Sold
Handvormer 186651 SK DrutenTichellande
€ 625,000 k.k.
- 173 m²living area
- 298 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- March 15, 2025
- Date of sale
- June 30, 2025
- Term
- 3 months
Description
Deze zeer royale twee-onder-één-kapwoning met zonnige tuin is zonder twijfel gelegen op één van de mooiste kavels in de geliefde woonwijk Tichellande. Dit huis is instapklaar en dankzij de uitbouw van 2.40 meter, de erker aan voorzijde en onder andere het dakkapel heb je hier veel woonplezier voor het hele gezin in petto!
Enthousiast geworden? Kom dan dit moderne familiehuis met eigen ogen ‘checken’ en laat je verrassen door de prettige buurt, de strakke afwerking, de ruimte en de heerlijke tuin!
Er is een prachtige keuken geplaatst voorzien eiland en inbouwapparatuur, grote tuingerichte woonkamer, schuifpui naar de zonovergoten achtertuin, complete badkamer en er is plek voor maar liefst 5 slaapkamers!
WELKOM THUIS
Je auto’s parkeer je op de oprit of op één van de openbare parkeerplaatsen in de straat. Je doet de voordeur open stapt de hal in. Hier tref je de meterkast aan en het toilet met fonteintje. Vanuit de hal loop je door naar de woonkamer.
WONEN
Wat een heerlijke lichte ruimte! Dat is het eerste wat je te binnen schiet zodra je de woonkamer binnen stapt. Op een zomerse dag met de schuifpui open vormt de tuin een verlengstuk van het huis.
Doordat vanuit de bouw een deel van de garage betrokken is bij de woonkamer, heb je enorm veel ruimte tot je beschikking. Ideaal in te delen als extra speel- of werkplek.
KOKEN
De meeste kookliefhebbers zullen enthousiast worden bij het zien van deze fantastische leefkeuken! Dankzij het erker en de slimme indeling van deze keuken, kun je hier de lekkerste gerechte bereiden terwijl je gezin, vrienden of familie plaatsnemen aan de gezellige tafel. Zij genieten van het prachtige vrije uitzicht op de dijk.
Voor veel gezinnen is het een must. Een praktische bijkeuken. Erg handig, zo stap je altijd droog binnen en is er extra plek voor het opbergen van spullen zoals een extra koelkast of vriezer.
SLAPEN EN BADEN
Eenmaal boven bereik je vanuit de overloop de slaapkamers, de luxe badkamer het separaat toilet. De badkamer is prima bemeten en met een ligbad, douche, dubbele wastafel en vloerverwarming meer dan compleet.
Op de eerste verdieping liggen 3 slaapkamers. Alle slaapkamers hebben goede afmetingen en daardoor is dit huis perfect voor een gezin met kinderen. Via de vaste trap bereik je de tweede verdieping. Dankzij het formaat en extra dakkapel is deze verdieping bijzonder veelzijdig. Je hebt zelfs plek genoeg voor het realiseren van een 4e of 5e slaapkamer.
Prettig detail, dit huis is met zonnepanelen, rolluiken, zonwering en glasvezel extra comfortabel te noemen.
BUITENLEVEN
Houd je van privacy en zon? Dan krullen je mondhoeken omhoog bij het zien van de achtertuin. Die is helemaal omheind met een schutting en boompjes. De tuin is zo ingericht dat je optimaal kunt genieten van het buitenleven. In de zon of juist liever een plekje in de schaduw? Het kan hier allemaal.
Verder heeft deze tuin vrijwel alles wat je nodig hebt voor een fijn buitenleven: een gazon, diverse terrassen en ook kinderen kunnen hier naar hartenlust spelen.
Dankzij de achterom kunnen de kinderen ook makkelijk naar het speeltuintje om de hoek toelopen. Aan de voorzijde vind je een extra brede oprit, ideaal voor het parkeren van meerdere auto’s.
Binnen 5 minuten fiets je naar het centrum met allerlei supermarkten, winkels en gezellige restaurants. Ben je toe aan rust? Geen probleem, want de dijk met daarachter de Waal is letterlijk aan het eind van de straat. Daar maak je heerlijke wandelingen.
WONEN IN DRUTEN
Druten heeft veel, zo niet alles. Want naast een ruim winkelaanbod, een rijk verenigingsleven, een bibliotheek en cultureel centrum, prima voorzieningen op het gebied van scholing en gezondheidszorg, heeft Druten een fantastische ligging. De rivier ligt er op een steenworp afstand, de groene natuur is ook binnen de dorpsgrenzen voelbaar.
De ligging in de regio laat ook niets te wensen over. Een perfecte aansluiting op de A73, de A50 en de A15 zorgt voor prettige reistijden. Belangrijke plaatsen in de omgeving zijn filevrij te bereiken. Ideaal.
Druten is een dorp met een eigen sfeer dat klassieke woningen combineert met eigentijdse bedrijvigheid. Het heeft de charme van een dorp weten vast te houden, terwijl het de voorzieningen heeft die een stad niet zouden misstaan. Druten biedt een heerlijk woonklimaat en een zeer gezond ondernemersklimaat. Het is een dorp waar je je snel thuis voelt.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 625,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,613
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2017
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 173 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- Plot size
- 298 m²
- Volume in cubic meters
- 667 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and underfloor heating
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- DRUTEN D 1972
- Cadastral map
- Area
- 298 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 110 m² (10.50 metre deep and 10.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Not yet present but possible
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
10,308x
Viewed
101x
Saved
14-3-2025
On Funda
Neighborhood

Tichellande
Druten- Residents
- 1,030
- Family with children
- 54%
- Avg. asking price / m²
- € 3,945
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




