Sold
1e Weerdsweg 687412 WV DeventerZandweerd-Zuid
€ 475,000 k.k.
- 104 m²living area
- 183 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- June 12, 2025
- Date of sale
- July 2, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Op een bijzonder fraaie en gewilde locatie op de Zandweerd, grenzend aan de Zwolsewijk, staat deze goed onderhouden en sfeervolle jaren ’30 hoekwoning. De woning heeft vier slaapkamers, een zeer diepe tuin met een grote vrijstaande stenen berging, een achterom en is bovendien zeer duurzaam (energielabel A!).
Je treft hier alles aan wat je zoekt als jong gezin. Een charmant en sfeervol huis op een fijne locatie in een prachtige woonomgeving met een grote speeltuin in de buurt. De binnenstad, de IJssel, scholen en alle voorzieningen zijn op korte afstand aanwezig.
Indeling:
Entree via de voortuin tot de prachtige voordeur, gang met estrik plavuizenvloer en toegang tot de provisiekelder van 8 m², waar je ook de vernieuwde groepenverdeling van de elektra aantreft. Een keurige toiletruimte onder de verdiepingstrap. Toegang tot de lichte woonkamer. Deze sfeervolle ruimte heeft een zitgedeelte aan de voorzijde met een erker waar je nog glas-in-loodramen aantreft. De originele schouw is verwijderd, maar het rookkanaal zit nog onder het plafond. Het plafond is mooi glad gestukt en de vloer is voorzien van massief houten planken. Aan de tuinzijde zijn openslaande deuren naar het terras. Zowel de erker als de tuindeuren zijn in kunststof uitgevoerd. Wel de sfeer, maar niet het onderhoud.
De keuken is functioneel en voorzien van een aantal inbouw-apparaten (vaatwasser, losse combimagnetron, inductiekookplaat, afzuigschouw) en het heeft een achterdeur naar de diepe achtertuin.
De achtertuin is bijzonder diep, fraai aangelegd, heeft veel speelruimte en een riante stenen berging. De tuin is groot genoeg, wat mogelijkheden biedt om bijvoorbeeld de woning nog uit te bouwen aan de achterzijde. Er is een achterom om ook met de fiets en wandelend de tuin te bereiken.
Eerste Verdieping:
Overloop, keurige badkamer voorzien van douche, ligbad, wastafel en 2e toilet. Verder tref je hier drie slaapkamers aan en een vaste trap naar de 2e verdieping. Aan de voorzijde worden nog rolluiken geplaatst. Deze staan nog niet op de foto's, maar de opdracht hiervoor is reeds gegeven en wordt dus nog uitgevoerd met elektrische bediening. Geheel nieuw!
De ouderslaapkamer aan de achterzijde is voorzien van vaste kledingkasten en een balkon.
Tweede Verdieping:
Met vaste trap bereikbare zolderverdieping met een overloop voorzien van een kleine dakkapel aan de voorzijde, waar je de opstelplaats van de wasapparatuur en de CV-ketel aantreft. Aan de achterzijde is een riante dakkapel geplaatst, waardoor hier een grote vierde slaapkamer is gerealiseerd. Het gehele dak is in 2022 vernieuwd met nieuwe waterkerende folie, panlatten en isolatie. Aan de binnenzijde netjes met gips afgewerkt. Daarnaast zijn er 13 zonnepanelen geplaatst in 2023.
Algemeen:
- Energielabel A
- Bouwjaar 1938
- Woonoppervlakte: 104 m²
- Perceeloppervlakte: 183 m²
- Externe buitenruimte: 15 m²
- Inhoud: 408 m³
- In 2022 is het dak voorzien van een nieuw dakkapel en is het geheel geïsoleerd.
- In 2020 is de muur nageïsoleerd en de vloer voorzien van isolatie
- Er zijn 13 zonnepanelen geplaatst in 2023
- De woning is voorzien van kunststof kozijnen met horren
- Sfeervolle elementen glas in lood ramen en paneeldeuren
- Stenen berging met elektra
- Nefit cv-ketel CW4
- Nieuwe meterkast met 7 groepen en aardlekschakelaars
- Glasvezel-internetaansluiting
- De achtertuin is geheel nieuw aangelegd en voorzien van nieuwe schuttingen
- Rolluiken (juni 2025!) aan de voorzijde eerste verdieping
- Aanvaarding in overleg
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,567
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1938
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 104 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 15 m²
- Plot size
- 183 m²
- Volume in cubic meters
- 398 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Outdoor awning, french balcony, optical fibre, rolldown shutters, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit HR Combi (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- DEVENTER A 4602
- Cadastral map
- Area
- 183 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 96 m² (16.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,832x
Viewed
74x
Saved
12-6-2025
On Funda
Neighborhood

Zandweerd-Zuid
Deventer- Residents
- 2,720
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 4,038
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




