Sold
Van Almondestraat 133317 AN DordrechtVan Ewijckstraat en omgeving
€ 314,500 k.k.
- 100 m²living area
- 127 m²plot size
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- February 19, 2025
- Date of sale
- March 11, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Dordrecht - Wielwijk
U KUNT ZICH TOT UITERLIJK VRIJDAG 21 FEBRUARI 2025 TOT 09.00 UUR INSCHRIJVEN VOOR DEZE WONING.
Inschrijven kan alleen via de link of QR-Code in de brochure. Zonder inschrijving via de link, loot u niet mee!
Koopsom van € 370.000,00 k.k. voor € 314.500,00 k.k. (met terugkoopgarantie!!)
Kandidaten met een sociale huurwoning van verkoper en met een passend inkomen, krijgen voorrang op deze KoopGarant-woning. Bij meerdere kandidaten gaat de kandidaat met het langstlopende huidige huurcontract voor. Voorwaarde is dat de huur direct na het vervallen van de ontbindende voorwaarde voor financiering opgezegd wordt.
Wat een schoonheid! Aan de rand van Dordt op korte afstand van winkels, scholen en uitvalswegen richting rondweg bevindt zich dit pareltje van Wielwijk. Volledig gerenoveerd!
Indeling:
Begane grond:
Entree/hal met aan de linkerzijde de trapopgang naar de verdiepingen, meterkast, garderobe ruimte/bergruimte, sanitaire ruimte met toilet. De ruime living is voorzien, evenals de rest van de begane grond, van een pvc vloer en vloerverwarming. Het speelse karakter maakt deze ruimte extra aantrekkelijk en kent veel lichtinval. De achter pui is voorzien van een toegang tot de tuin. De tuin heeft een oppervlakte van circa 8 × 5,5 m en is gelegen op het zonnige Westen. Aan de achterzijde grenst de tuin aan een veld en heeft een achterom en een stenen berging. De open keuken is voorzien van vele kasten en laden en aan voorzieningen aanwezig: een koelkast, vriezer, oven, vaatwasser en een inductie kookkookplaat met integralen afzuiging systeem. De keuken is afgewerkt met lichte kasten en een antraciet kleurig aanrechtblad.
Eerste verdieping:
Ruime entree/hal met een toegang tot een tweetal slaapkamers. Beide vertrekken hebben een ruime oppervlakte en zijn voorzien van lage stopcontacten en strakke wanden. De washok maakt onderdeel uit van deze verdieping en is voorzien van een drietal stopcontacten en afvoer. De derde slaapkamer is nu omgeturnd tot een schitterende badkamer. Aan voorzieningen aanwezig: een wastafel met ingebouwde kranen, zwevend toilet met nis en een douchegelegenheid met regen kop. De badkamer is geheel betegeld in de modernste kleuren en heeft onder andere vloerverwarming en inbouwspots.
Tweede verdieping:
Deze zolderverdieping is bereikbaar via een vaste trap. De zolderverdieping bestaande uit veel bergruimte in de knieschotten en verder afgewerkt met een tweetal Velux dakramen en inbouwspots.
De woning is tevens voorzien van zonnepanelen, aantal: vijf
Afmetingen:
- Woonkamer totaal ca. 37m²
- Keuken totaal ca. 6m²
- Badkamer totaal ca. 5m²
- Slaapkamer 1 totaal ca. 13m²
- Slaapkamer 2 totaal ca. 10m²
- Wasruimte totaal ca. 2m²
- Zolder totaal ca. 17m²
- Tuin totaal ca. 43m²
Kenmerken:
INSCHRIJVEN VOOR DEZE WONING KAN TOT UITERLIJK Vrijdag 21 FEBRUARI 2025 TOT 09.00 UUR;
- Recent volledig gerenoveerde eengezinswoning;
- Op korte afstand van winkels en rondweg Dordrecht;
- Nieuwe keuken en badkamer aanwezig;
- De woning is instap klaar;
- LET OP: vaste opleverdatum 25 APRIL 2025!
U KUNT ZICH TOT UITERLIJK 2024 TOT 09.00 UUR INSCHRIJVEN VOOR DEZE WONING.
