Sold
De Kolken 599201 BV DrachtenDe Swetten west
€ 199,500 k.k.
- 71 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 27, 2026
- Date of sale
- April 17, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
Op een prettige locatie in Drachten ligt dit goed onderhouden 3-kamer appartement, gelegen op de tweede verdieping van een verzorgd appartementencomplex. Met twee slaapkamers, een lichte doorzonwoonkamer, twee balkons en een eigen berging is dit een ideale woning voor starters.
Dankzij de ligging op de tweede verdieping geniet je hier van een vrij en prettig uitzicht over de omgeving.
Ligging
De Kolken is gelegen in een rustige en groene woonomgeving in Drachten. De ligging is ideaal: op loopafstand van zowel het centrum als de supermarkt en diverse groenvoorzieningen.
Daarnaast bevinden voorzieningen zoals winkels, openbaar vervoer en sportfaciliteiten zich op korte afstand. Ook zijn de uitvalswegen eenvoudig bereikbaar, waardoor je snel verbinding hebt met omliggende plaatsen.
Begane grond
Centrale entree met brievenbussen, intercominstallatie en toegang tot de bergingen.
Tweede verdieping
Via de ruime hal heb je toegang tot alle vertrekken van de woning.
De doorzonwoonkamer is ruim en licht dankzij de grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde en biedt voldoende ruimte voor een comfortabele zit- en eethoek. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot het balkon aan de achterzijde, waar je heerlijk kunt genieten van het vrije uitzicht.
De gesloten keuken is praktisch ingericht en voorzien van aansluitingen voor wasmachine en droger. Vanuit de keuken is eveneens het balkon aan de achterzijde bereikbaar.
De woning beschikt over twee goed bemeten slaapkamers, beide met een prettige lichtinval. De slaapkamer aan de voorzijde geeft toegang tot het tweede balkon.
De badkamer is voorzien van een douche en wastafel. Daarnaast is er een separaat toilet aanwezig.
Buitenruimte
De woning beschikt over twee balkons, waardoor je op elk moment van de dag een fijne plek hebt om buiten te zitten. In de directe omgeving zijn bovendien diverse groenvoorzieningen aanwezig.
Berging
Op de begane grond bevindt zich een eigen berging van circa 7 m², ideaal voor het stallen van fietsen en extra opslag.
Bijzonderheden
• 2 slaapkamers
• Gelegen op de 2e verdieping
• Twee balkons
• Eigen berging in de kelder
• Voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving
Afmetingen
Zie de (interactieve) plattegronden voor een volledig overzicht van de afmetingen en indeling.
• Woonoppervlakte: 71 m²
• Overige inpandige ruimte: 0 m²
• Gebouwgebonden buitenruimte: 5 m²
• Externe bergruimte: 7 m²
• Inhoud: 243 m³
Gebruiksoppervlakte woningen
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580 en bedoeld om een eenduidige manier van meten toe te passen. Hierbij wordt een indicatie van de gebruiksoppervlakte gegeven. Verschillen in meetuitkomsten kunnen echter niet volledig worden uitgesloten door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Woonadviseur is de makelaar van de verkoper en geeft de voorkeur aan kijkers die vooraf een hypotheekcheck hebben laten uitvoeren. Weet je nog niet wat je aan hypotheek kunt krijgen? Een Erkend Woonadviseur kan je hierbij helpen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 199,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,810
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 176.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 71 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 243 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2018, in ownership
Cadastral data
- DRACHTEN A 8310
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- DRACHTEN A 8310
- Periodic contribution
- Yes (€ 176.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,920x
Viewed
28x
Saved
27-3-2026
On Funda
Neighborhood

De Swetten west
Drachten- Residents
- 1,975
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 2,783
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.