Sold
Vogelplantsoen 2206951 JG DierenDieren-Noord boven spoorlijn
€ 275,000 k.k.
- 62 m²living area
- 1bedroom
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- June 11, 2025
- Date of sale
- July 1, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Rustig en comfortabel wonen aan de rand van de een ruim opgezette wijk met eigen parkeergelegenheid op het terrein.
Dit aantrekkelijke appartement op de eerste woonlaag biedt een prettige en rustige woonomgeving met uitzicht op groen. De lichte woonkamer, comfortabele slaapkamer en het royale balkon zorgen voor optimaal woonplezier. Het appartement is uitgerust met een moderne keuken en een keurige badkamer met toilet, terwijl de kunststof kozijnen bijdragen aan onderhoudsvriendelijk wonen. Bovendien beschikt het appartement over een praktische fietsenberging in de onderbouw. Met de aanwezigheid van een lift is het appartement uitstekend bereikbaar, perfect voor wie op zoek is naar toegankelijk en comfortabel wonen in een geliefde buurt.
GLOBALE INDELING
Begane grond: bij binnenkomst in het complex bevindt zich de centrale entree met brievenbussen, een trappenhuis en een lift.
Eerste verdieping: algemene hal met toegangsdeuren tot vier appartementen.
Via de entree toegang tot de hal met neutrale afwerking en een praktische verbinding met diverse vertrekken van het appartement.
De woonkamer is aangenaam licht door de grote raampartijen. Er is voldoende ruimte voor zowel een gezellige zithoek als een eetgedeelte. De kozijnen zijn vervangen door onderhoudsvriendelijke kunststof kozijnen. De moderne keuken sluit naadloos aan op de woonkamer en is voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder een vaatwasser, combi-oven, koelkast, vriezer, afzuigkap en een 4-pits gasfornuis. Vanuit de woonkamer is er toegang tot het royale balkon met uitzicht op groen.
De slaapkamer, eveneens toegankelijk vanuit de woonkamer, heeft grote raampartijen die zorgen voor veel lichtinval en is uitgevoerd in een lichte kleurstelling De ruime badkamer is zowel vanuit de slaapkamer als de hal bereikbaar en voorzien van een douche, toilet, wastafel en wasmachineaansluiting. Er is ruimte voor het plaatsen van een kast; ideaal voor het opbergen van douchespullen, handdoeken en andere benodigdheden.
Vanuit de hal is tevens de inpandige bergruimte bereikbaar met MV-unit en HR cv-combiketel (2022).
Parkeren: het complex beschikt over een parkeerterrein met 27 parkeerplaatsen met een door de VvE gehanteerd vrij parkeerbeleid.
BIJZONDERHEDEN
- Op een mooie locatie in een gewilde, groene en ruim opgezette wijk gelegen.
- Comfortabel appartement met aantrekkelijke ligging op de eerste woonlaag.
- Onderdeel van een in 1992 nieuw gebouwd appartementencomplex van in totaal 26 appartementen.
- Het complex beschikt over het comfort van een liftinstallatie.
- Op wandelafstand van het bos en de centrumvoorzieningen gelegen.
- Lichte woonkamer met aangrenzend ruim balkon.
- Fraai uitzicht dankzij de ligging tegenover een bosstrook.
- Een goed bemeten en lichte slaapkamer.
- Ruime privé (fietsen)berging in de onderbouw.
- Voorzien van kunststof kozijnen met draai-kiepramen en HR++ glas.
- Groen energielabel A.
- De totale servicekosten bedragen € 139,88 per maand (€ 117,70 voor het appartement en € 22,18 voor de parkeerplaats).
- Verwarming en warm water middels HR cv-combiketel Intergas, Kombi Kompakt, 2022.
- Snel en stabiel internet mogelijk dankzij de aanwezige glasvezelaansluiting.
HET DORP DIEREN
Dieren ligt centraal in de stedendriehoek Arnhem – Zutphen – Apeldoorn. Met de auto ben je in 15 minuten in deze steden, terwijl verkeersplein Velperbroek (A12/ A50) slechts circa 10 minuten rijden is. Het NS-intercitystation biedt elke 15 minuten verbindingen richting Arnhem-Roosendaal en Zutphen-Zwolle, met een reistijd van slechts 12 minuten naar Arnhem of Zutphen. Dieren beschikt over een breed winkelaanbod, diverse basisscholen en een middelbare school.
AANVULLENDE INFORMATIE
In het kader van eventuele vervolginteresse wijzen wij u op onderstaande voor deze woning van toepassing zijnde toevoegingen op de standaard NVM koopovereenkomst:
- Asbestclausule (bouwjaar woning voor algeheel asbestverbod van 2005).
- Niet-zelfbewoningsclausule verkoper.
- Zelfbewoningsclausule koper (het is de bedoeling dat de woning gekocht wordt voor eigen bewoning door de koper(s) en niet voor verhuur of doorverkoop).
- Projectnotaris (notariskeuze verkoper).
- Documentatie bij beroep op een eventueel opgenomen financieringsvoorbehoud.
- Toelichting meetinstructie, aanvulling notariskeuze.
Een nadere uitleg van deze clausules/ toevoegingen treft u achterin de verkoopbrochure.
Voelt u zich al thuis in dit comfortabele appartement? Ons enthousiaste team van makelaars en binnendienstmedewerkers is u graag van dienst. Maak snel een bezichtigingsafspraak via ons kantoor.
ACTIE = SUCCES!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,435
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 139.88 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1992
- Type of roof
- Flat roof
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 62 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 195 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, and mechanical ventilation
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kompakt HRE (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- DIEREN P 5102
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- DIEREN P 5102
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In wooded surroundings, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 139.88 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,461x
Viewed
14x
Saved
11-6-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




