
- Volume in cubic meters
- 242 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
Energy
- Energy label
- G
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- Gas heater
- Hot water
- Gas water heater
Cadastral data
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL B 8591
- Cadastral map
- Area
- 181 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 90 m² (16.80 metre deep and 5.35 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,339x
Viewed
76x
Saved
8-5-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




