Sold
- 106 m²living area
- 215 m²plot size
- 4bedrooms
- Fenergy label
Sales history
- Listed since
- April 24, 2025
- Date of sale
- May 14, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Vermeerstraat 6 – Betaalbare gezinswoning met mogelijkheden op gunstige locatie in Dongen
Waar vind je het nog? Een woning met maar liefst 106 m² woonoppervlak, een ruime tuin én vier slaapkamers voor minder dan €300.000,-. Aan de Vermeerstraat 6 in Dongen ligt deze betaalbare tussenwoning met een solide basis, ideaal voor starters of handige klussers. De woning is gelegen op fietsafstand van het centrum en in de directe nabijheid van uitvalswegen. Het dak is recent vernieuwd in 2020, wat een belangrijke investering scheelt.
De woning is in eenvoudige staat, maar biedt veel ruimte en potentie voor wie graag zelf de handen uit de mouwen steekt.
Indeling
Begane grond
De ruime hal is voorzien van de meterkast (4 groepen), de trapopgang naar boven, een praktische voorraadkast en een toilet met fonteintje.
De woonkamer is voorzien van vloerbedekking, gladde wanden en een gestuukt plafond. Hier is plaats voor een gaskachel.
Aan de achterzijde bevindt zich de woonkeuken. Deze is eenvoudig uitgevoerd in een rechte opstelling en biedt voldoende ruimte voor een eettafel.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot vier slaapkamers en de badkamer.
De badkamer is deels betegeld en voorzien van een zitbad, toilet, wastafel en aansluitpunt voor de wasmachine.
Twee slaapkamers bevinden zich aan de voorzijde van de woning, beiden met gestuukte wanden en plafondplaten. Eén van deze kamers beschikt over een wastafel en een kastenwand.
Aan de achterzijde ligt een ruime derde slaapkamer met een kastenwand en een open doorgang naar de kamer aan de voorzijde, waardoor deze ruimte eventueel als één grote slaapkamer gebruikt kan worden.
De vierde slaapkamer is eveneens voorzien van vloerbedekking, gestuukte wanden en een eenvoudig plafond.
Tuin
De achtertuin is voorzien van gazon, bestrating en schuttingen. Achterin bevindt zich een praktische berging. De tuin is tevens via een achterom bereikbaar.
Kortom: een woning met een prima basis, veel ruimte en volop mogelijkheden om naar eigen smaak en stijl in te richten. Benieuwd naar de mogelijkheden? We laten het je graag zien tijdens een bezichtiging.
Toegepaste clausules in de koopovereenkomst:
- asbestclausule
- niet zelfbewoningsclausule
- ouderdomsclausule
Meer dan gemiddelde belangstelling:
Soms zijn er zo veel belangstellenden voor een woning, dat het moeilijk te bepalen is wie de meest geschikte koper is. Op dat moment kan de verkoper – in overleg met de makelaar – besluiten de (verkoop)procedure tussentijds te wijzigen.
De informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 279,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,632
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Specific
- Renovation project
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 106 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- Plot size
- 215 m²
- Volume in cubic meters
- 406 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Flue
Energy
- Energy label
- F
- Heating
- Gas heater
- Hot water
- Gas water heater
Cadastral data
- DONGEN A 2276
- Cadastral map
- Area
- 215 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 77 m² (14.00 metre deep and 5.50 metre wide)
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,858x
Viewed
51x
Saved
24-4-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




