Sold
Dr Huber Noodtstraat 18-187001 DW DoetinchemStadscentrum - noord
€ 345,000 k.k.
- 88 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- September 5, 2025
- Date of sale
- September 22, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Stads wonen met comfort en uitzicht!
Aan de rand van het bruisende centrum van Doetinchem ligt dit aantrekkelijke 3-kamerappartement met ruim balkon, eigen parkeerplaats en (fietsen)berging in de parkeergarage. Een ideale combinatie van comfortabel wonen op een toplocatie! Welkom aan de Dr. Huber Noodtstraat 18-18.
Het appartementencomplex Slinghezicht (bouwjaar 2005) bevindt zich op slechts enkele passen van het gezellige stadshart. Hier heb je alles binnen handbereik: restaurants, cafés, winkels, het theater, de bioscoop en goede OV-verbindingen. Een heerlijke plek om te wonen, midden in de levendigheid, maar met alle rust en gemak van een modern appartement.
Dit ruime appartement van ca. 88 m² is gelegen op de 2e verdieping en beschikt over een balkon van ca. 7,6 m² met prachtig uitzicht over de stad en de toren van de Sint Catharinakerk. Uiteraard zijn er ook praktische extra's: een eigen parkeerplaats en een (fietsen)berging in de kelder.
De afgesloten entree is zeer verzorgd en voorzien van brievenbussen en een video-/intercominstallatie. Via de trap of de lift bereik je de 2e verdieping, waar een indrukwekkende houten galerij langs de prachtig aangelegde binnentuin loopt, een groene oase van rust in de stad. Vanaf hier bereik je de ingang van het appartement.
Indeling
Begane grond
Bij aankomst betreed je de afgesloten entree met bellentableau en postkasten. Via de centrale hal zijn de lift en het trappenhuis te bereiken, welke toegang geven tot de diverse woonlagen en de parkeergarage.
Indeling appartement:
Het appartement is bereikbaar via de galerij aan de binnentuinzijde. De ontvangsthal met meterkast biedt toegang tot alle vertrekken, zoals het toilet, de badkamer, de slaapkamers, en de woonkamer met open keuken. Via de woonkamer is er via een schuifpui toegang tot het royale balkon. Er is een luxe open keuken met een keukeninrichting voorzien van diverse inbouwapparatuur (kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en combi-oven/magnetron).
Het appartement heeft twee ruime slaapkamers voorzien van kastruimte, beiden bereikbaar vanuit de hal. De badkamer is volledig betegeld en is voorzien van een ruime inloopdouche, een tweede toilet en een wastafelmeubel.
Tevens is er een separate berging voor uw wasapparatuur. Hier bevindt zich ook de CV-ketel.
Bijzonderheden:
- Woonopp. ca. 88 m²,
- Bouwjaar 2005;
- Energielabel A;
- In het centrum van Doetinchem gelegen;
- Het complex beschikt over een fraai aangelegde binnentuin en lift;
- Balkon van ca. 7,6 m² met fraai panorama uitzicht;
- Privé parkeerplaats in het souterrain;
- Privé berging van ca. 7,7 m² in het souterrain;
- Kosten VVE bedragen € 204,39 per maand;
- Kortom: een prachtig appartement op een toplocatie in het centrum van Doetinchem!
Is uw interesse gewekt? Bel snel voor een bezichtiging!
Alvast een voorproefje op de bezichtiging? Bekijk dan de plattegronden en video op Funda!
Er is pas sprake van een rechtsgeldige koopovereenkomst als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend (schriftelijkheidsvereiste). Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst worden niet gezien als een "ondertekende overeenkomst".
Er wordt ten behoeve en op verzoek van verkoper een bankgarantie/waarborgsom van 10% van de koopsom opgenomen.
Er wordt een niet-zelfbewoningsclausule in de te sluiten koopovereenkomst opgenomen.
Aan deze objectinformatie kunnen geen rechten worden ontleend en deze informatie kan niet als aanbieding of offerte worden beschouwd. Indien u een aanbieding wenst, kan de makelaar deze, na goedkeuring door de opdrachtgever, op basis van specifieke gegevens verzorgen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 345,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,920
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 204.39 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2005
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 88 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 21 m²
- Volume in cubic meters
- 329 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kompakt HR (gas-fired combination boiler from 2005, in ownership)
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Completely insulated
Garage
- Type of garage
- Underground parking and parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 204.39 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,401x
Viewed
33x
Saved
5-9-2025
On Funda
Neighborhood

Stadscentrum - noord
Doetinchem- Residents
- 1,170
- Family with children
- 9%
- Avg. asking price / m²
- € 3,581
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




