Sold
Reinwardtstraat 1102522 AG Den HaagLaakkwartier-Oost
€ 275,000 k.k.
- 63 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- May 26, 2025
- Date of sale
- May 30, 2025
- Term
- 4 days
Description
Laakkwartier. Inpandig compleet gerenoveerd 3 kamer appartement (63m²) met balkon op het zuid-oosten. Dit luxe kantenklaarhuis is o.a. voorzien van een ruime woonkamer, moderne keuken voorzien van inbouwapparatuur, één slaapkamers, slaapkamer/studeerkamer en een moderne badkamer. Daarnaast is de gehele woning voorzien van kozijnen met dubbel glas, nieuwe centrale verwarming met radiatoren, strak stuc- en schilderwerk en nieuw leidingwerk (gas/water/elektra). Bovendien wordt geleverd met 6 maanden garantie op de renovatiewerkzaamheden!
Omgeving:
Het Laakkwartier is een levendige wijk gelegen op korte afstand van De Haagse Hogeschool, uitvalswegen en openbaar vervoer richting o.a. de Haagse binnenstad, Station Moerwijk en Holland Spoor. Ook het oude centrum van Rijswijk is bereikbaar op enkele minuten fietsen. Winkels voor de dagelijkse boodschappen liggen op loopafstand aan het Jonckbloedplein en de Goeverneurlaan.
Indeling:
Woningentree op de 1e etage via open portiek; hal met meterkast en binnentrap naar de overloop op de 2e etage; vaste kast met de cv-opstelling en wasmachine aansluiting; woonkamer met een sfeervolle erker; luxe keuken met een inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast, vriezer, vaatwasser en toegang tot het balkon; 1e slaapkamer aan de voorzijde; grote 2e slaapkamer aan de achterzijde met openslaande deuren naar het balkon; luxe ruime badkamer met inloopdouche en wastafelmeubel;
Voor uitgebreide maatvoeringen verwijzen wij u naar de plattegrond.
Bijzonderheden:
- Verwarming via Intergas HRE cv-ketel uit 2025
- Elektra: 10 groepen met 3 aardlekschakelaars
- Geheel voorzien van kozijnen met dubbel glas
- Vernieuwd leidingwerk (gas/water/elektra)
- Garantie: 6 maanden op de renovatiewerkzaamheden
- Actieve VvE, bijdrage € 100,- per maand
- Energielabel C
- Woonoppervlakte ca. 63m²
- Eigen grond
- Projectnotaris: Quadrant Notarissen
- Niet-bewoningsclausule van toepassing
- In verband met het bouwjaar van de woning zal ongeacht de kwaliteit een ouderdoms- en materialenclausule in de NVM koopakte worden opgenomen
- Oplevering per direct
MEER INFORMATIE?
Op onze website staat de meest complete informatie over de woning. Hier kunt u ook een bezichtigingsafspraak aanvragen waarbij u het digitale woningdossier met aanvullende documenten ontvangt.
KAN IK DIT BETALEN?
Als extra service maken wij graag GRATIS EN VRIJBLIJVEND een hypotheek berekening door een van onze onafhankelijk hypotheekadviseurs. Wij kennen geen lange wachttijden waardoor vaak nog dezelfde dag een afspraak ingepland kan worden. Uiteindelijk kunnen wij indien gewenst de gehele financieringsaanvraag verzorgen.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,365
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 100.00 per month
Construction
- Type apartment
- Residential property with shared street entrance (apartment with open entrance to street)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1930
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 63 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 255 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- 'S-GRAVENHAGE AI 8791
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 100.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,129x
Viewed
54x
Saved
26-5-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




