Sold
De Helling 1348251 GH DrontenCentrum Dronten
€ 500,000 k.k.
- 122 m²living area
- 2bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- May 24, 2024
- Date of sale
- February 21, 2025
- Term
- 8½ month
Description
Met de winkels, horecagelegenheden, het medisch centrum, de dierenweide en de katholieke kerk op hele korte loopafstand is dit dé ideale locatie voor als u op een rustige plek wilt wonen, maar toch met alle voorzieningen heel dichtbij. U wandelt zo richting het centrum voor een kopje koffie, een etentje of om een boodschap te halen. Ook het gezondheidscentrum ligt op loopafstand. Dit appartement is gelegen aan de rand van het groene Heuvelpark op de 1e verdieping en is voorzien van o.a. een grote zithoek met schuifpui naar het balkon, 2 ruime slaapkamers en een royale badkamer. In de parkeerkelder bevinden zich nog een eigen berging en privé parkeerplaats.
Indeling:
Begane grond:
Aankomst bij het complex met het bellentableau, de brievenbussen, het trappenhuis en de lift.
1e Verdieping/1e Woonlaag:
Binnenkomst in de hal met toegang tot alle vertrekken. De hal is net als de rest van het appartement zeer geschikt om met een rollator of rolstoel te kunnen manoeuvreren die u vervolgens eenvoudig in de garderoberuimte kunt parkeren. De toiletruimte is volledig betegeld en beschikt over een zwevend toilet en een fonteintje. De woonkamer en keuken zijn heerlijk ruim en licht door de open indeling. De brede raampartijen en schuifpui naar het balkon zorgen voor een mooie daglichttoetreding. De keuken is in een U-vorm opgesteld en voorzien van een kunststof werkblad en inbouwapparatuur zoals een 4-pits keramische kookplaat met daarboven een afzuigschouw, een koel-/vriescombinatie, een smalle vaatwasser en veel bergruimte in lades, kastjes en de carrouselkast. In de praktische bijkeuken kunt u uw wasmachine plaatsen en bovendien treft u hier de opstelling voor de cv-installatie en de mv-unit. De slaapkamers bieden alle ruimte voor het plaatsen van een 2-persoonsbed en een grote kast en beschikken eveneens over veel raampartijen. De heerlijk ruime badkamer is in dezelfde kleurstelling als het separate toilet uitgevoerd en is ingericht met een breed badkamermeubel met twee wastafels en spiegelkast met verlichting, een douchehoek met opklapbare douchestoel, een radiator en een 2e zwevend toilet met steunbeugels. Dit appartement is geheel voorzien van een laminaatvloer en scan wandafwerking.
Balkon:
Het brede, op het westen gesitueerde balkon, biedt u de mogelijkheid heerlijk buiten te kunnen zitten. Er is zonwering aanwezig waardoor u desgewenst in de schaduw kunt zitten. Kleed het sfeervol aan met wat planten in potten of benut volledig de ruimte: de keuze is aan u!
Bijzonderheden:
* Dit appartement heeft energielabel B
* Maandelijkse bijdrage Vereniging van Eigenaren € 216,-
* Toegankelijk voor ouderen/mindervaliden
* Parkeerkelder met eigen parkeerplaats en privéberging
* Gelegen op een perfecte locatie: alles wat het centrum van Dronten te bieden heeft binnen handbereik
* Heerlijk ruim appartement
* Aanvaarding in overleg
* Verkopende makelaar: De Makelaars van 5VOOR12 of neem je eigen NVM aankoopmakelaar mee!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 519,500 kosten koper
- Last asking price
- € 500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,098
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 216.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2004
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 122 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 403 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, elevator, mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation, completely insulated and secondary glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Proline (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- DRONTEN A 7419
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road and in centre
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place and basement
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 216.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
8,864x
Viewed
25x
Saved
24-5-2024
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




