Sold
Wilhelminastraat 62902 HW Capelle aan den IJsselOude Plaats
€ 315,000 k.k.
- 75 m²living area
- 69 m²plot size
- 3bedrooms
- Genergy label
Sales history
- Listed since
- July 26, 2025
- Date of sale
- August 29, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
- NIEUW IN DE VERKOOP -
ZOEKERS OPGELET, WE HEBBEN WEER EEN KARAKTERISTIEKE TUSSENWONING TE KOOP. DE WONING IS GELEGEN OP EEN RUSTIGE, DOCH CENTRALE LOCATIE MET ALLE VOORZIENINGEN IN DE DIRECTE OMGEVING. ZEKER EEN BEZICHTIGING WAARD!
75 M² WOONOPPERVLAKTE:
De woning beschikt over 75 m² woonoppervlakte verdeeld over 2 woonlagen. Op de begane grond is een ruime woonkamer met half open keuken te vinden. Aan de voorzijde van de woning is de woonkamer gelegen, welke een fraai zicht geeft over de karakteristieke straat. Onder de trap is een praktische, verdiepte bergingskast te vinden, ideaal voor het opbergen van voorraad van de keuken. De keuken is aan de achterzijde gelegen en biedt toegang tot de badkamer, die beschikt over het toilet, een wastafel en een douche.
Middels een vaste trap vanuit de hal is er toegang tot de eerste verdieping. Hier zijn 3 ruime slaapkamers te vinden. De master bedroom aan de voorzijde beschikt over een vaste kast waar de cv-ketel is geplaatst. Dit betreft een huurketel. Via een luik op de overloop is er toegang tot een ruime vliering.
SFEERVOLLE STADSTUIN AANWEZIG:
Vanuit de keuken is er toegang tot de achtertuin. De tuin is gelegen op het zuiden, wat het mogelijk maakt om de hele dag van de zon te kunnen genieten. Verder is er een praktische berging, ideaal voor het opbergen van de fiets en tuinkussens, en een achterom aanwezig.
CENTRAAL EN RUSTIG GELEGEN IN CAPELLE AAN DEN IJSSEL
De woning ligt aan een rustige straat met alleen bestemmingsverkeer, op loopafstand van allerlei voorzieningen.
In de directe omgeving vind je winkels, supermarkten, basisscholen, ideaal voor het dagelijkse gemak. Tegelijkertijd woon je in een wijk met een gemoedelijke sfeer, waar buren elkaar nog gedag zeggen, kinderen buiten spelen en je echt kunt ontspannen. Ook qua openbaar vervoer zit je goed: zowel een bushalte als een metrostation bevinden zich op korte afstand, waardoor je binnen 20 minuten in het centrum van Rotterdam bent. Deze unieke combinatie van rust en uitstekende bereikbaarheid maakt het een ideale plek.
VERKOPER AAN HET WOORD:
Na maar liefst 58 jaar, met veel plezier, in dit huis te hebben gewoond is het tijd geworden om een nieuwe stap te zetten en te verhuizen naar een appartement. Het is een thuis geweest, een plek vol herinneringen, generaties zijn hier opgegroeid. We hopen dan ook dat de volgende bewoners er net zo van zullen genieten als wij dat hebben gedaan.
BIJZONDERHEDEN:
- Fraaie tussenwoning;
- Bouwjaar 1931;
- 75 m² woonoppervlakte verdeeld over 2 woonlagen;
- 69 m² perceeloppervlakte
- 3 slaapkamers aanwezig op de eerste verdieping;
- De woonkamer, keuken en 2 slaapkamers aan de achterzijde beschikken over screens;
- Zonnige tuin op het zuiden met een houten berging;
- 2 jaar geleden is de eerste draagbalk in de kruipruimte vervangen;
- Verwarming en warm water middels cv-ketel (huurketel met een maandbedrag van € 53,27);
- Energielabel G, welke geldig is tot 09-07-2035;
- Oplevering in overleg.
INTERESSE? MAAK DAN SNEL EEN AFSPRAAK!
Ons advies is om bij het kopen van je nieuwe huis je eigen NVM-makelaar mee te nemen.
Toelichtingsclausule NEN2580:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”
Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 315,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,200
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1931
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Mansard roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 75 m²
- Other space inside the building
- 4 m²
- Plot size
- 69 m²
- Volume in cubic meters
- 286 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
Energy
- Energy label
- G
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2011, to rent
Cadastral data
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL B 7818
- Cadastral map
- Area
- 69 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 17 m² (7.24 metre deep and 2.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
6,269x
Viewed
60x
Saved
25-7-2025
On Funda
Neighborhood

Oude Plaats
Capelle aan den IJssel- Residents
- 1,040
- Family with children
- 27%
- Avg. asking price / m²
- € 4,233
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