Inschrijven kan alleen via de link of QR-Code in de brochure of op de website van de corporatie of Corpowonen. Zonder inschrijving via de link, loot u niet mee!
Koopsom van € k.k. voor € k.k. (met terugkoopgarantie)
Kandidaten met een sociale huurwoning van verkoper en met een passend inkomen, krijgen voorrang op deze KoopGarant-woning. Bij meerdere kandidaten gaat de kandidaat met het langstlopende huidige huurcontract voor. Voorwaarde is dat de huur direct na het vervallen van de ontbindende voorwaarde voor financiering opgezegd wordt.''
Deze woning wordt gepubliceerd met een deadline tot wanneer u zich bij interesse kunt aanmelden, daarna kijken we of er geïnteresseerden met voorrang zijn. Is dit niet het geval dan wordt er geloot. U leest meer over onze voorrangsregeling in de brochure, daar vindt u ook de link voor de inschrijving.
...................
Bijzonderheden:
o Voorrangsregeling van toepassing voor huurders van een sociale huurwoning van de verkopende woningcorporatie en passend inkomen. Zie voor meer informatie de brochure.
o Zelfbewoningsplicht; dus (kamer)verhuur of studentenbewoning is niet toegestaan.
o Inschrijving is alleen mogelijk indien u 18 jaar of ouder bent.
o Degene die inschrijft dient de uiteindelijke koper en bewoner te zijn, koopt u samen dan moet u zich ook samen inschrijven door middel van één inschrijving. De bruto-inkomens van alle kopers tellen mee voor de voorrangsregeling.
o Bij meerdere inschrijvingen (ook uit hetzelfde huishouden) vervalt uw deelname.
o U dient op uw contactgegevens bereikbaar te zijn, indien wij u twee dagen niet hebben kunnen bereiken behouden wij ons het recht voor om de woning aan de volgende kandidaat te verkopen.
o Inschrijven kan via de link in de brochure en tot de deadline gemeld in de advertentie.
o Plattegronden en afmetingen zijn indicatief!
KoopGarant
Deze woning wordt onder (Onder)Erfpacht- en KoopGarantbepalingen verkocht. U krijgt van de corporatie een koperskorting van 15% op de taxatiewaarde van deze woning. Dat scheelt aanzienlijk in uw woonlasten. Deze koperskorting wordt bij terugverkoop verrekend. Met KoopGarant bent u verzekerd van een snelle verkoop als u gaat verhuizen. De corporatie koopt de woning binnen drie maanden van u terug.
We plannen de bezichtiging als eerste met geïnteresseerden die voorrang bij ons krijgen. Als er geen voorrangskandidaten zijn gaan we over tot loting. U leest meer over de voorrangsregeling in de brochure van deze woning.
Voorwaarden KoopGarant
Aan het kopen van een KoopGarant-woning zijn voorwaarden verbonden. Zo heeft u een zelfbewoningplicht, wat onder andere betekent dat u de woning niet (gedeeltelijk) mag verhuren. Daarnaast moet u uw hypotheek afsluiten met Nationale Hypotheekgarantie (NHG). Bovendien wordt, als u de woning terugverkoopt aan de corporatie, de winst of het verlies gedeeld in een verhouding van 15% voor de corporatie en 85% voor u. Een onafhankelijk taxateur bepaalt de marktwaarde van uw woning bij aan- en verkoop. De aan- en verkoopprijs is een vastgestelde prijs, u kunt hier niet over onderhandelen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 314,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,145
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1958
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 100 m²
- Plot size
- 127 m²
- Volume in cubic meters
- 295 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta 28C (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- DORDRECHT M 2746
- Cadastral map
- Area
- 127 m²
- Ownership situation
- Ownership encumbered with long-term leaset
Exterior space
- Location
- In residential district and open location
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 43 m² (7.70 metre deep and 5.57 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,840x
Viewed
45x
Saved
19-2-2025
On Funda
Neighborhood

Van Ewijckstraat en omgeving
Dordrecht- Residents
- 1,285
- Family with children
- 35%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




