Sold
Edo Bergsmastraat 57009 BK DoetinchemDe Happert - ziekenhuis
€ 698,000 k.k.
- 150 m²living area
- 674 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- November 21, 2024
- Date of sale
- January 7, 2025
- Term
- 6 weeks
Description
Op een absolute toplocatie in Doetinchem gelegen vind u deze fraaie vrijstaande woning met garage, kelder, zonnepanelen en een privacy volle tuin op het zuidoosten!
Bent u op zoek naar een ruime en comfortabele woning op een rustige en groene locatie, op loopafstand van het centrum van Doetinchem en het bos? Ontdek dan de Edo Bergsmastraat 5: een goed onderhouden vrijstaande woning met een royale oprit, garage en een fraai aangelegde achtertuin met veranda. Deze woning combineert modern wooncomfort, zoals 18 zonnepanelen, airco in de woonkamer én masterbedroom, en diverse zonneschermen en rolluiken, met een uitstekende ligging aan een rustig plantsoen.
De Edo Bergsmastraat in Doetinchem is een ideale locatie voor wie op zoek is naar een rustige, maar goed bereikbare woonomgeving. Deze sfeervolle straat ligt in een prettige woonwijk met een groen karakter en een vriendelijke uitstraling. De straat combineert een gezellige, gezinsvriendelijke sfeer waarmee deze buurt alles biedt wat je nodig hebt om fijn te kunnen wonen.
Indeling van de woning
Begane grond:
Betreedt de woning via ruime entree/hal waar u een aparte toiletruimte en een stijlvolle wenteltrap aantreft die toegang biedt tot de eerste verdieping. Vanuit de hal bereikt u de L-vormige woonkamer, een sfeervolle ruimte met een visgraatvloer, moderne gashaard en airco. Grote raampartijen zorgen voor een prettige lichtinval.
De woning beschikt over een dichte keuken, die dankzij de praktische indeling veel werk- en opbergruimte biedt. Aansluitend vindt u een aparte eetkamer, ideaal voor gezellige diners met familie en vrienden. Daarnaast is er ook een praktische bijkeuken met o.a. wasmachineaansluiting. Ook biedt de bijkeuken toegang tot een royale kelder – perfect voor opslag – en de aangrenzende garage.
Eerste verdieping:
De eerste verdieping is verrassend ruim en biedt een overloop die toegang geeft tot drie goed bemeten slaapkamers. De masterbedroom is voorzien van airco en alle kamers beschikken over voldoende daglicht. De badkamer is van alle gemakken voorzien, zoals een dubbele wastafel, ligbad, douchecabine, vrijdragend toilet en mechanische ventilatie.
Buitenruimte:
De fraai aangelegde achtertuin is een absolute parel. Hier geniet u van optimale privacy en diverse zitjes, waar u heerlijk kunt ontspannen. Een houten berging met veranda biedt extra bergruimte en een fijne plek om tot laat in de avond te genieten van de buitenlucht. Aan de voorzijde heeft de woning een ruime oprit met parkeergelegenheid voor meerdere auto's en een garage.
Bijzonderheden:
Vrijstaande woning met eigen oprit en garage
18 zonnepanelen voor energiezuinig wonen
Airco in de woonkamer en masterbedroom
Diverse rolluiken aanwezig
Ruime woonkamer met visgraatvloer en gashaard
Dichte keuken met aparte eetkamer
Bijkeuken met grote kelder
Drie ruime slaapkamers
Luxe badkamer met ligbad, douchecabine en dubbele wastafel
Fraai aangelegde achtertuin met veranda en houten berging
Rustige ligging aan een plantsoen, nabij het centrum
Maak kennis met uw nieuwe thuis!
Edo Bergsmastraat 5 biedt de perfecte combinatie van rust, ruimte en modern wooncomfort. Plan vandaag nog een bezichtiging en ervaar zelf deze unieke woning! Wacht niet te lang, woningen zoals deze zijn zeldzaam.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 698,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,653
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1958
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 150 m²
- Other space inside the building
- 26 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- Plot size
- 674 m²
- Volume in cubic meters
- 657 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, toilet, and sit-in bath
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, mechanical ventilation, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- Central facility
- CH boiler
- Nefit Topline (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- AMBT-DOETINCHEM B 1773
- Cadastral map
- Area
- 674 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and heating
Popularity
8,690x
Viewed
74x
Saved
21-11-2024
On Funda
Neighborhood

De Happert - ziekenhuis
Doetinchem- Residents
- 195
- Family with children
- 40%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




