Sold
Buitenwatersloot 582613 ST DelftOlofsbuurt
€ 975,000 k.k.
- 173 m²living area
- 104 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- September 21, 2025
- Date of sale
- October 13, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Uitzonderlijk: aan de stille kant van de Buitenwatersloot treft u dit zeer charmante, ruime grachtenpand in uitstekende staat van onderhoud, met vijf goede slaapkamers, een ruime keuken en een zonnige achtertuin met berging en achterom aan. Zeer goed ingedeeld, met luxe materialen afgewerkt. Een grachtenpand als dit aan de ‘stille kant’ van de Buitenwatersloot treft u zelden aan, Dit is heerlijk in rust wonen, ideaal voor jong gezin.
Als u buiten zit kunt u aan deze kant van de gracht kiezen: de gezelligheid van de Buitenwatersloot aan de voorzijde met zicht op de gracht, of aan de achterzijde de privacy van uw eigen achtertuin. Dit stuk van de Buitenwatersloot is zeer breed, vele bewoners hebben daarom een bankje voor hun deur om lekker in de zon een kop koffie te drinken en/of te genieten van voorbij varende plezierbootjes.
Voor de woning een levendig voetgangersgebied langs de gracht met aanlegmogelijkheid voor boten, de gemeente laat de bewoners vrij zelf de beplanting hier aan te leggen en te onderhouden. De huidige bewoners plaatsten een fraaie vijgenboom langs de gracht en voor het huis planten(bakken) en een zitbankje.
De Buitenwatersloot ligt op de scheiding van twee populaire wijken: Aan de ene kant het Westerkwartier, ook wel ‘de Jordaan van Delft’ genoemd en aan de andere kant Hof van Delft en in 4 minuten lopen staat u op de rand van de historische binnenstad van Delft. Daar treft u een diversiteit van winkels, terrassen, restaurants, theater, musea en cultuur. Uw auto parkeert u (met vergunning) in één van de aanliggende straten waar doorgaans genoeg ruimte is.
Indeling:
entree in de gang met marmeren tegelvloer, toilet met fonteintje, vaste kast en toegang tot zowel de voorkamer als de achterkamer. Lichte woonkamer met fraai zicht op de gracht en een open haard, doorlopend naar de brede achterkamer met openslaande deuren naar de achtertuin en toegang tot de keuken. De keuken is ruim, geplaatst in de uitbouw van de woning en is voorzien van een granieten blad, vijf pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven, magnetron en Quooker.
Op de keuken, voorhal en toilet na is de gehele begane grond voorzien van een fraaie eikenhouten visgraat gelegde parketvloer.
Vanuit de keuken en de woonkamer toegang tot de achtertuin met achterom en de berging. De achtertuin is heerlijk privé gelegen, verzorgd aangelegd met goede bestrating, afwatering, sproeisysteem voor de beplanting - zo gaat U onbezorgd op vakantie: bij terugkeer staan alle planten nog steeds in bloei - en de schuur ligt net weer uit het zicht achter de keuken.
1e Verdieping:
Ruime overloop met vaste kasten en tweede toilet met fonteintje. Aan de voorzijde de woningbrede, lichte hoofdslaapkamer met vaste kastenwand. Tussengelegen badkamer met ligbad, inloopdouche, dubbel wastafelmeubel en opstelplaats voor de wasmachine. Aan de achterzijde twee gelijkwaardige, ruime slaapkamers.
Ook deze verdieping is voorzien van een fraaie eikenhouten visgraat gelegde parketvloer.
2e Verdieping:
Overloop met eiken visgraat parketvloer. groot dakraam, toegang tot de inpandige berging (eenvoudig te verbouwen tot een ruime tweede badkamer) en aparte kast met de opstelplaats van de cv-ketel. Sfeervolle slaapkamer aan de voorzijde met dakkapel, vaste kast en wastafel, aan de achterzijde een ruime slaapkamer, eveneens met vaste kast en wastafel.
Zolder:
vanaf de overloop bereikbaar met Vlizo trap, grote bergruimte met nokhoogte 1.35 meter circa 11 m x 2,17 m
Bijzonderheden:
- 173 m2 gebruiksoppervlak conform meetinstructie
- 130 m2 eigen grond
- schilderwerk buitenzijde 2024 uitgevoerd, intern 2024/2025
- dakbedekking uitbouw poort 2019 vernieuwd
- CV ketel 2017
- energielabel C
- toegang via het achterom aan de zijkant van de woning met veel bergruimte en toegang tot de achtertuin
- verkoop met gezien het bouwjaar gebruikelijke oud pand clausule
- in de hoogte boven het achterom praktische bergruimte
- persoonlijke noot van de eigenaar ten aanzien onderhoud en renovatie aanwezig
- gelegen direct aan vaarwater in het historisch centrum Delft met hoogwaardig OV, scholen en winkels op loopafstand.
Wekt deze woning uw interesse? Wij nodigen u graag uit om de woning te bekijken tijdens een uitgebreide bezichtiging. Natuurlijk is dit ook mogelijk met uw eigen NVM-makelaar. Bel of mail met ons kantoor voor het maken van een afspraak. Wij kijken uit naar uw komst!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 975,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,636
- Year of construction
- 1896
- Type of roof
- Combination roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 173 m²
- External storage space
- 23 m²
- Plot size
- 104 m²
- Volume in cubic meters
- 555 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and an attic
- Facilities
- Mechanical ventilation and flue
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Partly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler and fireplace
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- DELFT F 3448
- Cadastral map
- Area
- 97 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- DELFT F 3499
- Cadastral map
- Area
- 26 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Held in common ownership
- DELFT F 6873
- Cadastral map
- Area
- 7 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and alongside waterfront
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 50 m² (8.16 metre deep and 6.54 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
Popularity
10,585x
Viewed