Sold
Van Haestrechtstraat 105151 GJ DrunenBraken-Oost
€ 760,000 k.k.
- 179 m²living area
- 727 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- October 24, 2025
- Date of sale
- November 12, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Welkom aan de Van Haestrechtstraat 10 in Drunen. Een vrijstaande woning waar comfort, ruimte en woongenot samenkomen. Deze charmante woning biedt een volledig woonprogramma op de begane grond, wat het een uitstekende keuze maakt voor wie levensloopbestendig wil wonen. Met drie ruime slaapkamers, een heerlijke sauna en een prachtige tuin met veel privacy is dit een woning waar u zich direct thuis zult voelen. De ruimtes zijn licht, sfeervol en praktisch ingedeeld, met aandacht voor detail en wooncomfort. Hier geniet u van rust, vrijheid en een aangename woonomgeving in het hart van Drunen.
INDELING
Begane grond:
U Parkeert de auto gemakkelijk op de oprit en betreed de woning via de voordeur. U komt binnen in een ruime en lichte entreehal die direct een gevoel van welkom geeft. De hal biedt toegang tot de meterkast, het toilet, de hoofdslaapkamer en de keuken. Dankzij de stijlvolle glazen wand kijkt u vanuit de hal de woonkamer in, wat zorgt voor een open en sfeervolle uitstraling. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparaten, waaronder een vaatwasser, oven en een gaskookplaat. Vanuit de keuken bereikt u de royale woonkamer met een grote glazen pui over de volledige achtergevel. Dit zorgt voor een prachtige lichtinval en een weids uitzicht op de tuin. De gaskachel en de royale indeling maken het tot een warme, gezellige leefruimte met volop mogelijkheden voor een zit- en eethoek.
De hoofdslaapkamer bevindt zich eveneens op de begane grond en biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een grote kledingkast. Aangrenzend vindt u de badkamer ensuite, voorzien van vloerverwarming, toilet, bidet, inloopdouche en een dubbele wastafel met meubel. De combinatie van slaapkamer en badkamer op de begane grond zorgt voor optimaal comfort en gemak. Dit maakt de woning uitermate geschikt voor wie graag een volledig woonprogramma op één niveau zoekt. De indeling geeft de woning het karakter van een sfeervolle semi-bungalow, met een huiselijke en warme uitstraling.
Via de woonkamer bereikt u de praktische bijkeuken. Hier bevinden zich de aansluitingen voor de wasmachine en droger, evenals een deur naar de achtertuin. De woning beschikt tevens over een heerlijke sauna met regendouche en zijsproeiers, wat een echte luxe toevoeging is voor ontspanning aan huis. Aan de voorzijde van de woning vindt u een berging met directe toegang tot de oprit. Deze ruimte is perfect voor het stallen van fietsen of het opbergen van gereedschap. Bovendien biedt de berging plaats aan de cv-ketel en beschikt deze over een praktische bergzolder voor extra opslag.
Eerste verdieping:
Via de trap in de entreehal bereikt u de overloop van de eerste verdieping. Vanaf hier heeft u toegang tot twee ruime slaapkamers en een separaat toilet. Beide slaapkamers zijn opvallend ruim en bieden plaats voor een tweepersoonsbed, waardoor ze uitstekend dienst kunnen doen als logeerkamer, kinderkamer of thuiskantoor. Daarnaast zijn ze voorzien van handige bergkasten, ideaal voor het opbergen van kleding of seizoensspullen. Dankzij de royale indeling en praktische indeling komt u hier niets tekort aan opbergruimte. De eerste verdieping vormt daarmee een perfecte aanvulling op het wooncomfort van deze woning.
TUIN
De tuin vormt zonder twijfel één van de parels van deze woning. Gelegen op het noorden, biedt de royale tuin volop groen en veel privacy. Hier kunt u in alle rust genieten van het buitenleven. Er is voldoende ruimte voor een gezellige zithoek, eettafel of loungebank, zodat u de tuin geheel naar eigen wens kunt inrichten. Daarnaast is er een bergschuur aanwezig voor tuingereedschap en een handige achterom voor gemakkelijke toegang. Kortom: een tuin die uitnodigt om te genieten, te ontspannen en te leven!
LOCATIE
De woning ligt in een rustige woonwijk in Drunen. Op korte afstand vindt u het dorpscentrum met diverse winkels, supermarkten en horecagelegenheden. Scholen, sportvoorzieningen en medische faciliteiten zijn eveneens nabij gelegen, wat zorgt voor veel wooncomfort. Natuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen in de Loonse en Drunense Duinen, op slechts enkele minuten afstand. Dankzij de gunstige ligging bereikt u binnen korte tijd steden als ’s-Hertogenbosch, Waalwijk en Tilburg. Een ideale locatie waar rust, gemak en bereikbaarheid samenkomen.
BIJZONDERHEDEN
- Volledig woonprogramma op de begane grond;
- Vrijstaande woning;
- Lichte, royale woonkamer;
- Drie ruime slaapkamers;
- Heerlijke sauna;
- Prachtige, ruime tuin;
- Voorzieningen op korte afstand.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 760,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,246
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property (semi-bungalow)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1975
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 179 m²
- Other space inside the building
- 15 m²
- Exterior space attached to the building
- 27 m²
- Plot size
- 727 m²
- Volume in cubic meters
- 720 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Sauna, 2 walk-in showers, bidet, double sink, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, flue, sauna, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Bosch (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- DRUNEN H 1429
- Cadastral map
- Area
- 727 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 390 m² (20.00 metre deep and 19.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,638x
Viewed
51x
Saved
24-10-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




