Sales history
- Listed since
- July 12, 2025
- Date of sale
- October 21, 2025
- Term
- 3 months
Description
Houd je van rust, maar ook van gezelligheid? Op zoek naar een stil huis, maar wil je reuring zodra je je woning verlaat? Kom dan een kijkje nemen bij dit royale appartement met o.a. twee slaapkamers aan de Markt 96 in Druten.
In deze woning op de tweede woonlaag (eerste verdieping) met vrij uitzicht heb je van niks en niemand last, maar je zit wél hartje centrum. Even de lift naar beneden en je haalt verse croissantjes plus een krant en binnen vijf minuten zit jij lekker aan de keukentafel of op je balkon. In dit appartement voelt elke dag als een relaxte zondagochtend!
Je zit hier letterlijk en figuurlijk bovenop alle voorzieningen die het centrum van Druten rijk is. Gelukkig hoef jij echter nooit meer op zoek naar een parkeerplek of de blauwe parkeerschijf, want het complex beschikt over een afgesloten parkeerkelder met je eigen privéparkeerplaats.
Wonen
Het appartement telt 88 m2 en bijna de helft van die vierkante meters wordt besteed aan de ruimtes waar je je normaliter het meeste bevindt, namelijk de woonkamer en de keuken. De woonkamer met open keuken meet ongeveer 40 m2 en is daarmee royaal te noemen. Grote ramen en openslaande deur naar het fijne balkon benadrukken de lichtinval en de ruimtelijkheid van dit vertrek. En geen zin om te lezen of televisie te kijken? Dan kun je hier heerlijk naar buiten turen. Mensen kijken zonder dat de passanten zelf het door hebben. Neem er gerust een kopje thee bij!
Koken
De woonkamer loopt in deze woning over in de open keuken, hoewel een deel van de keukenkastjes zo is geplaatst dat er toch een mooie afscheiding is tussen woon- en kookgedeelte. De keuken maakt een verzorgde indruk en is voorzien van inbouwapparatuur. Bovendien is in dit deel ook nog voldoende ruimte voor een keukentafel. Een echte leefkeuken dus.
Aansluitend aan de keuken vind je nog een bijkeuken/wasruimte. Hier kun je gemakkelijk je wasmachine en -droger kwijt.
Slapen en baden
Heerlijk dat je geen trap op hoeft, wanneer je überhaupt geen puf meer hebt om op te staan. Hier rol je bij wijze van spreken zo je bed in. Zowel aan de voor- als de achterzijde zijn ruime slaapkamers gesitueerd. Tussen deze twee slaapkamers ligt de badkamer. Ook deze is weer aan de maat en is voorzien van een douche, ligbad, wastafel en wandcloset. Dit is trouwens niet de enige wc in huis, want in de hal vind je nog een apart toilet.
Buitenleven
Het appartement heeft videofooninstallatie, een inpandige berging in het souterrain en een privé parkeerplaats in het afgesloten parkeerterrein. Op je eigen ruime balkon kun je heerlijk zitten. Liever zin in een wandelingetje door het mooie Druten? Het complex beschikt over een lift, dus je staat zo buiten.
Wonen in Druten
Druten heeft veel, zo niet alles. Want naast een ruim winkelaanbod, een rijk verenigingsleven, een bibliotheek en cultureel centrum, prima voorzieningen op het gebied van scholing en gezondheidszorg, heeft Druten een fantastische ligging. De rivier ligt er op een steenworp afstand en de groene natuur is ook binnen de dorpsgrenzen voelbaar.
De ligging in de regio laat ook niets te wensen over. Een perfecte aansluiting op de A73, de A50 en de A15 zorgt voor prettige reistijden. Belangrijke plaatsen in de omgeving zijn filevrij te bereiken. Ideaal!
Druten is een dorp met een eigen sfeer dat klassieke woningen combineert met eigentijdse bedrijvigheid. Het heeft de charme van een dorp weten vast te houden, terwijl het de voorzieningen heeft die een stad niet zouden misstaan. Druten biedt een heerlijk woonklimaat en een zeer gezond ondernemersklimaat. Het is een dorp waar je je snel thuis voelt.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 389,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,420
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 190.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1999
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 88 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 8 m²
- Volume in cubic meters
- 272 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- DRUTEN B 4080
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 190.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,441x
Viewed
17x
Saved
12-7-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




