Sold
Abraham Kuyperweg 603317 KD DordrechtCrabbehof-Zuid
€ 239,000 k.k.
- 73 m²living area
- 2bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- June 17, 2025
- Date of sale
- July 1, 2025
- Term
- 14 days
Description
Welkom op de Abraham Kuyperweg 60 in Dordrecht!
Dit verzorgde 3-kamerappartement met een woonoppervlakte van circa 73 m² is gelegen op de derde verdieping van een keurig onderhouden appartementencomplex. Het betreft een hoekappartement, wat zorgt voor extra lichtinval en slechts één directe buur aan één zijde – ideaal voor wie op zoek is naar meer privacy en rust. De woning beschikt onder andere over een royale woonkamer, een aparte eetkamer, twee slaapkamers, een nette keuken, balkon aan zowel de voor- als achterzijde én een ruime zolderverdieping. Dankzij de praktische indeling, fijne lichtinval en prettige afwerking is dit een comfortabel appartement met volop mogelijkheden.
Ligging:
De woning bevindt zich op een centrale en gunstige locatie in Dordrecht, nabij diverse voorzieningen zoals winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen. Hierdoor woont u hier rustig, maar toch met uitstekende bereikbaarheid richting het centrum en omliggende steden. Het balkon aan de achterzijde biedt bovendien uitzicht op groen, wat bijdraagt aan een ontspannen woonomgeving.
Begane grond:
Via de afgesloten centrale entree met bellentableau, brievenbussen en trappenhuis bereikt u de verdiepingen. Op de begane grond beschikt u over een royale privéberging van circa 11,5 m² – ideaal voor het stallen van fietsen, extra opslag of het inrichten van een hobbyruimte.
Appartement:
Bij binnenkomst in het appartement betreedt u de hal, vanwaaruit alle vertrekken toegankelijk zijn.
De lichte woonkamer aan de achterzijde is royaal van formaat en beschikt over brede raampartijen en een balkon aan de voorzijde. De ruimte is afgewerkt met een nette laminaatvloer en neutrale kleuren, wat zorgt voor een prettige basis.
Via dubbele deuren is de eetkamer bereikbaar, een afsluitbare ruimte die flexibel inzetbaar is als eetkamer, werkplek of extra zithoek. Vanuit hier bereikt u het balkon aan de achterzijde, gelegen op het westen en dus heerlijk in de middag- en avondzon.
De keuken, eveneens aan de achterzijde gelegen, is functioneel ingericht in een lichte kleurstelling en voorzien van een elektrische kookplaat, afzuigkap, spoelbak en voldoende opbergmogelijkheden. Ook vanuit de keuken is er toegang tot het balkon.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers. De hoofdslaapkamer aan de voorzijde is ruim genoeg voor een tweepersoonsbed en een grote kledingkast. De tweede slaapkamer aan de achterzijde is ideaal als kinder-, logeer- of werkkamer.
De badkamer is praktisch ingericht met een douche, wastafel en aansluiting voor de wasmachine. Het toilet is separaat en bevindt zich in de hal.
Zolderverdieping:
Een extra pluspunt is de ruime zolderverdieping van circa 14,5 m², bereikbaar via een aparte trapopgang in het gebouw. Dankzij het dakraam is deze ruimte licht en uitstekend te gebruiken als berging, hobbyruimte of rustige thuiswerkplek.
Bijzonderheden:
-Eigen grond;
-Woonoppervlakte: 73m2;
-Energielabel E;
-Voorzien van dubbele beglazing in deels houten en deels kunststof kozijnen;
-Verwarming en warm water via CV-ketel Agpo Domina;
-Oplevering 20 augustus 2025.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 239,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,274
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 156.42 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 73 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- External storage space
- 12 m²
- Volume in cubic meters
- 273 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story and an attic
- Facilities
- Optical fibre and passive ventilation system
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- E
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Agpo Domina (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- DORDRECHT M 2475
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 156.42 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,221x
Viewed
32x
Saved
17-6-2025
On Funda
Neighborhood

Crabbehof-Zuid
Dordrecht- Residents
- 5,185
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 3,130
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




