Sold
- 114 m²living area
- 290 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- May 16, 2025
- Date of sale
- June 4, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Welkom bij deze leuke twee-onder-een kapwoning aan de Golden Delicious 60 – een plek waar je je direct thuis voelt. Zodra je de straat in rijdt, valt de rustige, kindvriendelijke omgeving je meteen op. Je stapt je nieuwe woning binnen en wordt verrast door de ruimte, het licht en het comfort. Hier kun je écht thuiskomen, ontspannen en genieten van alles wat deze fijne buurt in Duiven te bieden heeft.
Ligging:
Je woont hier in een rustige en groene wijk, waar je elke dag kunt genieten van de ruimte en de gemoedelijke sfeer. Winkels, scholen en sportvoorzieningen zijn allemaal dichtbij, net als het openbaar vervoer en uitvalswegen richting Arnhem en Nijmegen. Even wandelen of fietsen? Binnen een paar minuten sta je in het buitengebied of loop je langs het water. Alles wat je nodig hebt, ligt binnen handbereik.
Indeling:
Begane grond:
Wanneer je binnenkomt, stap je in een lichte hal met toegang tot het toilet en de trap naar boven. Vanuit hier loop je door naar de ruime woonkamer, waar het daglicht royaal naar binnen valt. De open indeling zorgt voor een gezellige sfeer, met genoeg plek voor een fijne zithoek en een eethoek. De keuken is modern en beschikt over voldoende kastruimte. Tevens is er een aparte bijkeuken met de aansluiting voor de wasmachine en/of droger.
1e verdieping:
Op de eerste verdieping vind je twee ruime slaapkamers, allebei met voldoende lichtinval en prettig in te delen. Of je nu een hoofdslaapkamer, kinderkamer of werkplek nodig hebt – hier kun je alle kanten op. De badkamer is netjes en compleet, met een douche, wastafel en tweede toilet.
2e verdieping:
De tweede verdieping heeft een overloop met bergruimte. Tevens bevindt zich hier nog een ruime slaapkamer welke is voorzien van een groot dakraam, zodat er voldoende lichtinval is.
Tuin:
Zodra je de achterdeur uitstapt, kom je in je eigen fijne tuin die uitkomt op het water. Langs het water is nu een groenstrook aangelegd maar dit kan worden aangepast zodat er een terras en/of aanlegsteiger direct aan het water te realiseren is.
Als kers op de taart staat er in de tuin een ruime overkapping die gedeeltelijk af te sluiten is. Weer of geen weer…hier is het altijd genieten!
Verder is de tuin onderhoudsvriendelijk aangelegd en biedt genoeg ruimte voor een loungeset of speelplek. Tevens is de tuin bereikbaar via achterom.
HIGHLIGHTS:
Voorzien van dakramen;
Energielabel A;
Aangebouwde stenen garage;
Voorzien van rolluiken;
Voorzien van buitenzonwering;
Aanvaarding/oplevering in overleg.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,947
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1990
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 114 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Plot size
- 290 m²
- Volume in cubic meters
- 451 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- DUIVEN E 4318
- Cadastral map
- Area
- 290 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 12.00 metre deep and 12.00 metre wide
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,824x
Viewed
32x
Saved
16-5-2025
On Funda
Neighborhood

Zuidoost
Duiven- Residents
- 14,775
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 3,706
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




